» »

top moški parfumi

top moški parfumi

1
2
3

Mipe ::

Smell like a boss, huh?

;-) ::

*?

KuntaKinte ::

oni zeleni storž,pozabu kak se reče, top shit

flood ::

za tapravga deca

Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Okapi ::

Tale je tudi legendaren.



Še legendarnejši je bil pa en, ki ga ni najti na netu - crna mačka.

O.

Galaxy ::



Paco Rabanne - 1 Million

S tem pa zmagaš ;)

noraguta ::

Okapi je izjavil:

Tale je tudi legendaren.



Še legendarnejši je bil pa en, ki ga ni najti na netu - crna mačka.

O.

ma zanimiv da dost ljudi ne loč parfema od vodice po britju. še bolj zanimiv je na forumu pogledat da se nekateri dišavijo stem, ampak dobro če si natikajo ponaredke bertlinga na roke je še to tokaj prijazno do okolice.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Okapi ::

Uau, še en ful pameten. A se te lahko dotaknem?;((

O.

noraguta ::

Okapi je izjavil:

Uau, še en ful pameten. A se te lahko dotaknem?;((

O.

se te bom jst!
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

oemdzi ::

Lol to je pa res totalna nerazgledanost, da ne locis parfuma od vodice :) Ajde ce ne ves kje je London... samo da pa tega ne ves !

bdoxx ::

Paco Rabanne - Black XS :)

igor0203 ::

 YSL Pour Homme

YSL Pour Homme



 Givenchy Pour Homme

Givenchy Pour Homme



 Givenchy Play Intense

Givenchy Play Intense

grinhorn33 ::

Pozna kdo kaj zelo nežnega (nevsiljivega) kot Emporio white od Armanija.

igor0203 ::

Probaj kak Bvlgari Aqva Marine

mednejed ::

Mene pa zanima nekaj glede parfumov oz. parfumskih vodic

In sicer, a se da to kar v vseh teh 'drogerijah' odpirat vse po vrsti pa vonjat te zadeve
brez da bi te nagnali ven?
Ob tem me zanima, kje imajo čimvečjo izbiro, da bi jaz prevonjal več teh zadev? Pa recimo, da se zaenkrat omejimo na predel Lj...

Zakaj, ker če že hočem kupiti nekaj pricey (recimo), hočem sam določiti kaj... If u gettin' my drift!

gansta ::

sej maš testerje za ta namen ...

Bananovec ::

grinhorn33 je izjavil:

Pozna kdo kaj zelo nežnega (nevsiljivega) kot Emporio white od Armanija.

Men je bil Givenchy dokaj všeč, ne vem pa če je ta pravo zate.

mednejed je izjavil:

Mene pa zanima nekaj glede parfumov oz. parfumskih vodic

In sicer, a se da to kar v vseh teh 'drogerijah' odpirat vse po vrsti pa vonjat te zadeve
brez da bi te nagnali ven?
Ob tem me zanima, kje imajo čimvečjo izbiro, da bi jaz prevonjal več teh zadev? Pa recimo, da se zaenkrat omejimo na predel Lj...

Zakaj, ker če že hočem kupiti nekaj pricey (recimo), hočem sam določiti kaj... If u gettin' my drift!

V Mullerju je razstavljenih še kar nekaj testerjev.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

mednejed ::

Saj vem, da v ta namen obstajajo testerji,
mene je bolj zanimalo, če jih imajo; da se mi ne bi izgovarjali, da jih nimajo in podobne bedarije...

tx-z ::

Ponavad če kupujš parfume se ti itak prodajalka kr dost posveča (mogoče če je več gužve je drgač)...Js sm nazadne več k tričetrt ure izbiru pa mi je z veseljm jih dala ene 10 za sprobat..od tega enga ene 4x istga :) Nazadnje sm kupoval v Limoniju :D
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

einstein :P ::

jaz imam puma animagical :)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

boris82 ::

Da malo obudimo situacijo :) Jaz tudi razmišljam o zamenjavi parfuma. Do sedaj sem uporabljal "kar ene" med temi mi je bil sicer glede na ceno dolgo časa všeč parfum - Cuba za moške. Sedaj pa razmišljam o malo bolj resni varjanti. Tukaj je že kar nekaj mnenj med katerimi se mi (zgolj po imenu) dopade Paco Rabanne 1 Million :)

Najstniška leta so že daleč nazaj bi že zdavnaj moral menjati na kak parfum s "karakterjem". Torej ne iščem sladkih ali nekih cheap vonjev. Kaj bi predlagali.

