» »

bildanje prsi

bildanje prsi

Temo vidijo: vsi

kiwwaa ::

Dober dan!

mene zanima,kako naj si nabildam prsi,oz prsni koš ? katere vaje moram delati ?

KoMar- ::

Mogoče bodo modi jezni, ampak me resno zanima, zakaj si se za tako vprašanje registriral na Slo-Tech? A ni boljše mesto npr. http://www.maxximum-portal.com/forum/ ?

pijavka ::

Na natu imaš malo morje vaj, spletnih strani. Googlaj malo.
Lahko začneš tu: http://scoobysworkshop.com/chest-exerci...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pijavka ()

b00mer ::

-bench press
-posevni bench press
-posevni bench press z utezmi (advanced)
-metulcek

Ce bos treniral doma, skletce (navadne) in ena da imas noge dvignjene cca 30-40cm..lahko tudi kombiniras ozke in siroke.

PS: Trenirej vse dele telesa + brez pravilne prehrane oz. zadostnega vnosa B bo slo zelo pocasi.

Srecno

kiwwaa ::

hvala :)

krneki0001 ::

Od vsega je najboljše plavanje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Assass1n ::

Fitnes pa tam vprašaj, doma se boš težko "nabildal". Najboljše je kot so že pred mano rekli, bench, pa poševni bench, nardiš z štango pa še 1x z ročkami, potem imaš "zajle" kjer vlečeš "vrvi"...
Če imaš android imaš aplikacijo jefit pro, oz. jih je polno pa si malo poglej. iOS ma tudi dost tega.
Klopco pa vse imaš lahko doma vendar so 200+(nastavljive) pa uteži pa...
Če misliš moraš delat vse, hrbet, rame roke, noge da zgleda ;)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

korenje3 ::

krneki0001 je izjavil:

Od vsega je najboljše plavanje.


ne, ker pri plavanju mišice niso dovolj obremenjene. za bildanje je treba mišice obremenit 80% od maksimalnega. torej z bildanjem ne kuriš kalorij, ampak bildaš mišice.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jype ::

korenje3> ne, ker pri plavanju mišice niso dovolj obremenjene.

Prepočas plavaš.

korenje3 ::

voda ne da dovolj upora, poleg tega pa so gibi napačni in se večinoma bildajo mišice ob boku pod roko. za joške bildat je samo eden in edini gib.

pa če mi kdo ne verjame, sem treniral plavanje in sem bil že dobro nabildan...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jype ::

Zgleda si treniral bolj mrtvaka, al kaj, ker če pravilno prsno plavaš narediš ogromno za prsne mišice.

Vajenc ::

Tole je verjetno maximun nabildan plavalec (prvak 100m prsno)
 Dale Oen

Dale Oen



Tole pa optimalno nabildan builder.
 Švarci

Švarci



Problem pri nabildanih prsih je, da se z leti, ko začneš zgubljati na čvrstosti mišic, težko znebiš visečih joškic ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

mgermo ::

Ja, in ker psihopat si želi teh umetnih prsi

krneki0001 ::

En mičken so pa že zdefinirani.
 ja no

ja no



 en mičken

en mičken

Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

kixs ::

Vajenec:
ne kazat tipov na steroidih - Svarci.

Assass1n:
doma lahko cisto lepo bildas - vsaj v mejah normale, ne Svarci style.

Meizu ::

Saj tako težko nabildan kot švarcnburger v vodi nebi zaradi takega upora niti štartal z mesta, kaj šele kam dejansko priplaval.

V vodi nucaš bolj aerodinamično obliko telesa, ne 10 metrske čoke od jošk.

Assass1n ::

Res je da ko to gledaš te vse mine ko po enem letu nimaš 1/20 tega kar majo oni :> tko da res boljš da ne gledaš, plavaš tko un tedn na leto(če maš srečo) tko da useless :>
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Meizu ::

Saj ne rabiš. A rabiš tako naripan body? Pa tisti folk je bildal malce več časa kot eno leto, da je prišel do takšnih rezultatov, imel res strogo prehrano, fitnesiral ogromno časa, s trenerji, ki jim pomagajo, da karseda najbolj učinkovito izvajajo vaje.

Assass1n ::

Ma ja sam vseen hočš zmeri čim več, sej je vedno tko da nismo nikol zadovolni.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

jype ::

Assass1n> Ma ja sam vseen hočš zmeri čim več, sej je vedno tko da nismo nikol zadovolni.

Ne, ni. Profesionalni športniki se bašejo, trenirajo in spijo. Od življenja imajo tisto, kar so (upajmo) sami izbrali. Če hočete samo zgledat taki, da vas bodo dekleta porajtala, vam ni treba v take ekscese.

DimmniBurek ::

Hjao ste pa res smešni. Človek si hoče nabildat prsi, vi mu pa predlagate plavanje? Come on.
Za prsa je bench press, kot je blo že povedano. Ampak to je v fitnesu.
Doma morš jest, počivat.
Pa pol v fitnesu morš delat še ostale vaje. Če hočeš samo velike joške, se niti ne lotevaj, ker boš izgledal kot večina frajerjev v fitnesu, ki imajo velik biceps, joške, noge ma pa ko 16 letne punce in zgledajo (vsaj meni) bogi.
There Is No Stronger Drug Than Reality

jype ::

Zato smo mu pa rekl naj plava, da bo zgledal normalno.

