» »

Zvok hrešči in prasketa

Zvok hrešči in prasketa

TilkoM ::

Problem na PC-ju glede zvoka se je pojavil nekje pred 3 tedni. Probov sem slušalke, 2 glasbena stolpa, integrirano in dodatno 5.1 zvočno kartico + sprednji izhod za zvok na ohišju računalnika. Hrešči, hrešči, hrešči.. Kaj naj naredim? Mi lahko kdo potrdi,da ne gre za Hardware? Hrešči predvsem pri predvajanju nizkih tonov. pomoč ?_?
Hvala!

Venum ::

Poglej če maš vključene kake enhancemente pri nastavitvah zvočne... Če ni to je pa zvočna fuč ali slabi kabli...

TilkoM ::

Kokr vem, nimam vključenih enhancerjev. Mi lahko poveš, kje točno pogledam za to? Uporabljam Windows 7, za zvok pa piše, da imam Realtek HD. Zvočna ni fuč, ker sem predvajal zvok prek integrirane in preko dodane zvočne kartice, kabli prav tako niso krivi, ker sem probov 4 različne in vsi delajo enako.
- kje pogledam, katere kodeke (ac3 filter,matroska,ffdshow,...) imam naložene?

Naj dodam, da je problem samo pri predvajanju .mp3 formata. Pri gledanju filmov, igranju iger ipd. zvok ne hrešči.

TilkoM ::

Težav s hreščanjem nimam več. Mislim, da je bila rešitev Windows update, nisem pa 100%. Jaz nisem naredil/spremenil nič. Danes zjutraj sem opazil, da ne hrešči več - ponoči se mi je pa widnows update-al.
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zvok -> hreščanje (win10)

Oddelek: Pomoč in nasveti
8787 (616) Han
»

Radijski sprejemnik - skladišče

Oddelek: Zvok in slika
203070 (2425) Unknown_001
»

najmocnejsi racunalniski zvocniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8814024 (12124) Goran's Blog
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016106 (10045) FlamE#7
»

Težave z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
11932 (854) Spajky

Več podobnih tem