» »

Težave z pošiljanjem iz Outlooka 2010 na Gmail

Težave z pošiljanjem iz Outlooka 2010 na Gmail

Crasowc ::

Lep pozdrav!

Včeraj sem to vprašanje že objavil, vendar sem ugotovil da sem dal vprašanje pod napačno tematiko - zato ga tu postavljam še enkrat.

Imam eno težavico, ki me spravlja ob živce. Pred kratkim sem kupil nov PC, z Windows 7 in inštaliral MS Office 2010 vključno z Outlookom 2010, anti-virusni program je AVAST. Poštni predal imam od Siola (Trio paket), težava pa je v tem da sicer dobivam maile z Gmail računov, ko pa jim odgovorim ti ostanejo v predalu "Odpošlji" in to je to. Aja pa s tem mi onemogočijo pošiljanje vseh ostalih mailov.
S tem sem že imel težave pri Outlooku 2003, pa sem ga preprosto k vragu poslal ker je bil moj PC :), vendar pa je ta PC od lokalnih gasilcev in je tokrat težava malo večja.

Če ima kdor koli izkušnje s tem, prosim pomagajte!

duff ::

smtp strežnik si prav napisal?

http://www.emailaddressmanager.com/tips...

Crasowc ::

Smo rešli, vsaj mislim. V Avastu sem preprečil preverjanje odhodne pošte v MailShild - u, pa zdej dela. Očitno je bil to problem, če bo pa še kej javim

neeno ::

to ni prvič da avast zjebe zadeve. Jaz bi ga odstranil na tvojem mestu in intaliral Microsoft Security Essentials.

toxius ::

neeno je izjavil:

to ni prvič da avast zjebe zadeve. Jaz bi ga odstranil na tvojem mestu in intaliral Microsoft Security Essentials.

+1

Crasowc ::

Mogoče maš prow, sam moj oče ima v službi ravno tako MS Office 2010 in XP, pa najnovejši Avast. Popolnoma enako sta programa skonfigurirana, sam da oče ma XP, ta komp kjer sem mel problemem ma pa Windows 7. Očetu dela vse brez problemov, tu kjer so pa Windows 7 pa so težave.
No sej zdej jim dela, če pa bojo še kake težave bomo menjali program. Hvala za vso pomoč

fosil ::

Avast ima pri mailu probleme s strežniki kamor se povezuješ z varno povezavo, kot je na primer gmail.

Imaš pa možnost da odstraniš mail ščit, oziroma lahko že pri sami instalaciji izbereš možnost da ga ne instaliraš.

Microsoft Security Essentials pa sploh nima možnosti preverjanja maila.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

neeno ::

fosil je izjavil:

Avast ima pri mailu probleme s strežniki kamor se povezuješ z varno povezavo, kot je na primer gmail.

Microsoft Security Essentials pa sploh nima možnosti preverjanja maila.


Torej želiš da ti antivirusni program preveri besedilo ki je zapisano v sporočilu? Daj ne širi napačnih informacij če nimaš pojma:

http://social.answers.microsoft.com/For...

There's no need to scan email, only attachments and that is done by all modern antimalware programs as the files are written to the PC file system.

Scanning email? MSE Settings | Real Time Protection | Scan all downloaded files [email is downloaded, yes?] and attachments


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaradi antivirusnega programa stalno zaseden CPU 99% (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5212355 (11083) solatko
»

Antivirus, microsoft office

Oddelek: Programska oprema
81405 (1070) MrStein
»

antivirusni program

Oddelek: Pomoč in nasveti
434795 (4019) RejZoR
»

Kateri brezplačni antivirusni program?

Oddelek: Programska oprema
378332 (6091) Isotropic
»

AVG-jeva posodobitev ohromila 64-bitni Windows 7

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4712319 (10343) RejZoR

Več podobnih tem