» »

Windows Phone 7

Windows Phone 7

Temo vidijo: vsi
««
33 / 57
»»

dejanslo ::

Kako pa lahko stike "masovno" uvozim v Google? Na voljo imam Nokia dumb phone z wi-fi.

Ker mi ta opcija ne diši preveč (dajanje toliko podatkov na en račun na net), sem hotel poskusiti zgornjo opcijo s Smart phoneom, s katerega deluje Contact transfer, vendar mi ga Nokia PC Suite iz neznanega razloga (včasih je delovalo, poskušal pa sem na novem laptopu) ne prepozna in ga ne morem backupirat pred brisanjem.
There`s More Than One Way To Do It

SLO_Matej ::



Aplikacija Contact Transfer na Lumii 800 deluje tako, da Lumia stike prejme preko Bluetootha iz prejšnjega Nokiinega telefona.

dejanslo ::

Da, da, vem. Vendar sta dva dumbphone prestara, da bi lahko prenesel s to aplikacijo, enega podprtega smartphona pa ne morem backupirat in pobrisat stikov preden bi nanj naložil stike, ki jih hočem prenest. Brez brisanja ne gre, ker aplikacija pobere kontakte samo iz pomnilnika starega telefona, tudi če imaš nastavljeno, da telefon uporablja zgolj imenik na SIM.

Očitno mi ne uide, da vse cifre naložim na net. Upam, da bo Nokia PC Suite prepoznal stari telefon, saj berem, da preko tega gre.

Hvala :) LP
There`s More Than One Way To Do It

Cooper ::

dejanslo, kar navadi se, da boš vse svoje stvari prenesel v oblak. Čez nekaj let bo samo to še obstajalo.

Malajlo ::

Kopiraj iz SIM na telefon, prenesi na PC, od tam v oblak, potem pa na WP7.
Da so podatki v oblaku, je nekaj najboljšega. No, ni nujno da je oblak. Važno da je nek server nekje, ki je arhiviran, da je backup teh podatkov na lokalno (zher je ziher) mašino enostaven.
Moji najdražji sem delal enkrat upgrade na Nokii, pa so po mletju in arhiviranju na koncu od backupa ostali samo SMSi. se tri dni ni z mano pogovarjala >:D

matrix2 ::

ćebal jaz tistega, ki si je zmislu ta kur...v oblak!!!

SLO_Matej ::

Oblak je prov fajn. Škoda, ker ne gre še več stvari vanj (npr. SMS sporočila ipd.).

Menjaš telefon in se hecaš s prenosom vseh podatkov v novega? Ne hvala. Vpišeš račun in imaš takoj vse na novem telefonu - to je luksuz. :)

LuGi ::

Oblak je zmagovalen saj jih lahko poberem v trenutku.. samo net rabim =)

In prenos je res na 1,2,3. =) Brez kablov in ala "pc suit" crap

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

jizzer ::

če kdo pozna kaki fajni forum za razvoj WP7 aplikacij bi blo fajn da mi ga posreduje :)

_Dormage_ ::

AppHub je pomoje vse kar rabiš, vsaj meni zadostuje

matrix2 ::

res mi je smešno tole branje, tudi Facebook je cool, fensy, ohhh, in sploooh. Ko pa pride do kakšnega vdora in kraje podatkov pa so vsi slinasti in objokani:) Res čudo narave, moj oblak je 2TB disk, in to bo za vekomaj. Najbolj pa me razkurči ko ne moreš na telefon direkt iz PC filat pdf,doc,. To sem pri Nokiji z karitco fino rešo, tudi z navigacijo nikoli ni blo frke. Sedaj so pri WP7 vse zaštrikali, nič piratiziranja, samo osnova in poneumljanje folka.( Zato pa je takšna odzivnost sistema, pa saj nima nikakršnih možnosti in podrobnejših nastavitev. Sem dodal Sports trackerja, vse šteka, GPS zmrzuje. Preberite si na Maerketplace, pri nokiji in Androidu vsi programi štimajo v nulo, pri WP pa zmrzujejo.

LuGi ::



Trenutno uporabljam Android aparat (na žalost) in že pogresam WP ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

darkolord ::

Preberite si na Maerketplace, pri nokiji in Androidu vsi programi štimajo v nulo, pri WP pa zmrzujejo.
Prav nič ne zmrzuje. Mogoče si mislil ravno obratno.

