» »

Zelo zanimiv pojav...

Zelo zanimiv pojav...

Kurzweil ::

Naenkrat se mi je na vseh straneh začelo prikazovati nekaj res zanimivega... na najhitrejši mogoč način sem naredil nekaj copy/pasteov, ki so vidni na sliki...

Artefakti pri brskanju



Stvar je zanimiva, saj se pojavi na vseh strneh, ki jih odprem, sem že na novo odprl FF in glej ga hudiča še vedno je tu, stvar bi znala bit sila uporabna za SPAManje in poleg vsega s Firebugom lahko samo sanjam da bi kaj našel. Če dam desni klig da mi prikaže ali pa da bi si shranil sliko... tega ni...

Če pobrišem history, cache in podobno je še vedno tu in zanimivo tudi če izklopim POP-up, glede na okoliščine jaz tega nebi verjel... trenutno pa bom probal preko remote controla pogledat će ta ista stvar obstaja tudi tam.

Jaz kaj takšnega še nisem videl, se komu sanja ? Stvar je precej zabavna...
  • zavaroval slike: Ice-Heki ()

bluefish ::

Tole je bolj ko ne ostanek kakega pojavnega okna v FF. Katere add-one imaš nameščene?

Kurzweil ::

Na tem računalniku imam kot extension samo Firebug, če me kdaj pocuka da kaj pogledam če me zanima... sicer pa imam na delovnem nekje 15-20 add-onov, torej na tem nič :)

Edit: mislil sem seveda nič takšnega, kar bi lahko pustilo takšen drop shadow saj Firebug nima nikjer takšnega menija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

KoMar- ::

Restartaj PC ;)

Kurzweil ::

KoMar nisi prav razumel, restartat je najlažje, mene je bolj zanimalo kako bi se teoretično to dalo dosežt, ker bi znalo biti "uporabno"...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel Firefox 14 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8022959 (19250) MrStein
»

Chrome 14 beta na voljo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5621231 (18723) Bistri007
»

Chrome: nova beta, hitrejši pogon za Java Script, napoved nove podobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7823966 (21330) MrStein
»

Nemčija: Odrecite se IE (vsaj začasno) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10514030 (10176) bf4ed
»

Izšel Firefox 3.5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
17318657 (12632) urban99

Več podobnih tem