» »

Resna razmerja - portali vs naključja?

Resna razmerja - portali vs naključja?

kr1ženska ::

Kva to berem :)):)) LooooooL :))

Vitez je izjavil:

kr1ženska je izjavil:


Na tele vaše zmenkarijske forume pa mislim da bi morali začeti objavljati link od slo-teh.


Se ti hecaš? Potem bodo do smrti samski.


Glede na to, da pravkar prebiram, da se ljudje (med vrsticami rečeno - ženske) obrabijo,
da bi sodeče po vaših komentarjih mogle bit vse The ženske vsaj manekenke + po možnosti programerke + IQ vsaj 150...

Jep, mislim, da imaš prav. :))

Veliko sreče na lovu za takimi puncami... punco... če kje obstaja. ;)

Pa ko smo že pri lepoti:
In ko smo že pri pameti:

Ziga Dolhar ::

kr1ženska, hvala za zgornja filmčka. Sam (aroganten kreten kakršen sem) sem nadvse alergičen na dekleta, ki so sicer prav inteligentna, a se ob družbi moških prično obnašati kot kokoši. Brrr, instant turn-off.
https://dolhar.si/

avani ::

hahaha, omg, zakon videi :-) hvala kr1ženska :-)

Vitez ::

Sploh ne štekam tega pecanja na netu. To je, kot da greš v diskač, pa poiščeš eno, okoli katere se štuli že itak 5 tipov, ti pa pristopiš in si šesti, ki se štuli. Ful si nekaj naredil. Vau.

1. greš nekam, kjer je žensk več, kot tipov
2. če si normalen, hitro narediš dober vtis
3. povabiš ven
4. če nisi ravno butelj, že v bistvu imaš punco

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

ejQ ::

Jenna Marbles rocks.

kalko ::

Vitez je izjavil:


1. greš nekam, kjer je žensk več, kot tipov
2. če si normalen, hitro narediš dober vtis
3. povabiš ven
4. če nisi ravno butelj, že v bistvu imaš punco

It works, če bi rad našel povprečno žensko. Ne mislim s tem na videz temveč karakter in interese. Karikirano: Žensko, ki gre poleti rada na morje (najverjetneje na Hrvaško), se smeji Avdićevim 'šalam' in ji je všeč klišejska romantika. Če bi pa rad našel žensko, s katero bi sredi poletja skupaj šla fotografirati polarne medvede na Svalbard, raje preživi noč v bivaku kot v hotelu s 5 zvezdicami in ne mara pocukrane osladne romantike, pa takšen način IMO ni ravno produktiven. Tako kot v severni triglavski steni ne boš srečal "cosmo bejbe" ...

Hudič je edino v tem, da je po ne-povprečnih ženskah še večje povpraševanje kot po povprečnih, saj je takšnih (kot sem npr. opisal zgoraj) izjemno malo v primerjavi s povprečnimi.

galu ::

da bi sodeče po vaših komentarjih mogle bit vse The ženske vsaj manekenke + po možnosti programerke + IQ vsaj 150...
Veliko sreče na lovu za takimi puncami... punco... če kje obstaja.


Glede na to, da smo vsi tu hot-shotsi, programerji ter imamo IQ, ki je višji kot povprečna višina ženske, si to tudi zaslužimo.

>:D
Tako to gre.

jype ::

kalko> It works, če bi rad našel povprečno žensko.

Ti torej praviš, da so ženske tam, kjer se fantje slinijo okoli njih... Nadpovprečne?

Če bi jaz lahko izbiral, bi žensko iskal po CERNu ali MIT.

kalko> se smeji Avdićevim 'šalam'

Če se smeji Damirju Avdiću, potem je že izjemna. Če se Denisu, potem je pa itak ne poznam.

kalko> Če bi pa rad našel žensko, s katero bi sredi poletja skupaj šla fotografirati polarne medvede na Svalbard, raje preživi noč v bivaku kot v hotelu s 5 zvezdicami in ne mara pocukrane osladne romantike, pa takšen način IMO ni ravno produktiven. Tako kot v severni triglavski steni ne boš srečal "cosmo bejbe" ...

V diskotu takšne ne boš našel. Jaz sem jo, kot rečeno, na IRCu srečal, spoznal pa v približno 10k kilometrov, ki sva jih skupaj prevozila v slabem letu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

panteist ::

jype: Če bi jaz lahko izbiral, bi žensko iskal po CERNu ali MIT.