Moja pa ima nek popust na Myspiritu, tako da bi mogoče od tam kaj predlagali - torej vsi moški pri tehle https://www.myspirit.si/moski-parfumi, je 1 Million od Paco Rabanne dobra izbira al imam med temi kaj bolj zanimivega. Kaj bi mi predlagali?

hvala

Unknown_001 ::

Jaz mam Cahnell allure homme sport.



Drgač pa Brut zmaga, če boš kdaj samo z deodorantom probaval. Mene je že ene par babnc vprašal ka mam to zen dobr parfum :D Oh no saj da se tud parfum verzijo dobit sam je jaz v nobeni slovenski trgovini še nisem zasledil pod prafumerskim oddelkom.

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Tilen ::

Samo stran od te spletne strani, ker to ni nič. Pripravi 100 EUR, obišči Müller in stestiraj, kupi.

Na spletu je morje tudi manj slabih parfumerij, katere v veliki večini sicer ne prodajajo neoriginalnih vonjev in je vse zapakirano v original embalaži, vendar je obstojnost le teh res zelo slaba. Cena je nižja z razlogom.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

boris82 ::

Hvala Tilen&Raptor. Muller it is than. Za tale Brut prvič slišim, ampak si naredu dobro reklamo, zdej pa hočem stestirat :P

Se še priporočam za kakšne predloge. :)

Raptor kje se pa Brut deodorant dobi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boris82 ()

D3m ::

Unknown_001 je izjavil:

Jaz mam Cahnell allure homme sport.



Drgač pa Brut zmaga, če boš kdaj samo z deodorantom probaval. Mene je že ene par babnc vprašal ka mam to zen dobr parfum :D Oh no saj da se tud parfum verzijo dobit sam je jaz v nobeni slovenski trgovini še nisem zasledil pod prafumerskim oddelkom.



Motorno olje for more manhood + ultra. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

boris82 je izjavil:

Hvala Tilen&Raptor. Muller it is than. Za tale Brut prvič slišim, ampak si naredu dobro reklamo, zdej pa hočem stestirat :P

Se še priporočam za kakšne predloge. :)

Raptor kje se pa Brut deodorant dobi?


V Šparu ga majo ponekod.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Invictus ::

Najboljši parfum je tuš plus sveže cunje.

Punce se konkretno pritožujejo nad prešvicanimi, smrdečimi tipi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

D3m ::

Invictus je izjavil:

Najboljši parfum je tuš plus sveže cunje.

Punce se konkretno pritožujejo nad prešvicanimi, smrdečimi tipi...


Pol pa še nisi spoznal punc, ki jih to ne moti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

starboi ::

Sam uporabljam že nekaj let dolce&gabbana - the one ...10/10 .

gruntfürmich ::

s sladkimi parfumi ni nič narobe. boss je večna klasika, se vsem dopade, d&g imam enega 10 let starega in je še vedno bomba, gucci tudi fini...

problematični so morda športni in pa večne 'klasike', kot so kuba in podobne čip brezveznosti...

za kakšne drugačne greš v locitane.

kakšni večerni/težki/misteriozni znajo biti tudi zelo uredu.

skratka takšni kot ti pašejo, glede na vrsto. vse ti bodo znale prodajalke pokazat. je pa morda res da koliko denarja toliko muzike, najboljše znamke imajo tudi dobre parfume. pocenske police je dobro učasih kar bajpasirat...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Invictus ::

D3m je izjavil:


Pol pa še nisi spoznal punc, ki jih to ne moti.

Jih niti nočem, ker to pomeni da same niso nič boljše. Razen če ti je všeč okus po kislih kumaricah z malo puterčka...

Meni ni...