SLO_Matej ::

matrix2 je izjavil:

Najbolj pa me razkurči ko ne moreš na telefon direkt iz PC filat pdf,doc,.

Se da, se da; http://zmaga.com/ucenje.php?id=2607

flameir ::

Zdej mineva 4i dan, od kar imam Lumio 800. Prvi dan sem bil zelo skeptičen, že takoj hotu dat oglas na bolho, pa sem zdej vsak dan bolj navdušen nad telefonom. Predvajalnik muske : 10/10 sem opazil, da ko daš slušalke iz telefona, se ti samodejno vklopi pavza, to je odlična malenkost, katerih sem odkril že veliko. pač če ne marate, da je sistem bolj zaprt kot android, pejte na robota, noben vam ne bran, sam ne pluvat po WP, ker je zakon. sicer pa oblak je tud men zelo všeč. enostavno in hitro. brskalnik tud 10/10. me zelo moti sicer, da eduoram ne podpira..morda kdo več o tem, če se bi ga dal kakorkoli naštimat??
no edin minus je to da si ne morm priljubljene igrce PES inštalirat =P če kdo kaj o tem ve, se tud priporočam LEPO PROSIM :)

uglavnm po 4ih dneh lahko rečm, da je telefon vreden svojega denarja, ko pa ga potegneš iz žepa, te pa tako vsi gledajo s svetlimi očmi, pa tud če majo jabuka, ker dizajn je res 11/10 :))

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

MaTTe ::

matrix2 je izjavil:

res mi je smešno tole branje, tudi Facebook je cool, fensy, ohhh, in sploooh. Ko pa pride do kakšnega vdora in kraje podatkov pa so vsi slinasti in objokani:) Res čudo narave, moj oblak je 2TB disk, in to bo za vekomaj. Najbolj pa me razkurči ko ne moreš na telefon direkt iz PC filat pdf,doc,. To sem pri Nokiji z karitco fino rešo, tudi z navigacijo nikoli ni blo frke. Sedaj so pri WP7 vse zaštrikali, nič piratiziranja, samo osnova in poneumljanje folka.( Zato pa je takšna odzivnost sistema, pa saj nima nikakršnih možnosti in podrobnejših nastavitev. Sem dodal Sports trackerja, vse šteka, GPS zmrzuje. Preberite si na Maerketplace, pri nokiji in Androidu vsi programi štimajo v nulo, pri WP pa zmrzujejo.


LOL.
Ampak pazi, disk lahko tudi crkne itd. in lahko hitro izgubiš podatke ;)

Sem pa danes imel nekaj minut časa in sem bil ravno pred Mobitel centrom pa sem skočil notri pa malo sprobal Lumio 710. WP7 res deluje hitro in tekoče. To je res, je pa tudi res, da ne dela nič kaj hitreje od mojega androida. Se opravičujem vsem vam, ki kujete WP7 vnebo ampak žal ni. Sem imel enega ob drugem pa malo gledal kako hitro naloži kakšno stvar in res ni nobene razlike ...
Mi pa sam Wp7 sistem ni tako všeč. Na prvi strani tisti kvadratki izpadejo cute ampak meni se zdi preveč neosebno vse skupaj, ker imam rad ozadje naštimano. Pa se mi zdi, da lahko vse skupaj postane hitro nepregledno. Imaš samo en zaslon in potem si primoran vse tja gor tišat ...

_Dormage_ ::

Z katerim androidom si pa primerjal hitrost ?

matrix2 ::

SLO_Matej je izjavil:

matrix2 je izjavil:

Najbolj pa me razkurči ko ne moreš na telefon direkt iz PC filat pdf,doc,.

Se da, se da; http://zmaga.com/ucenje.php?id=2607


res, čisto resno kako je tebi to uspelo?? Poskušal nešteto načinov in brez da hoče imeti Wi-fi in preko nekega serverja teži nikakor drugače noče odpirat. Kode sem sinhroniziral, send to WP7 špila, vendar vse ostane nekje na nekem serverju:( Za pošiljanje pa mi ponudi skaydrive, nek server, ter PC?!?! Fil najdem pod imenom na telefonu, vendar se poveže na splet in ga hoče odpirat ter kasneje napiše napako...