Kaj pa vem, moje izkušnje s fizičarkami so bolj tako-tako :-)
Ja, je pa res težko najti posebna dekleta...

jype ::

aljazek> Kaj pa vem, moje izkušnje s fizičarkami so bolj tako-tako :-)

Moje tudi, so pa še vedno nekaj magnitud boljše, kot izkušnje s frizerkami.

I find Jenna Marbles disturbing.

aljazek> Ja, je pa res težko najti posebna dekleta...

V resnici je to težko samo v primeru, da si sam terribly boring and dull:

How Jenna Marbles doesn't want you to do it.

Jaz sem šel na Madagaskar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vitez ::

kalko je izjavil:


It works, če bi rad našel povprečno žensko. Ne mislim s tem na videz temveč karakter in interese. Karikirano: Žensko, ki gre poleti rada na morje (najverjetneje na Hrvaško), se smeji Avdićevim 'šalam' in ji je všeč klišejska romantika. Če bi pa rad našel žensko, s katero bi sredi poletja skupaj šla fotografirati polarne medvede na Svalbard, raje preživi noč v bivaku kot v hotelu s 5 zvezdicami in ne mara pocukrane osladne romantike, pa takšen način IMO ni ravno produktiven. Tako kot v severni triglavski steni ne boš srečal "cosmo bejbe" ...

Hudič je edino v tem, da je po ne-povprečnih ženskah še večje povpraševanje kot po povprečnih, saj je takšnih (kot sem npr. opisal zgoraj) izjemno malo v primerjavi s povprečnimi.


Ne vem, v čem je problem? Prav to sem mislil. Aktivnosti. Razne. Hobiji, kultura, specifične skupine itd..

Če bi rad žensko, ki je navdušena za planine ali celo strastna plezalka, pojdi med plezalce.

Takšnih klišejskih žensk, kot jih ti opisuješ, je največ v diskotekah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

guest #44 ::

Oh.

1. Še vedno ženskam pada vse iz neba (raining men, dobesedno). Če to ni privilegij, ki nadomesti marsikatero pomankljivost ženskega telesa potem nevem kaj je.

2. Na izrazito moških forumih se dogajajo dosti bolj intelektualno žgoče tematike, kot pa na ženskih forumih. Kolikor sem jaz bil na teh ženskih zadevah so debate bolj ali manj o ljubezni, seksu, ličilih,...
Kako temo o napadu na Iran še nisem zasledil morem priznat. Seveda, na običnih moških forumih so tudi razne površinske pizdarije, ampak se najde precej več globokih tem kot na ženskem.

Iz tega sklepam...ali, da so ženske pač družbeno demotivirane za sodelovanje v takih temah ali so pač moški v povprečju inteligentnejši. Za kar sicer ne bi dal roko v ogenj, ampak bi se našel tudi kak soliden evolucijski argument za to stališče.

3. Jaz imam dolg track record dobivanja žensk prek interneta.

4. Še vedno trdim, da imam za resno zvezo raje povprečno atraktivno žensko, a pametno kot pa obratno.


Ženska kakršna si jaz želim ob upoštevanju realnih pogojev:

-Povprečnega videza, a simpatizerka športa in rekreacije
-Mora mi znat razložit kemično strukturo šminke ali negovalnega balzama, ki ga uporablja
-Ko gledamo skupaj zvezde v topli poletni noči, želim da mi zna povedat zakaj imajo določene "zvezde" različne barvne odtenke
-Ko se ga napijemo zunaj na žurki, želim da me zrajca z najbolj pokvarjeno retoriko možno
-Želim, da skupaj ocenjujemo ženske (in seveda tipe), brez nobenih skrivnosti in dvoma v pripadnost drug drugemu
-Mora biti glasbenica ali vsaj simpatizerka glasbe

Ponujam pa:

-lifelong tekmovanje kdo bo bolj ljubeč, pozoren, skrben in zanimiv partner v razmerju

Torej, razen genetsko pogojenega povprečnega videza je vse dosegljivo z nekaj truda.

No povejte mi, kje se nahajajo take ženske?

Mipe ::

Brr, iz tistega videa mi je bolj všeč nenaličena... naličena je naravnost OGABNA.

jype ::

jverne> -Ko se ga napijemo zunaj na žurki, želim da me zrajca z najbolj pokvarjeno retoriko možno

Jaz pa hočem takšno, ki ne pije in še nikdar ni bila pijana.

jverne> No povejte mi, kje se nahajajo take ženske?

Tale je taka:

Vitez ::

guest #44 je izjavil:

Oh.