Kolegice, ki depilira, vidi marsikaj. In čistoča ni ena od teh stvari... Čeprav ima tam kopalnico, da bi se šle ženske lahko umit. Pa se ne gredo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mancini ::

idi recimo v Müller in si vzami vsaj pol urce
tam povej da nimaš izkušenj in ti bodo prvo razložili razliko med parfumsko vodico in toaletno (ta je malce blažja)
potem ti naj da za preizkusit en bolj sladek vonj, potem bolj svež
da boš sploh ugotovil kaj tebi osebno bolj prija in ugaja

potem pa izberi nekaj po svojem okusu

morda si pri prvih nakupih raje vzami manjše flaške, če ti ne bo všeč, da ga potem na silo uporabljaš celo leto :)

tisto kar si dal link pa kar lepo preskoči, to je vstran vržen denar in ne parfum

mancini ::

aja
seveda pa kvaliteta ima svojo ceno, to še kako dobro velja pri teh izdelkih

zadnji ki sem ga kupil Nuit od Issey Miyake, cena okrog 60

Tilen ::

Vedi pa, da ko boš si enkrat nekaj takega kupil, da je to potem en dodaten fiksen strošek za celo življenje.

Ni tega, da bi enkrat kupil in potem šel nazaj na star sistem. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

#000000 ::

Že ene 25 let, KENZO

harvey ::

Invictus je izjavil:

Najboljši parfum je tuš plus sveže cunje.

Punce se konkretno pritožujejo nad prešvicanimi, smrdečimi tipi...

Eni se na hitro umivajo tako, da se malo pošpricajo 8-O

Sicer pa recimo za poleti toaletna voda Davidoff Cool Water.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

gruntfürmich ::

tudi nekateri dezodoranti so zelo fini. lahko kar s tem nadaljuješ.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

boris82 ::

Hvala za vsa vaša mnenja in nasvete. Jih bom definitivno upošteval pri nakupu. Hvala za vaš čas :)

lp

KraitPay ::

Da še jaz dodam cekinček.
Nihče te ni vprašal za kaj kupuješ parfum, za kakšne dogodke itd. Potem za kateri letni čas kupuješ. Sem preko študenta prodajal še takrat tiste "fake" parfume in so me kar nekaj stvari naučili na "brezplačnem" tečaju.

Poleti se izogibaj močnih, sladkih vonjev. Razlog je v tem, da so sladki vonji zelo "vsivljivi" in onemu ki te voha, hitro lahko postane slabo. Pri parfumih velja pravilo manj je več.
Pozimi je ravno obratno. Spodobi se, da ima človek bolj "topel, sladek" vonj, ni pa nič narobe če je bolj "osvežilen". Vendar se res izogibanjte močnih, sladkih parfumov poleti.
Primeri takšnih pardumov so, D&G the one, joop, 1 million itd. Pač vsi sladki vonji.

Meni osebno tudni ne paše, ko pride kdo/katera mimo ki je preveč naparfumana in še z nekih preveč sladkim vonjem, ki v stiku z njeno kožo še bolj poudari sladkost. Pozimi OK, poleti NO GO, ker me kra zaduši.

Zadnji in najbolj pomemben faktor, pa je PH kože. Parfum bi naj bil vsak enake kvalitete, ampak na koži odregira popolnoma različno. Pri dveh različnih ljudeh bo isti parfum imel dva majčkeno različna vonja.
Zmagajo pa tisti, ki imajo "sladek" vonj švica in še sladek parfum. Dejansko potem izpade to tako, kod da bi prišel iz hleva in se čez napafurmiral. Treba je pač paziti na različne stvari.

Pri ženskah veljajo podobna "pravila", vendar pa dnevno opažam, da punce imajo zelo rade močne, sladke vonje in ko so preveč prešpricane, dejansko vohaš samo tisti vsiljivi vonj na 10m. Primer takšnih parfumov pri puncah je Escada. Ponvadi so skoraj vsi vonji bolj "sladki", nekaj jih je tudi "svežih", ampak punce raje posegajo po močnih vonjih.

Meni naprimer je všeč, da je vonj nevsivljiv. Ko prideš osebi dovolj blizu (v njen osebni prostor), ga zavohaš, drugače pa ne. Da diši 10m za tabo ni nič narobe, samo malo zmernosti, pa bi bilo super.