Cooper ::

Jaz sem pred kratkim po enem letu uporabe Omnie 7 z WP prešel na Galaxy Nexus z Androidom. Androida rešuje samo in edino množica (uporabnih?) aplikacij v marketu, vse ostalo pa je v prid WP. Odzivnost je slabša, vgrajene ni nobene funkcionalnosti (s tem mislim FB, Twitter, Linkedin, avtomatski upload na Skydrive, ...). Po pravici povedano, kar malo pogrešam WP in bom verjetno z izzidom WP8 prešel nazaj na WP.

_Dormage_ ::

I second that!
Resnično Android je res super glede aplikacij.
Ravno kar si ogledujem tole...kakšna funkcionalnost !
https://play.google.com/store/apps/deta...
To treba portat na WP7, čene sploh ne bo konkurenčen :))

Zgodovina sprememb…

MaTTe ::

Kaj je res tak hud napor potegnit nekaj aplikacij dol iz Marketa? -.-
Ne bi rekel ko aplikacij sploh blo ne bi, tako pa so.

Sem pa jaz imel vse že gor ... za email, twitter, fb ...

Lonsarg ::

Tasker naj portajo na WP, to je moja dealbreaker applikacija trenutno.

paggy ::

OK še vedno mi ni jasno ali se lahko prenaša datoteke iz PC-ja na npr. Lumio 800, predvsem me zanima prenos glasbe, video in tudi imenik iz PC Suita...? Tako da stvar dela seveda!
If you wanna be good, you have to crash. We crash a lot!

darkolord ::

Glasbo in video seveda (preko Zune), datotek ne direkt, imenik pa moraš sihnronizirati preko clouda*

Zgoraj je omenjen prenos kontaktov iz starih Nokij z njihovo aplikacijo, ampak osebno te ne poznam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

s51as ::

Kako pa iz Zune dobiš prov file ven, da maš .jpg, . mp3/4..?
Nikjer ne najdem tega...
It's just me myself and I

_Dormage_ ::

V nastavitvah določiš kam naj prenese fajle.
Prevzeto mislim, da slike grejo v My Pictures, vido v My Videos

paggy ::

No bom mal drugače vprašal. A lahko prenašaš datoteke iz PC na telefon brez da si povezan na internet?
If you wanna be good, you have to crash. We crash a lot!

Bor H ::

Audio in video ja

SLO_Matej ::

matrix2 je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

matrix2 je izjavil:

Najbolj pa me razkurči ko ne moreš na telefon direkt iz PC filat pdf,doc,.

Se da, se da; http://zmaga.com/ucenje.php?id=2607


res, čisto resno kako je tebi to uspelo?? Poskušal nešteto načinov in brez da hoče imeti Wi-fi in preko nekega serverja teži nikakor drugače noče odpirat. Kode sem sinhroniziral, send to WP7 špila, vendar vse ostane nekje na nekem serverju:( Za pošiljanje pa mi ponudi skaydrive, nek server, ter PC?!?! Fil najdem pod imenom na telefonu, vendar se poveže na splet in ga hoče odpirat ter kasneje napiše napako...

Ja, telefon mora biti povezan v isto brezžično omrežje kot računalnik. Potem pa izbereš, da ti datoteko hosta PC in si jo s telefonom zdownloadaš iz PC-ja.

Zgodovina sprememb…

matrix2 ::

SLO_Matej je izjavil:

matrix2 je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

matrix2 je izjavil:

Najbolj pa me razkurči ko ne moreš na telefon direkt iz PC filat pdf,doc,.

Se da, se da; http://zmaga.com/ucenje.php?id=2607


res, čisto resno kako je tebi to uspelo?? Poskušal nešteto načinov in brez da hoče imeti Wi-fi in preko nekega serverja teži nikakor drugače noče odpirat. Kode sem sinhroniziral, send to WP7 špila, vendar vse ostane nekje na nekem serverju:( Za pošiljanje pa mi ponudi skaydrive, nek server, ter PC?!?! Fil najdem pod imenom na telefonu, vendar se poveže na splet in ga hoče odpirat ter kasneje napiše napako...

