» »

Windows XP Mode iščem nasvet uporabnika

Windows XP Mode iščem nasvet uporabnika

beni ::

Torej na Win 7 bi dodal Windows XP Mode.
Rabim nasvet dejanskega uporabnika - ali je to res uporabna rešitev za programje, ki deluje le na WinXP ?
Namreč rabil bi ActiveSync, ki pa deluje le na WinXP, do vključno SP2. Na SP3 ne deluje več.
Mi je butasto dodajat še en disk in preklapljat za klinčevo sinhronizacijo.
Ali pa ima morda kdo kakšno drugo rešitev ?

LP
Pojma nimam ...

pi pawr ::

Virtualbox :D

Highlag ::

A sync toy ni dober za to opravilo?
Drugače pa XP mode uporabljam za preskušanje programov, da ne svinjam po W7 inštalaciji.
Če se ne motim so diski v XP modu priključeni kot mrežni diski.
Kakšen program se mi ni hotel naložiti z W7 particije, ko pa sem inštalacijo preselil v WXP mode pa je šlo.
Never trust a computer you can't throw out a window

beni ::

Bom jutri probal Virtualbox in Windows XP Mode.
Izak bom moral reskirat eno instalacijo, da vidim kaj bo potem delovalo.
Sync toy ne poznam.
Uporabljam ActiveSync za sinhromizacijo Outlooka in WM telefona. Ker zadeva deluje BP, ne mislim menjat niti telefona, niti Outlooka.

Samo na Win7 Activesync ne dela ...

LP
Pojma nimam ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beni ()

cortez ::

A ne moreš pognat ActiveSync na Win 7 v XP compatible mode ?

beni ::

Ne, izgleda da je XP SP3 compatible mode.

LP
Pojma nimam ...

smetko ::

Microsoft je v windows 7 že v operacijski sistem vgradil "Windows Mobile Device Center", kateri ima funkcionalnosti ActiveSync-a.
Če imaš nameščen MS-Office 2010 64 bitno verzijo, potem je možno da si trčil ob problem, da 64 bitni outlook ne podpira sinhronizacije z nekaterimi telefoni (pri 32 bitni verziji pa to deluje).

Windows xp-mode bi lahko tvoj problem rešil samo v primeru če bi tudi MS-Office namestil v isto virtualno mašino kot ActiveSync. Da pa bi imel MS-Office nameščene v Windows 7, ActiveSync pa v virtualni mašini pa raje pozabi.
No comment

duff ::

Tako je. Naprave, ki si v XP-jih sinhroniziral z Active Syncom, sedaj sinhroniziraš z, v win7 vgrajenim, Windows Mobile Device Center.

energetik ::

Do zdaj so mi še vsi programi za WinXP lepo delovali na XPmode. Na primer tam pogledam stanje kartuš na starem HP printerju, skeniram na starem Canonu, ki nimata driverjev za Win7. Vse deluje normalno.
Sicer pa se ti bolj kot VirtualBox splača uporabiti XPmode, ker boš tako imel originalne XP.

lopov ::

Na pozabiti, da za XP mode potrebuješ Professional ali Ultimate različico.
Lastniki HomePremium niso upravičeni in ne morejo namestiti.

The Player ::

Nebi rad odpiral nove teme glede XP mode, pa bi tu vprašal če je OK

Skratka, zanima me, če je možno XP mode inštalirati in tudi zagnati na zunanji USB disk, brez kakršnihkoli komplikacij z delovanjem?

Razlog za to je, da nočem imeti nepotrebne navlake na prvotnem disku, če ni potrebe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bližnjica kot exe datoteka, WinCE

Oddelek: Programiranje
181317 (892) d4vid
»

Težava ob menjavi plošče

Oddelek: Pomoč in nasveti
171382 (1144) beni
»

Windows Mobile 6.1 in nastavitve proxya

Oddelek: Mobilne tehnologije
5996 (906) dunda
»

Računalnik ne zazna dlančnika ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
7986 (885) deyanchek
»

Povezat comp in laptop vs USB?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61444 (1379) gaso

Več podobnih tem