Kar pa se tiče moške higijene je pa tako; najprej je treba pošlihtati prehrano in pijačo, pa bo mnogo bolje. Sledi ogromno rekreacije in telesni vonj bi se "moral izboljšati oz. nevtralizirati". Sledi higijena v ustih, ki je verjetno najbol pomembna in se tam tudi vse začne. Da s parfumom zakriješ lastni vonj, ni fore. Parfum te mora "dopolnjevat" in dejansko "nevtralizirati" tvoj vonj.

ToniT ::

boris82 je izjavil:

Hvala Tilen&Raptor. Muller it is than. Za tale Brut prvič slišim, ampak si naredu dobro reklamo, zdej pa hočem stestirat :P

Se še priporočam za kakšne predloge. :)

Raptor kje se pa Brut deodorant dobi?


Pred davnimi leti smo hodili po Brut-a v Trst :D.
Bil si glavni frajer, če si ga imel.... Seveda je bilo to preden se vas je večina na tem forumu rodila.

Okapi ::

Koristno je vedeti tudi, da je zelo veliko ponaredkov.

It is estimated that up to 10% of perfumes and toiletries in the market place are fakes.


In to ne samo na ebayu, ampak tudi v pravih trgovinah. Nikjer nisi varen pred prodajalcem ali skladiščnikom, ki original zamenja s ponaredkom. Pred nekaj leti so tako recimo razkrinkali kabinsko osebje pri British Airways, ki so na letalih prodajali ponarejeno robo.

BRITISH AIRWAYS passengers are being cheated out of watches, perfumes and other luxury duty-free goods by a number of cabin staff who are switching real goods for counterfeits on long-haul flights ... Sources inside BA revealed last week that crooked cabin staff have been buying fake watches and other luxury goods in Hong Kong and Singapore for just a few pounds apiece. They take the products, which include counterfeit Raymond Weil watches, Gucci sunglasses and Chanel perfumes, on board the aircraft and switch them for the genuine items. The fakes are then sold from in-flight duty-free trolleys.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

leiito ::

Brut, džizs, to je pa res mim. Ajde neki retro a la Pitralon, Brut je pa za sladkorno dobit. Pa podobno večina teh kao dizajnerskih parfumov, ko so pač brend in potem še parfum lansirajo, ampak je eno podobno drugmu in vse sledi trendu, pol pa eno leto povsod vohaš 1 miljon, naslednje leto Eau Sauvage etc .

Resni snobi prisegamo na klasiko, na niche firme, ki same delajo svojo robo, in ki ne delajo zraven parfumov še bombažne štunfe pa špegle pa majice z imenom firme čez cel hrbet. Acqua di Parma, Creed, od mlajših Tom Ford. Pa ne gre samo za parfum, v kakršnikoli obliki že, treba začet že z žajfo in v smeti vrčt razne Fa ipd., kjer filma potem z rok ne spraviš, in z izjemo res najhujših brendov so žajfe in sorodna roba relativno poceni, ne tok kot Fa poceni, ampak razumno, pa maš isti vojn od žajfe prek deodoranta do parfuma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

leiito ::

Ti trije so vsi vrhunski za poleti

gruntfürmich ::

KraitPay je izjavil:

...hitro lahko postane slabo...

to je odvisno tudi od posameznih sestavin določenega parfuma. po tistih katerih imam mi ni slabo, dočim ko mi v milerju po kakšnem random učasih pride slabost...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

NonPlusUltra ::

Najboljši moški parfum kar sem jih kdajkoli v življenju vohala, Prada Infusion D'Homme.
Opis: Sparkling Tunisian neroli opens the fragrance with a subtle and delicate fresh tone. With middle notes of iris pallida, woody vetiver, and earthy notes of cedar and mystic Benzoin incense.

"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

nuclear ::

armani aqua di gio
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Miha 333 ::

Voda in milo.

mat xxl ::

gruntfürmich ::

Miha 333 je izjavil:

Voda in milo.

morš povedat katero milo :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Okapi ::

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parfumi/toaletne vode

Oddelek: Loža
284953 (1009) mihecz
»

Oprte pisarne so v modi ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6510750 (7884) borisk
»

Poceni parfumi v LJ

Oddelek: Loža
85254 (552) Blinder
»

Prevod - prosim

Oddelek: Šola
94418 (4223) gunserman
»

Izbira Parfuma!!

Oddelek: Loža
352825 (2363) BigWhale

Več podobnih tem