» »

NaClO2 v hrani

NaClO2 v hrani

Alen T 1978 ::

je tle kakšen stručko, ki ve v kateri hrani je NaClO2 kot sestavina.

izbrisiracun ::

Je tole soda-bikarbona po domače? (Na - sodium)
Soda je v raznem pecivu.
edit: NaHCO3 je soda bikarbona očitno
edit2: krho si me prehitel:)

Zgodovina sprememb…

krho ::

ne. NaHCO3 je sodabikarbona. V zgornji formuli ni nikjer ogljika...
Secer je od moje kemije že celo večnost. Kam se vežeta 2 kisika mi tudi ni jasno, ker ima Natrj (Na) na voljo samo eno vez, klor (Cl) pa pravtako. Za Kisik (O) pa ne ostane več nobene proste "povezave"
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

izbrisiracun ::

Kot berem je lahko v zobni pasti(vodi). Če jo rad poješ, imaš odgovor.

dux ::

NaClO2 je oksidant, zato bi ga verjetno uporabili kot zamenjavo za NaNO2 /NaNO3, čeprav je AFAIK opazno močnejši od njiju v kateri hrani je, pa ne vem.
Upanje je v nasih odlocitvah

dzinks63 ::

Gray_Warden ::

sam o kemiji nimam niti najmanjšega pojma. znam pa očitno uporabljati google.

http://mms-mineral.com/

http://www.iskreni.net/forumi/farmacevt...

http://www.trifilon.si/docs/novice_in_c...

http://www.radostbivanja.org/mms-28-raz...

Kolikšen je smisel v uporabitega, koliko je res "zdravilno" in koliko je dejansko "zdravo" tole konzumirati pa nevem.
Meni izgleda spet kot nekakšna alternativna medicina...

iskanje: v google sem napisal NaClO2 in na hitro pogledal prvih 5 linkov.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Tarzan ::

Glede na to, da gre za precej bazično zadevo bolj primerno za razkužilo ali pa belilo, bi rekel da aj raje tace stran. V hrani tole ne bo obstojno, ker bo verjetno molekula hitro razpadla in reagirala s kako kislejšo sestavino v hrani.

V malenkost bolj koncentrirani obliki se uporablja kot močan lug, s katerim se ločuje celulozna vlakna pri proizvodnji papirja in tkanin.

Alen T 1978 ::

@ales1990: stari, to ni to. tisto je natrijev klorat. klorid je naša sol, ki jo uživamo v preveliki meri. haha.
@dzinks63: stari, bom pogledal. dobro, da si me spomnil.
@Gray_Warden: bom pol povedal zakaj sprašujem. gre, ja, za MMS. ta NaClO2 v vodi je za kožo strup u p.m.! razmerje z citronko mora bit pravo! ne se jebat s tem. kako je narejeno!

Alen T 1978 ::

no, tako je s tem MMS. res! ampak RES! je ultimativno zdraivlo. poceni je. in vsestransko.
čisti telo vsega kar samo ne more in ubija vse patogene kar jih svet pozna.

je pa tko!

do sedaj se je vedno tako delalo da si dobil dve flaški:
- MMS kot NaClO2 raztopljen v vodi in
- citronsko kislino raztopljeno v vodi.

če kupiš pri njih dobiš v pravem razmerju. če pa sam delaš zna bit pa nevarno, ker če je NaClO2 v prebitku in je okus bazičen zna bit nevarno. jaz imam to flaško že nekaj časa. pa sem že parkrat probal izpeljat kuro do konca pa mi ni ratal, ker sem se v prve zastrupil od navdušenja, ker sme vzel prekmalu preveč kapljic in se mi je tako vonj kot okus zagabil. zato se mi je zgodilo da sem tam ko primeš pokrovček, ki ga odšraufaš, razjedeno kožo. v bistvu izgleda tako, da je koža rahlo otrdela in razpokana. na dolečenih mestih predvsem tam kjer je pregib prsta pa raspokana do podtkivja in se vidi rdeče. zanimivo je, da se ne celi niti ne odmre. niti ne boli niti peče. in kri ne teče.