1. Še vedno ženskam pada vse iz neba (raining men, dobesedno).


Ne. Pojma nimaš.

Večina jih ima ravno take frustracije in probleme kot ti. Ti bi rad top žensko, one pa top tipa. Top tipa pa ne dobijo, ker same niso glih top.

panteist ::

@jverne: Tvoj wishlist je dosti podoben mojemu. :-)

guest #44 ::

Vitez je izjavil:

guest #44 je izjavil:

Oh.

1. Še vedno ženskam pada vse iz neba (raining men, dobesedno).


Ne. Pojma nimaš.

Večina jih ima ravno take frustracije in probleme kot ti. Ti bi rad top žensko, one pa top tipa. Top tipa pa ne dobijo, ker same niso glih top.



Ponudb imajo dosti, to ne pomeni da ob enem tudi potencialnih partnerjev! Če ne drugega imajo pestro izbiro zastonj spolnih partnerjev ko so potrebne. That's one perk of being a woman. Moški pretežno plačujejo za te storitve...vsaj povprečen moški.


Jaz ne iščem top žensko. S tem ko sem se omejil na povprečen videz sem dal možnost ogromno osebam! Vse ostalo se da doseči z nekaj dela in volje.
Če je to top...pol pomeni, da je mainstream podn od podna.



Sicer pa največja težava kot na drugih področjih v tej zanikrni državi je pomanjkanje ljudi. Dobesedno.
Premalo izbire, vsi se že poznajo med seboj, memi so zelo monotoni in maloštevilčni.

Javnih intelektualno-akademskih dogodkov kot se recimo dogajajo na kakih velikih univerzah po sveti v slo jih ni. In če že so je obisk porazen.

Vitez ::

guest #44 je izjavil:


-Mora mi znat razložit kemično strukturo šminke ali negovalnega balzama, ki ga uporablja
-Ko gledamo skupaj zvezde v topli poletni noči, želim da mi zna povedat zakaj imajo določene "zvezde" različne barvne odtenke


Totalen crap, ampak res totalen. Sorry.

guest #44 ::

Vitez je izjavil:

guest #44 je izjavil:


-Mora mi znat razložit kemično strukturo šminke ali negovalnega balzama, ki ga uporablja
-Ko gledamo skupaj zvezde v topli poletni noči, želim da mi zna povedat zakaj imajo določene "zvezde" različne barvne odtenke


Totalen crap, ampak res totalen. Sorry.


Mika me, da bi ti zabil nazaj z eno hudo kajlo, ampak danes sem dobre volje, zato te bom zgolj ignoriral. Ko boš imel kak argument se mi javi.

jype ::

Vitez> Totalen crap, ampak res totalen. Sorry.

Se ne strinjam. Če ženska tega ne ve, potem je bolje, da ima za partnerja koga, ki mu je za take reči vseeno.

Kar se ponavadi tudi zares zgodi, včasih se pa ne (in tudi jaz upam, da bo jverne umrl srečen).

Jaz ga v tem, da ima visoke zahteve, podpiram. Skrbi me edino to, da vse skupaj jemlje z bistveno premalo humorja.

guest #44 ::

jype je izjavil:

Vitez> Totalen crap, ampak res totalen. Sorry.

Se ne strinjam. Če ženska tega ne ve, potem je bolje, da ima za partnerja koga, ki mu je za take reči vseeno.

Kar se ponavadi tudi zares zgodi, včasih se pa ne (in tudi jaz upam, da bo jverne umrl srečen).

Jaz ga v tem, da ima visoke zahteve, podpiram. Skrbi me edino to, da vse skupaj jemlje z bistveno premalo humorja.


I fully concede your point there!

Nič kar se ne bi dalo rešit z mal razmisleka.



P.S. jz že vedno mislim, da nimam nenormalno velikih zahtev. Ampak to je pač iz mojega vidika, namreč vsega napisanega se prav tako jaz držim bolj ali manj konsistentno.

galu ::

In, si že našel kdaj kako, ki bi zadovoljila te zahteve?
Tako to gre.

@nny ::

guest #44 je izjavil:


1. Še vedno ženskam pada vse iz neba (raining men, dobesedno). Če to ni privilegij, ki nadomesti marsikatero pomankljivost ženskega telesa potem nevem kaj je.


