» »

T2 v zadnjih izdihljajih?

T2 v zadnjih izdihljajih?

algo ::

Kaj je zdaj s tem T2? Je tik pred propadom? Jih kličem prvič, da bi mi poslali pogodbo za priklop pa mi po 1 tednu nič ne pošljejo, jih kličem drugič, da mi jo naj pošljejo, po desetih dnevih še vedno nič! Siol mi je material že zdavnaj poslal. Da sploh ne omenim, da so mi pri T2 rekli, da je mesečna naročnina, če se vežem cenejša (tko majo zapisano tudi na strani) potem so se pa kar naenkrat odločili, da se vezati ne morem. HALO!?! WTF? Totalno neresni. Očitno jim voda že pošteno teče v grlo, da so tako neresni do potencialnih strank. Saj bi že zdavnaj vzel SIOL samo pri T2 mi ni potrebno doplačati za TV (bom imel 3), pri Siol pa dodatna oprema za dva TVja stane čez 200€:P Sam zgleda, da ne bo šlo drugače!
  • spremenil: algo ()

BlueRunner ::

To še ni znak, da izdihuje. Tudi v najboljših časih so ga znali tako srati.

shotalick ::

algo. Kašno opremo boš pa potreboval pri SIOLU? Sam namreč mislim ta mesec odjaviti SIOL televizijo (sem naročnik an optiki + SIOL tv standart prog. shema). Obdržal bom samo internet, kajti TV se mi zdi rahlo predrag. Pa tudi možnost imam doma priklop na kabelsko, ki je ne plačujem nobenemu ponudniku.
Če je dodatna oprema o kateri praviš (komunikator), se bova tudi midva lahkokaj zmenila. Namreč doma imam dva komunikatorja in če bom odjavil SIOL tv, jih nimam kaj nucat.

Sva na vezi in ti poročam. Seveda ti pa želim, da ti T2 pošlje kar ti more :).

lp

GucciSLO ::

Zanimivo,
mene so preklopili iz siol na t2 v dveh tednih. To je bilo pred enim mesecem. Tudi en € na mesec je šlo normalno skozi.

Glede prodaje komunikatorjev od siola... vreme dela za vas fantje. Ko so nevihte se povpraševanje takoj zviša. Iz lastnih izkušenj...

Cena za boljšo storitev je nižja, TV je bistveno bolj odziven in slika boljša. NI mi žal.
In ne delam na T2

LpG

algo ::

shotalick: ja, komunikator mislim. Sem danes še nekrat klical na t2 in so zatrdili, da bom v 2 dneh dobil pogodbo. Če pa mi še v tretje ne pošljejo nič, grem pa na Siol. V tem primeru te bom kontaktira za komunikatorje.

gensi ::

algo je izjavil:

shotalick: ja, komunikator mislim. Sem danes še nekrat klical na t2 in so zatrdili, da bom v 2 dneh dobil pogodbo. Če pa mi še v tretje ne pošljejo nič, grem pa na Siol. V tem primeru te bom kontaktira za komunikatorje.

Potrpljenje je božja mast. Vsi prijatelji - uporabniki T-2 - so super zadovoljni z operaterjem. :D

amigo_no1 ::

Ja, samo njihov support (ali ko gre kaj narobe) je pa že od začetka fail by design.
Nekaj časa je njihovo nesposobnost reševal navadninimda, tu in na t-2 forumu.

Jaz sem npr. dal poizvedbo in so mi po 2 letih poslali dopis/pogodbo, da je sedaj možno.Hvala lepa.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Men je šel modem, kličem, čez 15 minut je bil že na vratih. Prav tako za kakšno drugo malenkost ni bil nikoli problem. Pri kolegici so popravli neko napako, ki jo telekom več let ni bil sposoben..tako da, jz nimam pripomb.

MonkeyHead ::

algo je izjavil:

Kaj je zdaj s tem T2? Je tik pred propadom? Jih kličem prvič, da bi mi poslali pogodbo za priklop pa mi po 1 tednu nič ne pošljejo, jih kličem drugič, da mi jo naj pošljejo, po desetih dnevih še vedno nič! Siol mi je material že zdavnaj poslal. Da sploh ne omenim, da so mi pri T2 rekli, da je mesečna naročnina, če se vežem cenejša (tko majo zapisano tudi na strani) potem so se pa kar naenkrat odločili, da se vezati ne morem. HALO!?! WTF? Totalno neresni. Očitno jim voda že pošteno teče v grlo, da so tako neresni do potencialnih strank. Saj bi že zdavnaj vzel SIOL samo pri T2 mi ni potrebno doplačati za TV (bom imel 3), pri Siol pa dodatna oprema za dva TVja stane čez 200€:P Sam zgleda, da ne bo šlo drugače!


Algo to si klical na KC? Ker prakso imamo, da pošta prispe nekje v max 4-5 dni.

s1m0n ::

Tudi pri nas so bili v roku 3 urah po klicu, da nam je crknil adapter za modem!
Drugih problemov do zdaj (3leta) ni bilo!

koyotee ::

a veste da obstaja pri t-2 dinamični paket? Torej ko si na tvju ne dela internet in obratno. Linija pa je v danem momentu lahko izkoriščena do konca.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

MonkeyHead ::

koyotee je izjavil:

a veste da obstaja pri t-2 dinamični paket? Torej ko si na tvju ne dela internet in obratno. Linija pa je v danem momentu lahko izkoriščena do konca.

Ni res. To je T4 20M paket. Linija je odprta na 20M. Ko gledaš TV je internet spuščen na nekje 12-13M oz. Vsak TV ti bo pobral nekje 7-8M linije.

OmegaBlue ::

Samo če imaš sinhronizacijo tako nizko da je maksimum 20M na liniji.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pet let stara tožba T-2 proti Telekomu dočakala prvi narok (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
6022167 (18738) xerian
»

Siol Trio 10 M ali Amis Trojka Maxi

Oddelek: Omrežja in internet
174384 (4093) lebang1
»

Siol bo podražil TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14913554 (7057) Tilen
»

Siol tv in kakovost slike

Oddelek: Omrežja in internet
496479 (4943) Tilen
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31037288 (16695) Primoz78

Več podobnih tem