» »

Servis telefona 3 krat se je že sesul software

Servis telefona 3 krat se je že sesul software

misel_89 ::

Zdravo

Zanima me koliko krat ti lahko recimo popravijo telefon pod garancijo. Telefon imam od oktobra nekje decembra sem ga imel prvič na servisu. Maja se je spet sesul software. Evo danes se mu spet meša. A lahko po kateri logiki zahtevam novi telefon? Ker da mi bo vsaki teden crknil jih imam vrh glave. Telefon je samsung omnia pro.

ttommy ::

Sam naredi hard reset telefona. Še prej si pa Samsung New PC studio naredi backup. Kateri model točno pa imaš? b7330?
Gamer

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ttommy ()

misel_89 ::

ttommy je izjavil:

Sam naredi hard reset telefona. Še prej si pa Samsung New PC studio naredi backup. Kateri model točno pa imaš? b7330?

Ja ta model imam. V bistvu hard reset nepomaga. Polek tega pa imam vrh glave ta telefon in bi se ga rad znebil in me zanima če se da na kaki način jim ga nazaj podturit? Ker je totalno nezanesljiv.

aja prvič mi je kr samodejno menjaval omrežja čeprav sem imel pod ročno.Plus wifi ni delal
V drugo je ko sem dobil sms šteknil, če sem klical pa je se resetiral
V tretje pa zdaj ko dobim sms vibrira dokler ne stisneš no. Sepravi če nisem polek telefona lahko par ur v eno vibrira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: misel_89 ()

koro13 ::

Imam isti telefon ravno v žepu ;) No uglavnem meni je hard reset pomagal, poskusi. Je pa kar štorast model :(

St235 ::

Naslednjič zahteva juveljavitev stvarne napake. Ravno o mobitelih maš v začetku maja na uradni strani Urada za varstvo potrošnikov mnenje o tem.

misel_89 ::

St235 je izjavil:

Naslednjič zahtevaj uveljavitev stvarne napake. Ravno o mobitelih maš v začetku maja na uradni strani Urada za varstvo potrošnikov mnenje o tem.


Kako pa to zgleda? Oz. kaj mu naj tam reče ?

St235 ::

filip007 ::

Ja Samsung ima sexy napravice, samo malo pretirava, navijanje ARMa, pa glossy plastika. Ne maram Samsung...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

ttommy ::

Zanimivi problemi. Meni se je samo enkrat začel čudno obnašat- namreč zvoka sploh ni dal od sebe ( ne budilka, opomniki, zvonjenje itd...) in ko sem naredil hard reset, je vse do zdaj vse OK. Jaz sem nasplošno zadovoljen z njim, edina slaba lastnost pa je, da mi s spominske kartice potrebuje dlje časa, da odpre datoteke. Kar imam pa v pomnilniku telefona, se pa hitro odpira.
Aja- pa na Janus trade je slovenski dodatek za ta telefon:

http://www.janustrade.si/index.php/podp...
Gamer

misel_89 ::

Evo spet imam težave z mobitelom.

Tokrat je mislim da 5tič na servisu. Zmes sem že uveljavljal stvarno napako ampak so jo zavrnili saj so težave z mobitelom software-skega značaja in se dajo odpravit (po njihovo). Ves čas zahtevam vrnitev kupnine. Ob prejšnem popravilu sem napisal da pristajam na na popravilo telefona pod pogojem če naslednjič ko pride do težav dobim vrnjeno kupnino. Seveda so se težave ponovile ampak. So rekli da kupnine nena kr tak vrnejo, da naj počakam da mi poteče 45 dni garancijskega roka. No zdaj mi je končno uspelo prilezit na 45 dni. A mi zdaj rečejo, da ker se nanašajo na to da mi je poteklo 45 dni garancijske dobe, mi nepripada vrnjena kupnina ampak samo novi isti telefon.


Zdaj pa me zanima, če je kaka možnost da si vzamem drugi telefon. Ker tega imam po domače povedano vrh glave :D

BALAST ::

Zahtevaj poslovodjo ali lastnika in mu razloži kakšna jajca imaš s tem telefonom. Če ti na prvo žogo ne bo šel na roke, mu citiraj zakon o varstvu potrošnikov.

misel_89 ::

15 minut sem se "potihoma" pogovarjal z šefico mariborskega okrožja. Za enkrat neuspešno, ravno zato sem objavil, če imam morda po kakem zakonu pravico do tega.

ttommy ::

Pojdi v telefonu na my device/application data/Volatile in zbriši vse mape. To ne vpliva na sistem.
Gamer

kmetek ::

torel misel_89: pokliči varstvo potrošnikov in inšpekcijo. pa popizdi sredi trgovine.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija, 45 dni, nov izdelek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
22639627 (15152) Furbo
»

Uveljavljanje stvarne napake (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914326 (7548) solatko
»

Mobitel, uveljavljanje garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5522789 (18607) Tilen
»

Mobitelov servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
192972 (2196) ales400
»

Uveljavljanje stvarne napake za mobitel

Oddelek: Kaj kupiti
144231 (3749) Ziga Dolhar

Več podobnih tem