» »

Zobati jermen in jermenica

Zobati jermen in jermenica

beeone ::

Pozdravljeni
Vem da to ni ravno forum za to, vendar vseeno, spravljam se gradit cnc in bi rabil zobate jermene in jermenice, pa me zanima, kje bi se sploh dobilo to v maloprodaji. Jermeni so trije zelo različnih dolžin in se lahko malo prilagajajo po dolžini, ker je to samogradnja, jermenic bi pa potreboval 8 in so lahko, oziroma bolje, da kar so enake pa vsaj približno med 15 in 20 zobi.

jericho ::

Hm, z jermeni bi ti lahko verjetno v naši trgovini kaj pomagal. Piši na mail avto(afna)mrak.si. Za jermenice ti pa verjetno ne bom mogel pomagati.

Gavran ::

Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

balocom ::

Za jermenico lahko vzameš tamalo jemrmenico zobatega jermena od avta, samo še vedno bo prevelika količina zob na jermenici (20+ od oka).
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

beeone ::

Hvala za dosedanje nasvete, sem že študiral na avtomobilske dele, samo so preveliki, tako obsegi jermenic, kot koraki na jemenih.
Našel sem nekaj strani in najbolj mi ustreza 3M jermeni (imajo polkrožne zobe in 3mm korak)

Good Guy ::

http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

beeone ::

Sem ravno klical Kotal, pa mi je gospod rekel, da imajo predvsem klinaste jermene, sicer se lahko dobavijo tudi zobate, samo zelo redko...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ford 1.6 TDCi - čuden zvok pri visokih vrtljajih

Oddelek: Na cesti
182134 (1613) perci
»

Klinasti jermen DIY menjava

Oddelek: Na cesti
51920 (1719) phuntaox
»

Avto dolgi klanec (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7722948 (20817) Zheegec
»

Kaj je rolca? Jo sploh rabim menjati?

Oddelek: Na cesti
122686 (2036) -valvoline-
»

Servis avtomobila

Oddelek: Pomoč in nasveti
183193 (2760) Blinder

Več podobnih tem