» »

Težave pri naročilu na Amazon.co.uk

Težave pri naročilu na Amazon.co.uk

Glodko ::

14 dni nazaj sem na Amazonu naročil dve knjigi in prednaročil DVD. Knjigi so mi poslali takoj ker so bile na zalogi na DVD pa še čakam. Stvar je v tem da sedaj, 14 dni po naročilu sem dobil mail da imajo očitno težave pri zaračunavanju s kreditne kartice (katera je od moje mame in sem že naročil nekaj stvari in je vedno šlo skozi brez težav).
Ker tega nisem pričakoval sem sedaj malo v dvomih kako so mi oni kar poslali že knjige če pa jih niso sploh najprej zaračunali? Ker ne želim sedaj vračat nazaj v Anglijo knjige. Najverjetneje je naročilo za kak evro preseglo stanje na kartici drugače ne vem zakaj bi imeli to težavo.Kartica tudi še ni potekla.
Bi lahko imel sedaj kakšne sitnosti?

tony1 ::

Tole mi diši po nategu, daj nalepi vsebino maila. Saj je bil znesek ja že trgan s kartice (preveri pri banki), poleg tega nakup ne bi uspel brez odobrene avtorizacije zneska na kartici.

Skratka, predlagam standardno formatiranje kište in menjava vseh gesel (še posebej amazonovega in tistega od maila), najbolje da z druge kište, ne tvoje.

Preberi še to: Phishing @ Wikipedia

itak37 ::

Pri amazonu mislim da ti s kartice trzejo pred posliljanjem, tako da najprej preveri kaj so ti res trgali s kartice.

Glodko ::

Storniral sem naročilo DVD-ja in takoj je napisal da je sedaj OK. Očitno so za knjige že trgal dol pr DVD-ju se je pa zataknilo.

tony1 ::

Svašta...

Dr_M ::

tony1 je izjavil:

Svašta...



Mogoce zate, ampak taki bolj zanesljivi trgovci (in ne nategovalci, kot si omenil) razmisljajo tudi v naprej.
Namesto, da bi mu takoj zaracunali za DVD, so raje pocakali, da ga dobijo na zalogo (lahko bi se zgodilo, da ga nebi in bi kupca o tem obvestili) in bi mu lepo takrat zaracunali, ko bi ga odposlali.
Ocitno je bil pa na kartici ze dosezen limit in placilo ni bilo izvedljivo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tony1 ::

Problem ni v razmišljanju vnaprej, ampak v načinu komunikacije, ki je potekal preko e-maila, avtor teme pa ni natančno pojasnil, kaj so hoteli od njega.

Sam sem naročil že več naročil, ki so mi jih dostavljali po delih, pa so mi vedno vse zaračunali v enkratnem znesku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4461863100 (696) Tilen88
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3786744649 (2841) beweiss
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
835183696 (1523) mtosev
»

Vračilo denarja na račun..kako dolgo traja

Oddelek: Loža
122497 (2020) xsum1

Več podobnih tem