» »

Kater in-ear slušalke?

Kater in-ear slušalke?

newem ::

Ker sem čisti laik glede slušalk, sprašujem vas, katere in-ear slušalke do ene 50€ se najbolj splača kupiti?

WamPIRe- ::

Sam imam Razer m100 in sem zadovoljen. So pa seveda razred cenejše kakršne iščeš ti...

barakus ::

Sennheiser CX300, Creative EP630, Sharp MD33, AKG K324, Razer M100 so vse iz iste fabrike in so dobre. S tem, da so CX300 dejansko boljse (tunane drugace) so pa dalec najbolj ponarejane tako da stran od kakega ebaya, ce bos te kupoval.

Lahko ti opisem slusalke, ki si jih sam lastim: Sennheiser CX-300 II, V-Moda Vibe in V-Moda Bass Freq.
Lahko povem, da prvi dve imata fenomnalen zvok s tem, da CX-300 prenašajo ogromno motenj preko žice, če se premikaš oz. če piha.
Oba V-Moda modela sta daleč najbolj udobna od vseh slušalk, ki sem jih sprobal do zdaj.
Še primerjava v basih: Bass Freq >> CX300 > Vibe

Če bi se zdaj odločal, bi se odločil za V-Moda Vibe, barvit zvok, žice ne povzročajo motenj, zelo zelo udobne, v bistvu v vsem superiorne razen v basih (nisem bass freak in me naceloma motijo ce so pretiravani).

tt1024 ::

djordjevic ::

Moje so AKG 324P. Lahko samo priporočam. Dnevno gonim, včasih tudi po 12 ur. Delajo že eno leto kot urica.
No grave is deep enough to keep us in chains.

OmaDesala ::

barakus je izjavil:

Sennheiser CX300, Creative EP630, Sharp MD33, AKG K324, Razer M100 so vse iz iste fabrike in so dobre.

Kje najlazje in najceneje do enega od teh modelov?

Desty ::

Sennheiser CX-300 II razturajo totalno. Sam sem jih kupil v BigBangu, ceneje pa so na Amazonu. Na ebayu jih ne kupuj, ker je ponaredkov kot dreka.

zadetek ::

Sennheiser cx-300ii so odlicne inear slusalke, mislim da boljsih v sloveniji ni za dobit. Jaz sem si kupil sedaj male naglavne akg, in cx300ii prodajam, uporabljal sem jih le med počitnicami, so pa kupiljene v bigbangu LJ, če bi rad malo prišparal mi pošlji zs.

s1m0n ::

Že x krat povedano :) Sennheiser CX-300 II so res bomba!

urosh ::

500 pa še bolj ;)

urkrajnc ::

Da si malo sposodim temo.

Zanima me, katere se bolj splača kupit in zakaj?
Zanimam se za tote ali te.
Če pa obstajajo boljše za isti denar potem pa kar z besedo na dan :)

Hvala in LP

GeForce ::

Mene pa zanima kako je z prenašanjem motenj preko žice pri Sennheiser CX-300 II? Namreč bral sem da Cx-300 prenašajo veliko motenj, že pri premikanju oz. dotikanju kabla pa me zanima ali je s tem kaj bolje pri CX-300 II?

barakus ::

Nič ni bolje, se zelo prenašajo!

Desty ::

Pri 2. generaciji se zvoki skoraj ne prenašajo, vsaj pri meni ne.

fraising ::

http://www.sennheiser.com/sennheiser/ho...

Uporabljam tele na zgornjem linku... Morem rečt da boljših slušalk še nisem imel.

tade911 ::

Iz lastnih izkušenj ti priporočam isto CX300 II :)
Antec-902;I7-920;CM-V8;Patriot-6GB-1600Mhz;CM-1000W;GTX275;WD-Black-1GB;Fatal1ty

z3ro ::

si bom tole temo sposodil..tudi sam kupujem in ear slušalke tam do 30-35EUR. Gledal sem naslednje:
http://www.mimovrste.com/artikel/126006...
http://www.bigbang.si/zvok/slusalke/use...
http://www.bigbang.si/zvok/slusalke/use...
Poslušam techno/schranz/punkrock...mam pa rad dosti basa...
Katere bi mi priporočali?
Lp

gpc17 ::

Jaz sem naročil Klipsch S4.

z3ro ::

gpc17: niam lih tolko denarja:)
Bi se priporočal še za kak predlog..

Sba ::

Živjo!

Tudi sam kupujem slušalke za ~50EUR. Zanima me kako je z motnjami pri Sennheiser CX-300 II. Slušalke bi se uporabljale na avtobusu, med hojo, v knjižnici ...
Priporočate raje katere druge? Gledal sem tudi Skullcandy, pa so imele še kontrole za glasnost katerih ne želim, saj imam ponavadi kabel speljan pod majico.
Zanima me tudi kje zadevo ugodno kupiti (LJ), saj bi jih najraje kar danes šel iskat. ipodslušalkekaput.press
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

barakus ::

Skullcandy se po kvaliteti zvoka sranje. Enako dobre, kot tiste v cenovnem rangu od 1 do 10 EUR, brez napisa skullcandy.

CX-300 II imajo nekaj motenj če se premikaš, ampak od ponudbe v slo so še vedno dobra izbira.

