» »

degauss

degauss

DarkHand ::

ce pritisnes veckrat na razmegnetitev monitorja a mu kj skoduje naprimer da uporabis to funkcijo nekajkat na dan:))

OZZY ::

V navodilih sicer piše, da je ni dobro prevečkrat uporabit. Sam to funkcijo uporabim tudi večkrat na dan in ni nobenih problemov. Sej je tud tko al tko vsen, saj mam tri letno garancijo. Monitor bom pa že tko al tko prej zamenu. Pa tud ne vem, zakaj ni dobro uporabljat tega preveč pogosto. Če kdo ve naj pove.

MadMax ::

Senf ::

Ste pa tigri ! Zakaj bi sploh to nekdo potreboval klikati večkrat na dan ? To je preprosta funkcija razmagnetenja ekrana, ki popravi sliko, če je ekran namagneten - torej razne barvne lise, fleki,...
Ponavadi se tudi vsi novejši monitorji razmagnetijo ob vklopu (stikalo na monitorju), kar bi moralo biti več kot dovolj. Če pa to vseeno ni dovolj in ima nekdo še vedno lisast ekran, pa je ena izmed naslednjih možnosti:
- ali imate preblizu monitorja kakšne naprave, ki so izvor močnejšega elektro magnetnega "sevanja" - recimo zvočniki. Rešitev: prestavi napravo bolj daleč vstran !
- ali pa je z monitorjem kaj narobe. Rešitev: servis !

Drugače, če druga ne, ti bo crknilo stikalo za degauss !!!:-))

LP
Senf

zizi ::

Po mojem sploh ni tolk škodljivo sej itak ko ga vklopiš se razmagneti:D

XtX ::

x

MadMax ::

XtX: zdej si pa mal mim sel... Nisi razumel, da je slo za vprasalnik na dnu strani. IceMan je imel probleme z Nokio, pa sem ga tja usmeril, ker so gen. uvoznik. Saj nikjer ne pise, da ti bojo javno odgovorili, ce imajo tvoj emajl.
Namesto da isces napake pri tistih, ki hocemo pomagat, raje se sam pomagaj, brihtnez!

XtX ::

x

XtX ::

x

MadMax ::

In zakaj si potem mene zraven omenjal?
In zakaj si v 5 minutah napisal 2 posta in oba popravljal?
Da sm pa z lunijem v sorodu? Ne da bi vedel...

XtX ::

x

vuki ::

XtX, mislim da ni pametno zajebavat MadMax-a, sej si gledu film Mad Max, tak da... premisli. Saj si vidu, kaj je Max naredu na konca filma z slabimi fanti.

MadMax ::

Jaz sem bolj miroljuben:D

vuki ::

sej o nobenem ne mislim nič slabega, nekako se mi je pred očmi odvrtel prizor Podivjanega Maxa....... za en k**** film!

XtX ::

x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ABIT DDR - platka

Oddelek: Kaj kupiti
491544 (1086) asPeteR
»

Resnica o monitorjih

Oddelek: Kaj kupiti
161161 (818) Trdi
»

P 3 700E ali Tbird 900?

Oddelek: Kaj kupiti
331632 (1250) Rott-von-weiler
»

BIMBOTI

Oddelek: Slo-Tech
331690 (1284) jetam
»

za lunija

Oddelek: Navijanje
191430 (1155) EASYdoor

Več podobnih tem