Ja, telefon mora biti povezan v isto brezžično omrežje kot računalnik. Potem pa izbereš, da ti datoteko hosta PC in si jo s telefonom zdownloadaš iz PC-ja.


no ja saj sem že včeraj vse pogruntal, vendar mi tole odpiranje preko spleta in potem shranjevanje ne diši preveč. Bom raje počakal na kakšen bolj zanesljiv programček, ker pri nokiji si samo določil direktorij, in pufa že je padalo kar si zamislil, tukaj ne vidim nobenih, map,direktorija kamor bi se karkoli shranjevalo?? Ne moreš operirati z datotekami-mapami jih prestavljati-ustvarjati po telefonu, se mi zdi kot da si popolnoma omejen in Microsoft je zato zelo skrbno poskrbel:(

SLO_Matej ::

Saj to ne odpira iz spleta. Nikamor iz tvojega PC-ja se datoteka ne naloži, če izbereš možnost prikazano v lekciji. Tvoj PC je gostitelj in telefon jo direktno iz tvojega PC-ja prenese. Samo da sta v omrežju je dovolj, nobenih zunanjih povezav ne rabiš. WP7 pa pač zadevo najprej odpre v IE-ju, potem pa preneseš datoeko in odpreš z ustrezno aplikacijo. Je tako težko razumet?

paggy ::

Pol PC ne zaznava telefona kot zunanji disk, če ga prklopiš prek USB?
If you wanna be good, you have to crash. We crash a lot!

SLO_Matej ::

Ne. Pri WP7 storage način ni na voljo. Ne moreš brskat po mapah in datotekah telfona/sistema. Za multimedijo imaš uradno Zune, za dokumente pa SkyDrive ali pa neuradno aplikacijo tretjega razvijalca (sicer jo je razvil Microsoftov razvijalec) Send to WP7.

Goody ::

SLO_Matej je izjavil:

Ne. Pri WP7 storage način ni na voljo. Ne moreš brskat po mapah in datotekah telfona/sistema. Za multimedijo imaš uradno Zune, za dokumente pa SkyDrive ali pa neuradno aplikacijo tretjega razvijalca (sicer jo je razvil Microsoftov razvijalec) Send to WP7.


Shit na kvadrat...Pol tudi ne moreš priklopt mobiča na avtoradio in muzike rolat z njega, pa uporabljat ga za nujne datoteke (namesto usb ključa)...Fak.

A obstaja mogoče na WP7 kakšna aplikacija z oblakom kot je Google Music? Svojo muzko sem komplet (52Gb) zlovdat na Google Music oblak in imam dostopno z Music aplikacijo od kjerkoli... Ima to (ali kaj podobnega) WP7?

Res mi je dizajnersko Lumnia 800 enkratno všeč, tak ekstremno lep skandinavski simple dizajn, ampak če ima WP7 vse te pomanjkljivosti se bojim da bom moral ostati na plastic-fantastic Samsungu...

SLO_Matej ::

Kako je s predvajanjem na radiu v avtomobilu ne bi vedel. Ne moreš pa telefona uporabljat kot USB ključ. Za to pa imaš SkyDrive, ki je zelo dobro integriran s samim sistemom (z Office, Pictures, People hub ...). Za SkyDrive imaš seveda na voljo tudi samostojno aplikacijo. Če imaš še kakšen starejši Windows Live oz. Hotmail račun si hitro (brezplačno) nadgradi shrambo nazaj na 25 GB, kar omogočajo obstoječim uporabnikom. Novi po prenovi SkyDriva dobijo 7 GB.

Za glasbo imaš Zune. Imaš tudi vso glasbo na Marketplacu (Zune Pass).

Zgodovina sprememb…

Goody ::

SLO_Matej je izjavil:

Kako je s predvajanjem na radiu v avtomobilu ne bi vedel. Ne moreš pa telefona uporabljat kot USB ključ. Za to pa imaš SkyDrive, ki je zelo dobro integriran s samim sistemom (z Office, Pictures, People hub ...). Za SkyDrive imaš seveda na voljo tudi samostojno aplikacijo. Če imaš še kakšen starejši Windows Live oz. Hotmail račun si hitro (brezplačno) nadgradi shrambo nazaj na 25 GB, kar omogočajo obstoječim uporabnikom. Novi po prenovi SkyDriva dobijo 7 GB.