Kakšne pomanjkljivosti pa ima žensko telo?

guest #44 je izjavil:


Iz tega sklepam...ali, da so ženske pač družbeno demotivirane za sodelovanje v takih temah ali so pač moški v povprečju inteligentnejši. Za kar sicer ne bi dal roko v ogenj, ampak bi se našel tudi kak soliden evolucijski argument za to stališče.


Blizu. Narava si je tu privoščila evolucijsko varovalko. Pri moških je standardni odklon v porazdelitvi večji, kar pomeni več genijev, pa tudi več podpovprečnih. Pri ženskah je velika gneča okrog sredine, beri okrog dolgočasnega povprečja. Cilj je seveda nadaljevanje vrste, to je, da ima čimveč žensk možnost dobiti partnerja in otroke. Po tej domislici so moški tisti, ki naj bi tekmovali za ženske, še posebej redke nadpovprečnice, ki ponujajo možnost dobiti še pametnejše frocke. :P

guest #44 ::

Ena je bila blizu, da.

jype ::

@nny> Kakšne pomanjkljivosti pa ima žensko telo?

Manjka penis, z dojkami goljufate.

@nny> Narava si je tu privoščila evolucijsko varovalko.

Mislim, da gre pri tem predvsem za družbene norme. V državah, kjer so bile ženske socialno in deklarativno izenačene z moškimi, je izjemnih žensk več (socializem, pa čeprav tako šibak kot je skandinavski, je tu veliko pomagal).

guest #44 ::

@nny je izjavil:

guest #44 je izjavil:


1. Še vedno ženskam pada vse iz neba (raining men, dobesedno). Če to ni privilegij, ki nadomesti marsikatero pomankljivost ženskega telesa potem nevem kaj je.


Kakšne pomanjkljivosti pa ima žensko telo?

guest #44 je izjavil:


Iz tega sklepam...ali, da so ženske pač družbeno demotivirane za sodelovanje v takih temah ali so pač moški v povprečju inteligentnejši. Za kar sicer ne bi dal roko v ogenj, ampak bi se našel tudi kak soliden evolucijski argument za to stališče.


Blizu. Narava si je tu privoščila evolucijsko varovalko. Pri moških je standardni odklon v porazdelitvi večji, kar pomeni več genijev, pa tudi več podpovprečnih. Pri ženskah je velika gneča okrog sredine, beri okrog dolgočasnega povprečja. Cilj je seveda nadaljevanje vrste, to je, da ima čimveč žensk možnost dobiti partnerja in otroke. Po tej domislici so moški tisti, ki naj bi tekmovali za ženske, še posebej redke nadpovprečnice, ki ponujajo možnost dobiti še pametnejše frocke. :P


Mal me rajcaš, priznam. ;)

jype ::

GaŁu> In, si že našel kdaj kako, ki bi zadovoljila te zahteve?

Hell yes. Pravzaprav že štiri, ampak samo eni od teh sem bil všeč.

Blinder ::

eh kaj ti bo pameten froc, če pa bo nezadovoljen v lajfu. Ali se spomnete kako je bilo, ko je Lisa Simpson dobila šus v šoli... krnaenx je imela veliko prijateljev. Ko so pa zvedli da je bila napaka in da je pisala odlično, pa so jo vsi tkoj skenslali.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

guest #44 ::

P.S. Glede ženskih pomankljivosti...sicer niso pomankljivosti, ampak bolj nevšečnosti. Mesečne bolečine v trebuhu, porod, večja možnost posilstva zaradi fizične šibkosti...

jype ::

Blinder> eh kaj ti bo pameten froc, če pa bo nezadovoljen v lajfu. Ali se spomnete kako je bilo, ko je Lisa Simpson dobila šus v šoli... krnaenx je imela veliko prijateljev. Ko so pa zvedli da je bila napaka in da je pisala odlično, pa so jo vsi tkoj skenslali.

Točno z Liso Simpson bi se jverne z veseljem poročil. Pa jaz sem se tudi.

guest #44 ::

Zato ti privoščim čimveč zdravih in uspešnih otrok.

jype ::

Jaz bi jih raje posvojil, ampak ker je pri nas to nemogoče zdaj vzgajamo lastne.

Pri tem moram priznat, da se je zaradi hormonskih sprememb ob prvi nosečnosti bodoča mama osebnostno spremenila in postala bistveno manj neizprosna ter bolj potrpežljiva, kar pri vzgoji otrok zagotovo pomaga (pri tem pa ni bilo opaziti, da bi izgubila strast do svojega dela ali samokritičnost, ki vrhunskemu delu pritiče).