pa če se ne spoznaš kemijo in če ne veš, da morajo bit kemijske reakcije popolne lahko narediš, da daš premalo citronske kisline v kozarec. tako bi nezreagiran NaClO2, natrijev klorat, ostal in bi lahko naredil škodo na telesu.

fora je v tem! da sta dva človeka od tega MMS-ja že umrla. eden v Avstraliji, drugi v Kanadi. pa je FDA stopila na prste Jim Humblu. skoraj bi že šel v zapor.

tako, da bi bilo smotrno narest tablete kjer bi bila oba reagenta v suhi obliki in fino zmleta ter skupaj zlimana z neko pomožno nosilno snovjo. potem kapsulo samo vržeč v kozarec z 2dcl vode, počakaš 3-5 minut oziroma kot je potrebno in spiješ. tablete bi pa obstajale v različnih oblikah - kao 1, 3, 5, 10, 15 kapljic MMS-ja.

Arto ::

Ojej, Jim Humble. MMS je v bistvu belilo. Kolikor sem poslušal Jima Humbla človek nima pojma in laže, ali pa samega sebe zavaja. Ijus, iz neke tvoje prejšnje teme sem razbral, da imaš težave z jetri. Če je temu tako, bog ne daj da tole piješ.

V branje: Miracle Mineral Supplement @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arto ()

Gray_Warden ::

Ijus srčno upam da se šališ in tega belila ne misliš resno konzumirat. Jim Humbla bi morala FDA resno kaznovati.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Alen T 1978 ::

Arto je izjavil:

Ojej, Jim Humble. MMS je v bistvu belilo. Kolikor sem poslušal Jima Humbla človek nima pojma in laže, ali pa samega sebe zavaja. Ijus, iz neke tvoje prejšnje teme sem razbral, da imaš težave z jetri. Če je temu tako, bog ne daj da tole piješ.

V branje: Miracle Mineral Supplement @ Wikipedia



krvni test kaže da je vse v mejah normale.
tudi ultrazvok je pokazal da je vse v redu. tudi z ledvicami. in prostato. haha. cepc.

Gray_Warden je izjavil:

Ijus srčno upam da se šališ in tega belila ne misliš resno konzumirat. Jim Humbla bi morala FDA resno kaznovati.


ja zarad mene tud če mu v rit bencin stlačijo pa brke zapalijo.
itak bo kmalu od naravne smrti umru ker je že precej star.
sicer je pa pilot, bil, če se ne motim in v vojski zaposlen. ali nekaj takega.
pol se je pa vrgel v mining pa izkopaval zlato.

haha, kera scena z MMS-jem. a ne se jebat.
bo že, bo že. so rekli ta pametni. čene pa sam napalm over moravija pa atomske over toplice.
kurc, ko bo zdravim ljudem vse dopizdilo bo spet vojna. :) LOL. zie! LOL. haha.

Zgodovina sprememb…

Gray_Warden ::

Alen T 1978 je izjavil:



ja zarad mene tud če mu v rit bencin stlačijo pa brke zapalijo.
itak bo kmalu od naravne smrti umru ker je že precej star.
sicer je pa pilot, bil, če se ne motim in v vojski zaposlen. ali nekaj takega.
pol se je pa vrgel v mining pa izkopaval zlato.

haha, kera scena z MMS-jem. a ne se jebat.
bo že, bo že. so rekli ta pametni. čene pa sam napalm over moravija pa atomske over toplice.
kurc, ko bo zdravim ljudem vse dopizdilo bo spet vojna. :) LOL. zie! LOL. haha.




am. človek....strezni se.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Alen T 1978 ::

pa dobro, no. bom se. sej nisem pijan.
vem kaj misliš. ni problema.

