» »

Windows - sistemske težave?

Windows - sistemske težave?

SmeskoSnezak ::

Ko zaženem računalnik, mi pride v Windowse, a mi takoj začne nekaj zezat. Nek setup.exe se zaganja, čeprav sn msconfig preveril. Nazadnje mi je neko datoteko najdlo , da je poškodovana al da je ni. No, setup.exe gre komot odstranit iz ctrl+alt+del , da konča proces.

A so težave skoraj pri vsakem kliku. Še posebej pri brskanju z Internet Explorerjem. Stalno ko hočem kaj odpreti (Moj Računalnik, nov IE, Word dokument, itd.) se začne nek setup, ga pustim na miru , da zgine in tako dalje. Je pa presneto moteče...

Mislite, da bi lahko s cd-jem dal možnost Repair Windows in bi odpravil tole? Da bi nekako popravil Windows. Pa kako do tega repair Windows priti, nikakor se ne spomnim, kako priti do tega, da bi se Windows ponovno prek naložil in popravil sistem.
@ Pusti soncu v srce... @

Cold1 ::

Polna pot te izvršilne datoteke pa je?

In ko jo najdeš na disku, jo prepoznaš?

In če je ne prepoznaš, kako se je znašla na disku (razen če se gre za Windows Installerja)?

------------------------------------------

Mislite, da bi lahko s cd-jem dal možnost Repair Windows in bi odpravil tole? Da bi nekako popravil Windows. Pa kako do tega repair Windows priti, nikakor se ne spomnim, kako priti do tega, da bi se Windows ponovno prek naložil in popravil sistem.


Preberi tule:
How To Perform a Windows XP Repair Install
http://pcsupport.about.com/od/operating...


Mimogrede, kolikor se spominjam, mora biti CD iste verzije kot namestitev Oken (z original WinXP cd-jem ne moreš popraviti sistema z nameščenim SP3).

SmeskoSnezak ::

Šlo se je za zmešnjavo z Microsoft Office-om. Rešil sem težavo tako, da sn prvo uporabil Fix it, zatem pa še ročno odstranil vse vnose od paketa. Tudi iz registra.

In tako je nehalo štrajkat vse vkup. Sploh nisem več rabil Repair Windows opcije. Težava je bila nekako naslednja:
An error occured during the installation, and setup was unable to...
, za katero eni priporočajo da premakneš eno mapo na namizje z imenom Office Setup Controller. Samo meni ni pomagalo.
@ Pusti soncu v srce... @


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč - WinXp se ne zažene v normal mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
253041 (2776) Tea Time
»

Windows xp pride le do loadinga

Oddelek: Pomoč in nasveti
312282 (2058) bluefish
»

Formatiranje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
233913 (3411) Leks
»

Windows Repair - vedno se ustavi in noče naprej...

Oddelek: Operacijski sistemi
91557 (1465) Camalotz
»

WIN 2000 BOOT ?

Oddelek: Programska oprema
131437 (1302) rookie

Več podobnih tem