XtodaZ ::

jaz uporabljam cx-350 (med tekom, kolesarjenjem) in ne opažam nobenih motenj.
cx-300 II naj bi bile tam tam v kakovosti, z razliko da imajo močnejše nizke tone.
na ebayu se jih da kupiti nove za okoli 20EUR (jaz sem cx350 kupil za 25EUR)

Trenutno pa so mi zelo mikavne Sony Ericssonove brezžične slušalke HBH-IS800 (je pa cena skoraj 60EUR s poštnino na ebayu)

Sba ::

Malo pozni ste, sem že nabavil CX 300 II. :P

Glede motenj je bilo verjetno mišljeno to, da se zvok prenaša po kablu. Slišiš namreč vsak dotik. Navaditi se bo treba tudi lastnega dihanja, sliši se namreč isto, kot če bi imel čepke v ušesih.

Sem raje odštel nekaj več in jih šel osebno iskat, ker sem jih hotel že danes imeti, tako da je ebay odpadel.
Hvala vseeno! :)

//edit: z manjšimi nastavki so motnje manj opazne. Sicer ne "dihta," ampak mi je tako še bolj všeč.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sba ()

XtodaZ ::

jaz uporabljam le eno slušalko (zato da z drugim ušesom čujem okolico), zato verjetno teh motenj ne opazim

GeForce ::

Torej poslušam predvsem rock in nočem preveč basov pa me zanima ....
...ali Sennheiser CX 300 II...
...ali AKG K330... ? 8-)

dolomiti ::

Zdravo!
Katere slušalke naj vzamem za poslušanje muzike na iPhonu. Poslušala se bo tudi med tekom in hojo. Želim tudi, da drugi ne slišijo zvoka iz slušalk. Klipsch S4 se mi najbolj dopadejo ampak malo predrage. Plačam 25-50 EUR.

Desty ::

Vsekakor Sennheiser CX300.

rezator ::

Zdaj nevem kaj vi folk poslušate. Če poslušate elektronsko muziko in vas navdušuje bass, ki ga čutiš v jajcih so AKG k 321 prava stvar. Govorim, ker uporabljam te, mi jih je posodil cimer, ker on je kupil ene za 100E, vendar jih v bassu te poščijejo.
Some people feel the rain. Others just get wet.

barakus ::

Za tek in hojo karkoli samo ne Sennheiser CX300.

Mohimm ::

Obujam temo....

In ear slušalke, nekje do 30EUR je limit...

Gledam razer m100 za 20EUR... Vredne denarja? Skrbi me razpon, ki je samo do 11KHz, včasih pa poslušam tudi kaj podobnega klasiki, in nebi rad povsem popačen zvok... 1m kabla je dovolj da omogoča gibanje? nebi jih rad uničil prehitro...

Sennheiser cx300 nikjer za dobiti, kakšna alternativa?

Uporaba bo večinoma za laptopom, hoja na faks, kolo, priključeno na telefon...

Hvala za odgovore

PNG ::

CX300 ne kupuj, razen v OFFICIAL resellerju (preveri na sennheiser strani če je to to). Če je cena pod 45EUR je napizditis, saj je ponaredkov na trgu kot dreka in so IZJEMNO dobri (samo v zvoku so zanič :>)

Desty ::

Sam prodajam kot nove CX300-II. Nabavil sem jih v Bigbangu (50EUR). Slušalke so sicer super, ampak me moti, da nimajo mikrofončka za iPhone (like original Apple slušalke). Rabljene mogoče 3x, čepki so kot novi še vsi.

Pa da ne bom samo offtopic. Pozna kdo kakšne kul slušalke do 100EUR, ki imajo gor še mikrofonček za iPhone? Nekatri hvalijo Klipsch s4i, pa bi rad še malo prebrskal preden jih nabavim. Je to to ali je še kaj boljšega? Najraje bi Sennheiser, vendar takšngea modela skorajda ni.

MonkeyHead ::

Desty je izjavil:

Sam prodajam kot nove CX300-II. Nabavil sem jih v Bigbangu (50EUR). Slušalke so sicer super, ampak me moti, da nimajo mikrofončka za iPhone (like original Apple slušalke). Rabljene mogoče 3x, čepki so kot novi še vsi.

Pa da ne bom samo offtopic. Pozna kdo kakšne kul slušalke do 100EUR, ki imajo gor še mikrofonček za iPhone? Nekatri hvalijo Klipsch s4i, pa bi rad še malo prebrskal preden jih nabavim. Je to to ali je še kaj boljšega? Najraje bi Sennheiser, vendar takšngea modela skorajda ni.


Za kolko prodaš te CX..?

s1m0n ::

Klipsch ma profi robo :) Zvočniki so super tak, da so verjetno te slušalke tudi top!

JebatGa ::

Odpiram ponovno temo, ker rabim nove slušalke. Do sedaj sem imel 3 leta razer m100 in sedaj mi jih je brat precviknil. Seveda bi bil navdušen če bi našel ponovno enake ali kaj podobnega. Torej iščem ene in-ear slušalke do 20 evrov. Je do tega cenovnega ranga vse isto sranje ali je kaj razlik? Stare slušalke so mi služile več kot odlično in prav rad bi dobil kaj podobnega ponovno.

Janac ::



beats by dr dre de tour!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Kvalitetne" in-ear slušalke do 50€

Oddelek: Kaj kupiti
203499 (2393) FoxKnox
»

Katere slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
263085 (1624) T_F_7
»

Katere In-Ear slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
314414 (2759) Ganon
»

Ušesne slušalke? katere?

Oddelek: Kaj kupiti
335789 (3769) vilonja
»

In-ear slušalke

Oddelek: Zvok in slika
142463 (2038) Bor H

Več podobnih tem