» »

radar na koperska ulica

radar na koperska ulica

slyder1 ::

Pozdravljeni,

Zanima me eno vprasanje a kdo ve mogoce a postavljajo mobilni radar (belega cliota) na koprski ulici v ljubljani omejitev tam je 30km/h in pise cona 30km/h zdej me skrbi ker sm vidu belega kliota na tej ulici in se peljal okoro 70km/h se mi je ful mudilo. :\

lahko mogoce kdo pove ali postavljajo tam radarje na omenjeni cesti ?

Hvala vsem lp!

alexa-lol ::

Kot vem imajo Fabie..no mogoce tudi Cliote...

Za drugič pa.. ne more se ti tok mudit koker ti oni lahko kazni dajo.

Dust ::

Radarji so tud v kliotih. Se je kej pobliskalo ?

slyder1 ::

Hvala vseem !

nope mislim da ne :\ nism tok biu pozorn.

kako pa slikajo ti radarji a slikajo od zadaj al od spredaj? a majo kamero od spredaj pri volanu al od zadaj ?

Dust ::

Ja kokr jst vem majo vzadi. Sm pa tudi slišov, da lahko v obe smeri nekateri slikajo. Kako je bil pa parkiran ta klio? Je bil kdo parkiran spredi, zadi...? Naslednič ko se ti bo mudilo premisli če je vredno izpit zgubit +600€ (polovičko) najmanj kazni plačat. Če te je slikov itak ne morš nič narest, edino podaš lahko ugovor, da je vozila neznana oseba, da ne boš izpita zgubu. Verjetno te pa ni slikov in te zdej samo panika mal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dust ()

kalko ::

AFAIK ima Ljubljanska policija belega Cliota, prejšnji model. Prepoznaš ga po tem, da ima pleh namesto zadnjih stranskih stekel (cargo verzija Cliota)

slyder1 ::

jaz ko sm se pelu sm mu vidu sprednjo stran vozila . Ja sj verjetno res Dust da je malo panike pa paranoje. Hvaala za nasvet v priemru ce bo problem!!

amigo_no1 ::

Imho te lahko tudi "slika" v zadek (torej ko se oddaljuješ).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

blackbfm ::

Modernejša oprema ne bliska več oz. bliska nevidno človeškim očem, če se ne motim.

Mene pa zanima kok časa traja da dobiš po pošti kazen?

Dust ::

Mene so na Nizozemskem slikal iz avta in se je kar konkretno pobliskal, da ne govorim kako se pobliska tista škatla radar, ki jih imajo tm. Vem, da se kranski senic tud kar pobliska. Za kazen pravijo, da jo dobiš v dveh tednih, sam so to pomoje pravlice.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

2krat radar v 20 minutah (cona 30) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
33766299 (61117) m0LN4r
»

Prehitra vožnja - izogib kazni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10124884 (22076) jype

Več podobnih tem