Za glasbo imaš Zune. Imaš tudi vso glasbo na Marketplacu (Zune Pass).


Hvala za link, ampak ne hvala: 9,99USD mesečno hočejo za Zune pass...Resda je na voljo milijone skladb (na Google Music plačljivih tudi), ampak meni moja glasbena zbirka zadošča. (pa ne, ni piratska, sem zgolj zripal v FLAC svoje CDje...) Aja Skydrive je pač eden izmed zastonj cloudov, ki jih mrgoli. Sam imam Wuala (5Gb) in Box (50Gb)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

paggy ::

Goody je izjavil:


Shit na kvadrat...
Res mi je dizajnersko Lumnia 800 enkratno všeč, tak ekstremno lep skandinavski simple dizajn, ampak če ima WP7 vse te pomanjkljivosti se bojim da bom moral ostati ...


Sem čisto enakega mnenja. Ker mam 3 pa pol staro N85 moram nujno zamenjat telefon, samo ko vidim tole, sem bližje N9 kot pa Lumii!!
If you wanna be good, you have to crash. We crash a lot!

SLO_Matej ::

Ja, Windows Phone je zgolj pametni telefon in ne misli biti kaj drugega (PC ali kaj podobnega). Je pa zato uporabniška izkušnja kot pametnega mobilnega telefona vrhunska. :)

MaTTe ::

Saj ne rabi bit PC, da bi omogočal nekaj tako preprostega ...

Goody ::

Jah Matej, zame so pa zgoraj naštete stvari nekaj kar leta 2012 spada k pametnim telefonom. Pametni telefoni leta 2018 recimo bodo pa upam povsem zamenjali PC in boš imel zgolj telko in priklopno postajo...

roli ::

Dostop do filesystema tudi jaz pogrešam. Sicer ni dealbreaker in sem s svojim Dellom še vedno zelo zadovoljen (verjetno od dosedanjih telefonov še najbolj) ampak nekaj malenkosti je pa tu še vedno. Dostop do datotek na lokalnem omrežju je ena stvar (preko SMBja seveda). Možnost dostopa do samega filesystema na telefonu ali računalniku pa je druga. In resnično upam, da bodo to integrirali not v bližnji prihodnosti.
http://www.r00li.com

flameir ::

Mene še zanina, če kdo ve, katere fornate video posnetkov podpira lumia800 ter če podpira podnapise?
Hvala!

KTr1sk ::

Jaz že ima nekaj mescev uporabe wp7 in morem povedati da sem zadovoljen, še odklenil sem ga legalno za nekej 10dolarje in potem naložil nekaj zadev, moti me edino, da ne morem pošiljat preko bluetootha drugim mp3, slike..itd, pa mms sporočila so mi nenadoma nehali delovati, drugače pa internet in vse je super uporabljat na wp7, vedno sem na tekočem ko dobim gmail, če kdo kaj komentira na fb...prava majhna igračka :)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

matrix2 ::

ne vem zakaj se bojite iskreno povedati MS je naredo vrhunsko hiter sistem, ki je pa zelo oskubljen in pomanjkliv. Večkrat imaš občutek kot da si v DOS-u, naprem Android kjer imaš občutek kot da si že na Windows 10!! Skratka, mal sem se zajebu z tem sistemom, sam aparat je špica, sistem pa v kurcu, ob prvi priliki grem na Android!! Sam imam rad, da si nastavim vse v nulo in da mi potem tisto dela, ta sistem pa te dobesedno poneumlja, bi rekel je ˝trotlziher system˝:)

SLO_Matej ::

flameir je izjavil:

Mene še zanina, če kdo ve, katere fornate video posnetkov podpira lumia800 ter če podpira podnapise?
Hvala!

