» »

Kakšen mobitel imate?

Kakšen mobitel imate?

1
2
»

Bananovec ::

šernk je izjavil:

Bi pa z veseljem kupil kakšen mobilnik, ki bi bil majhen in imel qwerty tipkovnico. Škoda, da takih več ne delajo.


SE xperia mini pro?
z xperio x10 mini pro sem sam super zadovoljen, majhen a kljub vsemu ima vse kar imajo veliki, pa še tipkanje na querty je izjemno hitro.

What the fuck? Sem bil celi zmeden glede poimenovanja. Še dobro, da sem našel to:
http://www.gsmarena.com/results.php3?sQ...
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

todman74 ::

5800...star skor 3 leta, dela brez problemov.

Me pa čudi "izjava" od @denabiker, ki je bil očitno nezadovljen z aparatom, pa je imel kar dva komada.... a si oba kupil naenkrat?

denabiker ::

todman74 je izjavil:

5800...star skor 3 leta, dela brez problemov.

Me pa čudi "izjava" od @denabiker, ki je bil očitno nezadovljen z aparatom, pa je imel kar dva komada.... a si oba kupil naenkrat?


če bi prebral, bi videl da se je ena poškodovala pri padcu, nato sem dobil drugo. Nisem si iz svojega žepa kupil ampak preko firme. Če bi sam financiral ne bi vzel to nokio. Sedaj imamo večinoma samo samsunge od galaxy S, galaxy tab, sedaj že imamo možnost dobiti galaxy SII. Sodelavec je že vzel prejšni teden, telefon je 1A za trenutno stanje

Zgodovina sprememb…

listje123 ::

denabiker je izjavil:

sulaco je izjavil:

Legendarna Nokia 5800. Stara 3 leta, baterija še vedno drži 4 dni (na Finskem zaradi neuporabe držala 6dni). Ko je prišel ven je bil REVOLUCIONAREN telefon!!
Nikoli ne zašteka
Nikoli nobenih bugov
Večkrat padla-nič prask (original zaščitni etui)
Dela natanko tisto, kar naj bi telefon delal!!
(celo budilka dela ob ugasnjenem telefonu :)
(ima (zame) nenadomestljiv notification light :)
(nokia maps je še vedno vrhunski "garmin" :)
(vsak mp3 si lahko nastavim za zvonenje :)

...prav škoda ker jo progrmsko ne bodo posodabljali-bi jo imel še kar naprej. Veliko pa si obetam od novih nokij z WP7


sem jo tudi imel, celo dve.

večkrat zaštekala
polno bugov pri starejših FW, ok potem se je le izpili FW z verzijo mislim da je bilo nekaj čez v50 ali v58, ampak ko je telefon ven prišel z v11 nekaj takšnega, katastrofa
meni je enkrat grdo padla na asfalt in sem bil primoran kupiti drugo.
nokia maps mi nil nikoli priljubljen, saj so le karte slabo pokrite. GArmin mobile XT je bil takrat zakon.
touch screen je rezistiven, meni osebno poden od podna
zelo premalo rama za normalno delo. Kar hitro ga zmanjka in vse skupaj šteka. Brezveze.


Ja sulaco tud js sm mislu da je nokia najbolj a ko sem si za isto ceno kupil samsunga sem vedel da sem se zelo zmotil.

flipflop ::

Samsung Spica. Sm nezadovoljen. Včasih kar zašteka, al pa se resetira sam od sebe. Kaže mi poln signal, pa sploh nisem dosegljiv. Potem pa čez kakšno uro, pač odvisno kako se mu sprdne, spet dobi signal in dobim sporočilo od simobila o zgrešenih klicih. Zdaj sem nazaj usposobil Nokio 6310i in dela kot šus. Moram vzet en nov telefon, 95% stvari na tem samsungu pa sploh nikoli nisem uporabljal, tako da naslednji bo manj zmogljiv. Edino kar rabim je dober zvok pri pogovorih, da dobro lovi signal, mp3 player, dober fotkič in budilka.

