» »

Grafična včasih dela, včasih ne

Grafična včasih dela, včasih ne

rzhektor ::

Imam grafično kartico Gigabayte 8500GT, katera se hecno obnaša. Če zalaufam win7 v safe mode, se sistem vedno lepo zažene, če pa zaženem windowse v normalnem načinu, pa včasih dela BP, včasih se pa pojavljajo neke modre črte in nato sistem freezne. Enkrat mi je v windowsu javil, da je prišlo do nekakšne napake na GPUju, a se sistem ni ugasnil oz sesul, normalno sem lahko nadaljeval z delom..

Najprej sem pomislil, da je verjetno problem v driverjih, nakar sem jih vse pobrisal in na novo naložil, a problema nisem rešil. Poskušal sem z Nvidijinimi driverji, nato z Gigabaytovimi in na koncu še z Microsoftovimi, a z nobenimi nisem režil težave.

Pregreva se tudi ni, saj je zgolj mlačna. Če bi se pregrevala, potem bi verjetno tudi v win safe mode bile kakšne napake na zaslonu oz bi kdaj zablokiralo, a temu ni tako.

Driverji naj bi bili pravi, grafična se naj nebi pregreva, kaj bi sploh še lahko bilo? Grafično sem tudi očistil prahu, ventilator prav tako vrti. Skratka ni mi jasno, kaj bi lahko še preveril.

Edino kar mi še preostane je, da updejtam bios na grafični...

Scorpia ::

A ni to ta serija čipov, ki so po tekočem trako sčasoma crkovali? Rešitev je če daš v peč za 10 min, 200C. Poglej mal po forumu.
////

zee ::

Vrzi stran in kupi drugo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

rzhektor ::

Scorpia je izjavil:

A ni to ta serija čipov, ki so po tekočem trako sčasoma crkovali? Rešitev je če daš v peč za 10 min, 200C. Poglej mal po forumu.


Sem včeraj našel to foro ja, bom danes probal...
Sam piše tudi, da naj nebi bilo priporočljivo to v domačih pečicah počet, da naj bi tisti cin pri segrevanju oddaja zdravju ne preveč prijazne pline. Nebi glih rad, da bi še eno leto jedli pečenko, ki bi imela okus po skurjeni grafični kartici :)

ZLOky ::

Ja pol jo daj pa v peki vrečko, katera se popolnoma zapre (zavežeš). :D
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

rzhektor ::

Grafično sem popeku na 200C in grafična spet veselo dela.... trenutno 30min stres testa GPU na 100%
Pa sem prešparal nekaj soldov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oživite umrlo nVidia grafično jedro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
8716862 (4961) mailer
»

grafična crkuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
677525 (5829) shadeX
»

GPU čuden problem

Oddelek: Strojna oprema
441901 (1092) m0LN4r
»

Problem z igranjem iger. Nobena igra ne deluje, priložena slika. Prosim za pomoč!

Oddelek: Igre
161729 (1404) commissar
»

Težave z grafično kartico

Oddelek: Zvok in slika
151324 (1078) Xserces

Več podobnih tem