» »

Najbolj kul ohisje

Najbolj kul ohisje

Sphere ::

Cao,

kupujem ohisje (midi tower?) in me zanima kateri so po vasem mnenju najboljsi in da dobro zgledajo!

Trenutno sem gledal Chieftec, a je se kaj bolj privlacnega?

Prosim za komentarje!
  • premaknilo: bastadu ()

kuglvinkl ::

Na našem trgu so to predvsem Chiefteci. Je pa v RS že dobavljiv naslednik notoričnega Dragona, ki je dizajnersko malce spoliran.




Ampak to je vseeno še vedno svetlobna leta za kakšnim Lian-Lijem.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Sphere ::

Fijuu, ni slabo!

Kaj se res vse vrti okoli Chieftec-a?

kuglvinkl ::

Only in Slovenia. Prodajalci so toliko glupi, da so prepričani, da ne bi mogli prodajati kište za 60-70k SIT. Žalostno.
Your focus determines your reallity

Sphere ::

Kuglvinkl:
Katera pa so ta ohisja? Je kaksen link, kjer si lahko ogledam?

hvala

Matek ::



To je pa Feel V ohišje, majo ga pri JAE-tu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

kuglvinkl ::

Lian-Li



tole je zadnja moda. Steklen sprednji del. Meni ni povšečen, ker zelo omejuje dotok zraka, za kar skrbi, za moje pojme premajhna reža na dnu kište.



Tole je nekakšen standard za Lian-Li.

link1

link2

link3


Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

ALS ::

8-O 8-O 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ALS ()

the_unborn ::



Tale tudi ni slab, antec/chieftec mini tower, vendar je tako velik kot noname midi towerji ter ima antecovo/chieftecovo notranjost in zunanjost. Cena slabih 10k brez napajalnika. Vec na redrat-store

Zgodovina sprememb…

IceIceBaby ::

Jaz mam FEEL V točno takega kot je zgoraj na sliki. Samo moj je že malo pomodificiran in ga tut prodam za primerno ceno :)

Drugače je ohišje kul. Sicer midi tower samo vseeno dost prostoren za vse komponente in za zračenje.
Dobra stran so tista vratca ki so v skladu z ohišjem tako da en grd CDrom ne pokvari vsega. Pa itak 2 dobiš zraven tako da ni panike.
Kar se pa kvalitete tiče pa to ni Chieftec ali še celo kaj boljšega. Jaz sem ventilator od napajalnika takoj zamenjal, tudi sprednji 60mm vent je takoj dol romal. Drugače pa nimam pripomb.

ikst@siol.net

govno ::

kst: zanima me, če je napajalnik v feel v ohišjih zadovoljiv? zakaj si menjal ventilator?
zanima me, ker bom kupil fine II ohišje pa ima enak napajalnik.

IceIceBaby ::

Napajalnik sam je uredu. Jaz ga mam zdej celo brez ventilatorja že kar en čas pa očitno dela.

Najprej sem pa ventilator menjal ker je zganjal preveč hrupa.

perci ::

kst: jst bi ventilator na tvojem mestu raje nazaj montiral (ima svojo funkcijo), ker drugač bo enkrat ob igranju požrešnega špila začelo smrdet, računalnik pa se bo ugasnil brez win procedure >:D .

govno ::

torej se splača kupit zraven en zalman vent in ga zamenjat z originalnim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: govno ()

IceIceBaby ::

Perci pomoje ni potrebe. Zdej je že kakšna 2 meseca brez in je že vse mogoče teste preživel. Po 2 tedna uptimea, igre, programe ...
Lepo sem snel pokrov in se hladi pasivno, tako kot vse ostalo v mojem računalniku razen procesorja na katerem je edini vent. 80mm na 5V.

Sphere ::

Da ne bom odpiral nove teme...

Koliksna je debelina stranic pri aluminijastih ohisjih?

thx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
715962 (4117) gfighter
»

High-end ohisje?

Oddelek: Kaj kupiti
302107 (1411) Primoz78
»

izbira ohišja

Oddelek: Kaj kupiti
101106 (893) refosk
»

Katero ohišje mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533896 (3127) no-limits
»

OHIŠJE FEEL V 300W

Oddelek: Kaj kupiti
51055 (878) IceIceBaby

Več podobnih tem