BTW, biti brez slabih prijateljev je super.

guest #44 ::

Posvojil?

Racionalizacija resursov?

@nny ::

guest #44 je izjavil:

Posvojil?

Racionalizacija resursov?


Zmanjševanje obrabe. :)

Wox ::

Moški postajajo ženske, ženske pa postajajo možače. Tu je catch.
Commodore 64

guest #44 ::

@nny je izjavil:

guest #44 je izjavil:

Posvojil?

Racionalizacija resursov?


Zmanjševanje obrabe. :)


:)) huda!

jype ::

Ja, ker je velika škoda, da obstaja ogromno število otrok, ki jih nihče kvalitetno ne vzgoji, niti jih ne nauči kritičnega razmišljanja.

Geni so pri tem tako nepomembni, kot je nepomembna njihova barva oči.

@nny> Zmanjševanje obrabe. :)

Po mojih izkušnjah je "obraba" posledica tega, da ženske nimajo časa skrbeti za lastno kondicijo in zdravje, kjer partner lahko izdatno pomaga (in sam postane debelušen, hihi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

Wox je izjavil:

Moški postajajo ženske, ženske pa postajajo možače. Tu je catch.



zato pa danci, angleži, nemci, irci hodijo na Tajsko po babe. lol...jp tud ženske so vse bolj možače.

guest #44 ::

Ramon dekers je izjavil:

Wox je izjavil:

Moški postajajo ženske, ženske pa postajajo možače. Tu je catch.



zato pa danci, angleži, nemci, irci hodijo na Tajsko po babe. lol...jp tud ženske so vse bolj možače.


Do določene mere ti pritrdim. Obstajajo taki trendi, da. Nevem pa koliko so mainstream.

Ramon dekers ::

Blizu. Narava si je tu privoščila evolucijsko varovalko. Pri moških je standardni odklon v porazdelitvi večji, kar pomeni več genijev, pa tudi več podpovprečnih. Pri ženskah je velika gneča okrog sredine, beri okrog dolgočasnega povprečja. Cilj je seveda nadaljevanje vrste, to je, da ima čimveč žensk možnost dobiti partnerja in otroke. Po tej domislici so moški tisti, ki naj bi tekmovali za ženske, še posebej redke nadpovprečnice, ki ponujajo možnost dobiti še pametnejše frocke.


ti pa nisi gledala filma idocracy ane? Množijo se vedno najbolj butasti tako ženske kot moški. Preprosta logika: jebe sej jim za jutri.

Samo poglej si, večja kot je recesija bolj se širi populacija. Kot v Afriki.

Vitez ::

jype je izjavil:


Jaz ga v tem, da ima visoke zahteve, podpiram. Skrbi me edino to, da vse skupaj jemlje z bistveno premalo humorja.


Jaz ga predvsem podpiram v tem, da se odloči, kaj bi sploh rad. Odkar ga berem, je že ene 10-krat spremenil stališče, kaj so mu prioritete pri ženski.

jype ::

Ah, saj ni spremenil stališča, samo spomnil se je novih kriterijev in jih dodal.

To počnem tudi jaz: Svoji partnerki rečem, da se ne zapletam z dekleti, ki imajo lase spete v liho število čopov, ali pa ji rečem, da obožujem njene križne vezi.

kr1ženska ::

Mesar je izjavil:

Inteligenca kot? Kako boš to izmeril? IQ, ki se spreminja z leti in še ugotavljajo, da naj nebi bil točen? Tukaj se gre bolj za način razmišljanja kot kaj druga. Recimo neka oseba lahko pobere vsako bedarijo, še trollanje in to kar verjame, ali pa se jo, da zelo preprosto prepričat, da to verjame - ne razmišlja o stvari s svojo glavo, itd. druga oseba pa počne ravno obratno.

Obe osebi lahko naredita šole, piflanje s knjig pač ni problem za povprečnega človeka (če je problem so problem slabe/čudne navade - lenoba in ne ne-zmožnost).

... in to je razlika, ki mene zanima in verjetno večina ostalih tu. Če bi to želeli spremeniti s šolskim sistemom bi bilo verjetno potrebno *temeljito* spremeniti načine preverjanja znanja, ampak v tem primeru verjetno večina nebi niti srednje šole naredila, vsej na začetku, potem pa bi si ljudje že začeli privajat in mislit s svojo glavo ali pa bi z osnovno šolo kopali jarke.


+1


Vitez je izjavil:

jype je izjavil:


Jaz ga v tem, da ima visoke zahteve, podpiram. Skrbi me edino to, da vse skupaj jemlje z bistveno premalo humorja.