ja. če je pa un tko rekel. kva kr neki.
kr neki pobirajo, da je z mojimi jetri vse narobe. za enkrat je še vsak preventivno/splošni krvni test pokazal, da je z njimi vse v redu. in tudi boli me ne v tem predelu telesa. odkar jemljem naravne preparate kot so čaji ter presno ali kuhano zelenjavo in sadje in odkar skoraj dobesedno smao vodo pijem in to ne mrzlo! se dosti bolje počutim. sem si tudi pomagal z zdravilnimi čaji. pa z tem MMSjem. sej stvar še ni raziskana, ker je Jim Humble sam. zaradi unih dveh smrtnih primerov so mu pa na prste stopili. sam se je zagovarjal nekaj v tem smislu, da v ameriki vsako leto umre, od aspirina, 15.000 ljudi pa nihče tega ne ve niti FDA niti vlada ničesar ne ukrepata. jah no, zdej če je belilo od hitlerja kurc podobna zadeva pa tud prav. če vi tko pravte. men je ful pomagal, preden sem se zastrupil. če je bila to moja, zgolj, razvada ker hočem met prec kar hočem pač šit hepns. če pa kak subtilen ukaz naj tega ne jemljem pa tudi prav. jaz sem sam hotel povedat da je treba pazit s temi kapljicami. ker tale NaClO2 je za kožo nevaren. če ga ne spereš dobro ti razje kožo oziroma ful tak čuden efekt naredi. kokr sem pa do sedaj probaval tale MMS so bili pa učinki kar efektivni. res, v parih dneh so bili vizualni učinki že vidni. lepše oči, koža, dlesni, polt itd.

pa da se MMS, to je NaClO2, uporablja v belilu je pa tud ven iz konteksta uzeto. nimam pojma o tem. kr neki. a se ne uporablja navadna sol, ki jo mi preveč jemljemo, NaCl, v explozivih? nekaterih.

Zgodovina sprememb…

Gray_Warden ::

jao jao;((

Če vidiš da ti celo kožo razje, če ne spereš dobro, potem si predstavljaj kaj ta reč naredi tvojemu prebavnemu traktu.

resno upam da je tole le nek trapast poizkus šaljenja in nič drugega.
Why so serious?

Alen T 1978 ::

ja najbrž res ni dobro niti začreva niti za ostale organe.
sam kaj češ. veš, ljudje se poslužujejo marsičesa. sej važno da se ozdraviš.
zdej, če fališ razmerje pa zna bit zajeban.

jaz bi mu kar predlagal naj naredi raje tabletko, ki jo potopiš v kozarec vode.
pa da je citronke malo v prebitku.

pa naj tale FDA pove v čem je štos, ne pa da J.H. kar napadejo. sej ti tud ko greš z kolegi pa se zaletiš kr voziš pijan in jih pomreš pa greš v zapor. al pa če si se ustrašil kake živali pa pol tega ne moreš dokazat, ker ste s klegi šli na izlet pa so spal ker je bla noč. sej pol naj pa tud teli FDA-jevci pa vlada gredo v zapor, če pravijo, da jih 15.000 ljudi umre na leto zarad aspirina.

no, stvar ni raziskana pa je vredno počakat ali se res orenk pozanimat. prebrat čim več. tudi če se le da verodostojne izjave ljudi. sej maš tam tudi koloidno srebro. ki je pa brez vonja, okusa, barve, stranskih učinkov, interakcije z zdravili. sam eni so alergični na srebro in jim ne dene dobro. ne? so naredili dobro delo skozi generacije. svaka jim čast. ala su opravili dobro. haha. maratonci.

Arto ::

Ko ti to "spereš" nastane varikina. Zdej pa kr pij, če ti paše. Lahk kr direkt varikino, da ti nau treba redčit.

jest10 ::

sej maš tam tudi koloidno srebro. ki je pa brez vonja, okusa, barve, stranskih učinkov, interakcije z zdravili.

Zakaj lažeš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je voda pitna

Oddelek: Loža
388655 (7069) m0LN4r
»

Razlika med morsko in kamneno soljo

Oddelek: Loža
459827 (8530) harvey
»

Cl + H2O

Oddelek: Šola
193835 (3347) Kamran
»

Kemijski reakciji iz nevtralizacije

Oddelek: Šola
122986 (2784) mescaline9
»

Kemija

Oddelek: Šola
122076 (2017) mchaber

Več podobnih tem