» »

Simuliranje USB ključa

Simuliranje USB ključa

KernelPanic ::

Spoštovani!

Sem lastnik iMac Minija in za darilo sem dobil LCD tv, ki ima USB režo za usb ključe. TV podpira FAT32 ter NTFS tip particij. Sedaj me pa zanima, ali lahko z svojim iMac Minijem simuliram USB ključ (naredil bi particijo), ga preko USB kabla povezal z TV in nato gledal serije itd ...? Ali je to mogoče in če je, kako? Operacijski sistem je Snow Leopard.

Lp,
Marko

OnFire ::

A ima LCD slučajno priključek za internet in podpira DLNA? Ker potem lahko vse skupaj povežeš v mrežo in preko nje furaš filme itd. Ker, da bi maca spremenil v usb ključ je bolj težko, ker imata obe napravi napajanje in jaz rajše nebi kaj sračkal...

KernelPanic ::

Nima ethernet konektorja in ne podpira DLNA. Jah nic, potem bom pa sformatiral eksterni disk svoj, ker sem ga genij predhodno sformatiral na Mac particijo (in sem sedaj nezdruzljiv z svetom :D in potem vklopil disk v usb rezo, pa bo ... Pa recimo, dobro poanto si dal, ce bi disku, na kateri je ta particija, naprimer vzel eno napajanje in ga napajal direktno iz TV, potem bi slo?

Zgodovina sprememb…

5er--> ::

Ne.

Dr_M ::

Mislim, da se dobi tak kabel, samo to stane 50EUR+.
Ta kabel je namenjen za povezavo dveh racunalnikov preko USBja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

misek ::

In na obeh računalnikih mora teči poseben program. In ni navaden kabel ampak ima vgrajene tudi nekaj elektronike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OsX na zunanjem disku?

Oddelek: Operacijski sistemi
131424 (971) Sarazyph

iMac i7 27" SSD ali PC + 27" monitor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5312434 (10555) jazbec
»

Samsung TV DLNA - dts zvok (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6916265 (13921) Dekinio
»

Applove novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5620588 (19116) Key Quest
»

Prodaja Macov upadla (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
10510888 (7761) Gregor P

Več podobnih tem