Jaz ga predvsem podpiram v tem, da se odloči, kaj bi sploh rad. Odkar ga berem, je že ene 10-krat spremenil stališče, kaj so mu prioritete pri ženski.


+1

Če se ne znaš odločit, kaj bi rad mi je nekako jasno, zakaj ne moreš dobiti ženske. O vsem skupaj malo premisli, ko boš vedel kaj hočeš, pa u akcijo. Pa medtem ko boš razmišljal prosim upoštevaj dejstvo, da tudi ti nisi popolen. Če se bo našla katera ki ustreza večini tvojih pomembnih kriterijev ti svetujem, da malo premisliš, če se splača vseeno poizkusiti z njo.

Glede na vaše kriterije bi moral vsak posebaj na tele zmenkarijske forume objaviti svoj anketni vprašalnik za nasprotni spol na podlagi katerega bi se odločal, s katero žensko se splača iti ven. ;(( Pa glede na to, da mora imeti ženska dobre gene (da bo otrok lep in pameten), ne pozabite v anketo vključiti tudi njenih staršev in starih staršev. Geni namreč tudi preskakujejo generacije. ;)

@nny ::

Ramon dekers je izjavil:



ti pa nisi gledala filma idocracy ane? Množijo se vedno najbolj butasti tako ženske kot moški. Preprosta logika: jebe sej jim za jutri.

Samo poglej si, večja kot je recesija bolj se širi populacija. Kot v Afriki.


Nimam časa. Divjačina se žge na ognju, pa vhod v jamo bo treba zadelat, da deca ne pomrznejo.

l0g1t3ch ::

Ramon dekers je izjavil:

Blizu. Narava si je tu privoščila evolucijsko varovalko. Pri moških je standardni odklon v porazdelitvi večji, kar pomeni več genijev, pa tudi več podpovprečnih. Pri ženskah je velika gneča okrog sredine, beri okrog dolgočasnega povprečja. Cilj je seveda nadaljevanje vrste, to je, da ima čimveč žensk možnost dobiti partnerja in otroke. Po tej domislici so moški tisti, ki naj bi tekmovali za ženske, še posebej redke nadpovprečnice, ki ponujajo možnost dobiti še pametnejše frocke.


ti pa nisi gledala filma idocracy ane? Množijo se vedno najbolj butasti tako ženske kot moški. Preprosta logika: jebe sej jim za jutri.

Samo poglej si, večja kot je recesija bolj se širi populacija. Kot v Afriki.


Amen to that.
Poznam ogromno žensk v starosti 24 do 28 let, ki imajo imajo že enega ali dva otroka pri čemer so brez službe, njihov partner pa prav tako nima nekega dobrega/zanesljivega vira prihodkov.
In potem je njihova racionalizacija taka, da če že ne dobijo službe bodo pa vsaj otroka imele in da bo že nekako.

In vse po vrsti so študente družboslovnih faksov, ki so po večini živele za pridobivanje dobrih ocen in ne dejanskega znanja ter izkušenj in hkrati so pričakovale, da ko končajo faks, jim bo zaradi dobrih ocen dala službo država.
Res nevem kaj je vsem tem ženskam oz. parom.

jype ::

Jaz imam pa drugačne izkušnje, vključno s svojo lastno.

@nny> vhod v jamo bo treba zadelat, da deca ne pomrznejo.

Global warming FTW!

l0g1t3ch ::

Saj tudi jaz nočem biti s takšno žensko, ki ne vidi dlje od "bom imela pa otroka, če nimam zaposlitve".
Podajam, samo opažanja iz moje okolice.

jype ::

l0g1t3ch> Saj tudi jaz nočem biti s takšno žensko, ki ne vidi dlje od "bom imela pa otroka, če nimam zaposlitve".

Jaz poznam tudi takšne, ki z otroci "zaslužijo" več, kot so prej pri zaposlitvi za polni delovni čas.

l0g1t3ch ::

Seveda, če odprejo privatni vrtec.
Samo koliko pa je takšnih ? Večina se jih tako ali drugače obesi na joško države.

jype ::

Nisi razumel - "zasluži" z lastnimi otroci, točno tako:

l0g1t3ch> tako ali drugače obesi na joško države.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735139 (31189) Gandalfar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945669 (39513) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975629 (70098) Ziga Dolhar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100189 (86367) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688488 (75404) kr1ženska

Več podobnih tem