Najbolje bo, da podnapise kar zapečeš v film in ga obenem pretvoriš v npr. MP4, AVI ali kaj podobnega. Poglej si sledečo lekcijo: http://www.zmaga.com/ucenje.php?id=1514 - pri 8. koraku raje izberi enega izmed zgoraj omenjenih formatov, saj pod mobilne naprave WP7 in ustrezne resolucije še ni. Zune bo videoposnetek v takem formatu zaznal in lahko ga boš prenesel na svoj Windows Phone (za druge prilagoditve bo poskrbel Zune sam).

matrix2 je izjavil:

ne vem zakaj se bojite iskreno povedati MS je naredo vrhunsko hiter sistem, ki je pa zelo oskubljen in pomanjkliv. Večkrat imaš občutek kot da si v DOS-u, naprem Android kjer imaš občutek kot da si že na Windows 10!! Skratka, mal sem se zajebu z tem sistemom, sam aparat je špica, sistem pa v kurcu, ob prvi priliki grem na Android!! Sam imam rad, da si nastavim vse v nulo in da mi potem tisto dela, ta sistem pa te dobesedno poneumlja, bi rekel je ˝trotlziher system˝:)

Ja, enim nam so všeč minimalistični uporabniški vmesniki, ki nudijo točno to kar v danem trenutnu rabiš in niso tako ali drugače zafilani z raznimi (nepotrebnimi) informacijami. A si moral kje pisati kakšne ukaze, da se počutiš kot v DOS-u? In kje točno te sistem poneumlja, če vse pač deluje? Ali se raje zafrkavaš z nečim, da morda na pol usposobiš in te sistem tako ne poneumlja, ker moraš itak vse sam postoriti, da je na pol funkcionalno.

Če si pač želiš neskončno prilagodljivosti, bo pač Android zate verjetno boljša izbira. Moraš pa zato v zakup vzeti druge pomanjkljivosti in tudi samo delovanje.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Ne gre za vmesnik, noben ni nič čez vmesnik govoril... Problem je, ker je zadeva na stopnji iOS 2-3 po funkcionalnosti. WP8 zna spremenit zadeve, ampak tisti, ki kupite WP7, bosta na WP7 tudi ostali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Tilen ::

No, da slišimo te razlike v funkcionalnosti. Naštej 5 (pet) funkcionalnosti katere ima IOS 4 in jih nima WP 7.5.

Hvala!

p.s. Nazadnje, ko sem to vprašal, je oseba poniknila v neznano.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

primar ::

Berem to vaše prepiranje....jutri sem si mislil iti po lumijo 710, čeprav sem še včeraj sanjal o xperiji ray, zdaj pa kolko vidim je vseskupaj za en k***c in najbolje da kar ostanem na stari E63....

Lonsarg ::

@Tilen, iOS4, čeprav nima tok low level API suporta za aplikacija kot Android ima še vedno več vsaj malo več kot WP7.5. Gre se za aplikacije, ki vklapljajo izklapljajo raznorazne zadeve glede na raznorazne zadeve(primer WiFi glede na lokacijo, glasnost glede na gyro senzor, itd, itd), nenazadnje se tudi neobstoj kake aplikacije lahko šteje za funkcionalnost, če je aplikacija edina, ki to funkcionalnost omogoča. Tako recimo je funkcionalnost, ki jo Android omogoča tudi možnost kraje FB seje z Facebooksniff.

Posredno lahko funkcionalnost naprave kvantitiziramo z številom API klicev, ki jih platforma omogoča. Ker iz API klicev preidemo nato na funkcionalnost. In WP8 mora količino API kode podvojiti, da bo zadosti, ne samo malenkosti dodati.

@primar, čaki noben ni rekel da je ku...., ne vem če isto temo spremlama, namreč to nad čemer se tu prepiramo/komentiramo so malenkosti, napravm carski platformi Windows phone kot celoti. Z tistimi malenkosti, ki so pač minusi platofrme se sprijaznete ali pa ugotovite da brez njih ni živeti, ne pa da se proglaša kar celoto zazanič, ker pač kake stvari nima(še).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

SLO_Matej ::

primar je izjavil:

Berem to vaše prepiranje....jutri sem si mislil iti po lumijo 710, čeprav sem še včeraj sanjal o xperiji ray, zdaj pa kolko vidim je vseskupaj za en k***c in najbolje da kar ostanem na stari E63....

Kakšne pomisleke imaš? :)
««
33 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347268479 (173240) clix
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681683 (48103) Ciklamen
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499463 (8162) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028296 (22459) leiito
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420900 (18255) Tilen

Več podobnih tem