DimmniBurek ::

Neumnost.
Izgledal bo tak, kakor se bo nabildal, ne pa tko, kot gledate une huge bilderje. Za take mišake je treba par let trdo garat in se odpovedat marsičemu! To folk misli, da greš u fitnes in prideš čez eno uro vn nabildan.

Če se hočeš malo nabildat se registriraj na maxximum forum ali nekaj podobnega in se začni učiti.
There Is No Stronger Drug Than Reality

jype ::

DimmniBurek> Izgledal bo tak, kakor se bo nabildal, ne pa tko, kot gledate une huge bilderje.

A si morda slabo prebral temo?

DimmniBurek> Za take mišake je treba par let trdo garat in se odpovedat marsičemu!

Zakaj bi si kdorkoli sploh želel takšno očitno bedasto reč?

DimmniBurek> Če se hočeš malo nabildat

Noče se, sem prepričan.

DimmniBurek ::

jype, napisal si naj plava, da bo zgledal normalno. Jaz sem pa napisal da tudi če hodi u fitnes na polno, lahko še zmerej zgleda normalno. Samo to.

Tega nisi razumel prav. Mišljeno je bilo v smislu, da če bo šel za 1 leto v fitnes ne bo prišel ven švarci-like.

In zakaj si prepričan, da se noče malo nabildat? (Malo je zame tako da imaš lepo obliko, ne da si ves balonast.)
There Is No Stronger Drug Than Reality

jype ::

Za imet lepo obliko je treba predvsem pravilno jest in se veliko gibat. Plavanje je v tem primeru vsekakor boljše od fitnesa, ker zagotavlja bistveno učinkovitejšo vadbo.

DimmniBurek ::

jype je izjavil:

Za imet lepo obliko je treba predvsem pravilno jest in se veliko gibat. Plavanje je v tem primeru vsekakor boljše od fitnesa, ker zagotavlja bistveno učinkovitejšo vadbo.

Ni pa optimalno za se nabildat. Sploh za prsa, kar pa avtor teme tudi sprašuje. :)
There Is No Stronger Drug Than Reality

jype ::

Precej očitno je, da bi fant samo rad malce bolj privlačil dekleta, za ostalo mu je pa vseeno.

Meizu ::

Saj ne rabiš nujno plavat, če želiš lepo obliko. In kaj je sploh ta lepa oblika? Itak babe palijo na svašta tega.

BladE_ ::

@jype... smo razumeli, da si pristaš plavanja, fitnes pa ti ne diši preveč. Zdaj lahko nehaš trolat...

Moje mnenje... plavanje sploh ni slaba stvar bi ti pa vsekakor priporočil fitnes, ker boš lahko veliko bolje izvajal vaje za mišice, ki jih dejansko hočeš "bildat", tudi fitnesi so bolj dostopni čez celo leto. Je pa res, da "bildajne" samo ene mišice ne gre, treba je delati vse, hrana je pa spet en velik dejavnik...
Akcija - Reakcija

DimmniBurek ::

Pomoje top varjanta, za se "normalno" polepšat in bit uibr c00l je parkour. Fantje so zdefinirani, nabiti, MOČNI kot se zagre, razvite imajo pomoje mišice čisto povsod, pomoje še tam kjer jih sploh ni :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

xCore ::



Je kr kul zadeva :)
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Meizu ::

Potem lahko rečemo, da je najboljši možni način bildanja v smislu strength per muscle gimnastika. Ne samo, da so močni in zdefinirani, tudi gibčni so u pm. :)

DimmniBurek ::

Meizu je izjavil:

Potem lahko rečemo, da je najboljši možni način bildanja v smislu strength per muscle gimnastika. Ne samo, da so močni in zdefinirani, tudi gibčni so u pm. :)

Pomoje sigurno. Je pa res da rabš telovadnco, medtem ko za parkour ne rabš nič. No, če živiš u mestu, pa si konkretno odpuljen pomaga 8-)
There Is No Stronger Drug Than Reality

Vajenc ::

Meizu je izjavil:

Potem lahko rečemo, da je najboljši možni način bildanja v smislu strength per muscle gimnastika. Ne samo, da so močni in zdefinirani, tudi gibčni so u pm. :)

Gimnastičarji imajo postavo* tipa Švarci, le da so pol metra manjši ;)

Edit: *zgornji del telesa
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Bananovec ::

DimmniBurek je izjavil:

Pomoje top varjanta, za se "normalno" polepšat in bit uibr c00l je parkour. Fantje so zdefinirani, nabiti, MOČNI kot se zagre, razvite imajo pomoje mišice čisto povsod, pomoje še tam kjer jih sploh ni :D

enak za uibr c00l varianto velja tudi bboying
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodatne vadbe za fit življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
637945 (6341) IL_DIAVOLO
»

katere vaje doma za mišično maso?

Oddelek: Šport
104189 (3950) musicfreak
»

Plavanje kot rekreacija?

Oddelek: Loža
4912621 (7436) kuglvinkl
»

Fitness (was: Poceni(zastonj) fitnes za študente?) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25428911 (17699) Zheegec
»

biceps, tebušne, prsne mišice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5014331 (12738) Bananovec

Več podobnih tem