» »

Študedenstka prehrana :kartica vs mobi

Študedenstka prehrana :kartica vs mobi

hator ::

Kot je že v naslovu napisano sprašujem kaj uporabljate oz.kaj je boljše. Ali podpirajo vsi ponudniki obe rešitvi.

šernk ::

mobi...ker drugače daš 15EUR al kolk je že za kos plastike ;(
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

cewapcic ::

jah glede na to, da maš pol za par let je vseeno če kupiš tisto kartico, sam jst je ne bom, ker bom itak zlo malkrat jedel na bone

Modiano ::

Mobitel, sploh če ne ješ pogosto..če greš večkrat je večja verjetnost, da se ti zgodi, da te pokliče battery low:D
...Money can't buy happiness, but neither can poverty...

gansta ::

Sej se baje lahko plačuje z moneto....

Gapi ::

Ne to ni isto kot moneta. Z kartico ali telefonom in z osebnim dokumentom se identificiraš kot študent z statusom. Tako da sposoja telefona za plačat kosilo ne gre. Samo telefon ali kartica ni dovolj. Če si prvi letnik se ti tistih 15EUR splača dat za kartico.
No person is rich enough,to buy back his past.

gansta ::

Jaz govorim, da namessto keša lahko uporabljaš moneto, se pravi potem vse opraviš z mobitelom, ne rabiš denarja nositi s seboj; ne vem pa če dela pri simobilu in mobitelu....oz. pri drugih operaterjih..

qwzyx ::

Če maš prazno baterijo pa daš SIM kartico v drug phone je to legalno za koriščenje bonov?

black ice ::

qwzyx je izjavil:

Če maš prazno baterijo pa daš SIM kartico v drug phone je to legalno za koriščenje bonov?

Zakaj pa ne? Saj je SIM kartica tista, ki te identificira.

Adrijan0 ::

A kdo dejansko ve če se da tud direktno z moneto plačat? Ker nekaj se je o tem govorilo, nevem pa če se da?

Mavrik ::

Plačevanje je od tega sistema čist ločeno. To ti samo da subvencijo, potem pa plačaš na način, ki ga omogoča tudi drugače gostilna. Če podpirajo moneto, tudi z moneto.
The truth is rarely pure and never simple.

Modiano ::

Ti samo pokličeš na cifro in položiš telefon na njihov aparat..tam ti prepozna telefon..napiše ime in priimek..pokažeš še študentsko, da vidi, da se ujema in plačaš normalno..lahko z denarjem,lahko z moneto-če nudijo to možnost..
...Money can't buy happiness, but neither can poverty...

gansta ::

Ne rabi biti nujno študentska lahko je tudi osebna :D

Adrijan0 ::

Da ne morejo vsega spravit v eno stvar. Ker stalno iskati tisti drobiž ni najbolš.

5er--> ::

Glede na to, da te pri plačevanju sistem identificira glede na CLI (beri: telefonsko številko iz katere kličeš - če se prav spomnim, sem tudi v informativnem materialu prebral, da ne smeš uporabljati "skrite številke"), je že kdo probal tole sfake-at?

Za android in AT&T je bila nekaj časa nazaj novica.
Obstoji posebna aplikacija za Android, ki omogoča pretvarjanje, da klic prihaja z druge številke (caller ID spoofing) kakor v resnici.


Če stvar deluje tudi na slovenskih omrežjih, je dovolj da veš telefonsko števiko od kolega, in že lahko ješ na njegovo subvencijo (če predpostavimo, da se npr. dostavljalcu hrane na dom, po tem ko mora prit v 4. štuk, ne da preverit istovetnosti osebe in izpiska na ekranu).

technolog ::

Bom tud jaz napisal...

Letos sem bruc.

Tale sistem mi je totalna šalabajzerija, goljufije se bodo zagotovo dogajale... Najbolj me pa jezi cena tistega malega koščka plastike, za katerega hočejo 15EUR?

Sploh veste koliko je najbrž stal razvoj tega sistema, koliko bo stala postavitev validatorjev? Gotovo toliko, da bi lahko še štiri generacije zastonj jedle. In po vsem tem še ni nič prida.

Resnica je, da sem pač prisiljen to uporabljat ali pa bom lačen. Zaenkrat se še nisem odločil, ali bom plačeval z mobilnikom, ker ga do sedaj nikoli nisem nosil s sabo, pa se bom to težko navadil. Je za kartico gotovo, da jo bom lahko uporabljal vsa 3 leta?

Gandalfar ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobitel Moneta - Naročnina za uporabnike

Oddelek: Mobilne tehnologije
4017764 (15806) stb
»

Subvencionirana prehrana in moneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527484 (5713) martincek1
»

Google Wallet je tu

Oddelek: Novice / Android
3315745 (13664) mikko
»

Denar na mobiju

Oddelek: Mobilne tehnologije
263125 (2569) Bananovec
»

Nov način kupovanja študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24744734 (36913) šernk

Več podobnih tem