Od prejšnih telefonov sm pa najbolj bil zadovoljen z Nokio in SE. Najboljše so pa svojemu namenu služili tisti okrnjeni neugledni telefoni, recimo Nokia 1200 al kaj je že bla. Sicer z njo nism bil glavni jack, ampak delala je pa skos. Se mi zdi, da bolj kot je telefon našopan z raznimi funkcijami, slabše dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

FireSnake ::

Po tem, ko sem imel bil dolgoletni pripadnik Ericssona sem začel kupovati SonyEricsson telefone.
Potem sem imel vmes eno nokio in potem spet SonyEricsson.
Predzadnji je bil pa HTC P3600, ki mi je služil debela 4 leta - z njim sem bil zelo zadovoljen. GPS je deloval odlično.

Zdaj ima prvič Samsunga (Galaxy SII) in moram reči, da sem po tem, ko sem prebrodil porodne krče (beri: zanič ROMi) zadovoljen. Baterija zdrži krepko čez en teden ... res pa je, da ga večino časa ne uporabljam, ler ni časa. Ko pa je čas in ga vzamem v roke .... takrat pa tako vemo, kako je z baterijo :)

Službenega imam Samsung Galaxy S in sem tudi zadovoljen.

Naslednji telefon? Upam, da ne bo tako kmalu, ker si želim, da mi zdajšnji služi vsaj tako dolgo, kot mi je P3600.
Žele bi si pa nekaj (za odtenek) hitrejšega od SGS II in za 2cm (diagonala) manjšega.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

fr!Xy ::

Happy user of HTC Desire. Najboljš je itak root, pa gasa.

kanzyani ::

trenutno sgs2 in je zakon! že več kot 30 dni uptime-a in niti najmanjšega zatikanja!

stuffy ::

Že več let uporabnik Blackberry-a. Trenutno imam 9700 Bold ter Samsung Galaxy S.
Noben mi zaenkrat ne dela problema, vidim pa da je Samsung bolj za špilaraj..No ne vidim prednosti prej BB razen tega,da imaš miljon aplikacij katerih potem uporabljaš ko imaš 5min časa, namesto, da bi ga uporabil za kaj bolj produktivnega.
Osebno misli,da bom še več let uporabnik BB.

Bananovec ::

Ok, sem danes prejel SE Xperia Mini Pro. O telefonu poročam kak teden kasneje.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

luky ::

Trenutno HTC Desire S.
luky!

flipflop ::

Me je Samsung Spica tolk razkuril, da sm šel po SonyEricssona, model Cedar. Čist simpl varianta, signal dost boljši kot pri Samsungu. Prej nikol nism mogu v sobi govorit ker je signal skos prekinjal, zdaj pa brez problema in tud zvok je boljši.

bdoxx ::

bdoxx je izjavil:

samsung D500, D600, U700, INNOV8, Galaxy S, uporabljam slednjega


+ Samsung Galaxy Note

knesz ::

bdoxx je izjavil:

bdoxx je izjavil:

samsung D500, D600, U700, INNOV8, Galaxy S, uporabljam slednjega


+ Samsung Galaxy Note

Bodi prijazen in povej malo o Noteu.
Hitrost, odzivnost, baterija, ...?

cebelar123 ::

bdoxx je izjavil:

bdoxx je izjavil:

samsung D500, D600, U700, INNOV8, Galaxy S, uporabljam slednjega


+ Samsung Galaxy Note


In ali si spremenil garderobo v kakšna bolj ohlapna oblačila ? :)

bdoxx ::

cebelar123 je izjavil:

bdoxx je izjavil:

bdoxx je izjavil:

samsung D500, D600, U700, INNOV8, Galaxy S, uporabljam slednjega


+ Samsung Galaxy Note


In ali si spremenil garderobo v kakšna bolj ohlapna oblačila ? :)


ne.. gre kamot v hlače not..xD,

M-XXXX ::

Bodi prijazen in povej malo o Noteu.
Hitrost, odzivnost, baterija, ...?

Vsaj pri meni nobenega zatikanje oziroma svinsko hiter. Baterija cca 1.5 dneva orenk uporabe:)

Thunder wave ::

Xperia Arc S. Super telefon za ta denar.:)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827368 (5813) lvlOne
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028780 (22943) leiito
»

Nakup rabljenega android telefona do ca 60 eur

Oddelek: Kaj kupiti
436968 (6205) SLO_Matej
»

nov super-android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
397121 (5816) partisguy
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232842 (22515) LuGi

Več podobnih tem