» »

Štekanje računalnika?

Štekanje računalnika?

micho123 ::

Lep pozdrav prebrska sem že kar nekaj objav pa še vseeno nisem prišel do rešitve. Torej kakšen je problem:
Računalnik lepo dela vse tudi internet ampak vsake toliko časa se pojavi na ohišju rdeča lučka vse zmrzne razen miške.. in čakaš mogoče 40 sekund ali minuto in spet vse lepo in prav in to se kar ponavlja in ponavlja v času ko je rdeča luč je v task managerju preformance normalen brez kaksih obremenitev!
Nevem probal sem test ramov vendar mi vedno ko se zažene test tako resetira tako, da še nisem uspel narediti testa ramov. Sumim tudi disk ampak ne tako...
Formatiral sem ga že dvakrat isto, virusov sigurno ni sem spucal preveril, nevem plata težko je ugotovit kar tako...
Zato me zanima kakšni naj bojo moji postopki da ugotovim kaj obremenjuje računalnik ki je skoraj nov sestavčjen po komponentah:
Bi lahko bil kriv mogoce tusi internet ceprav tudi bolj malo verjetno ker na prenosniku vse lepo dela..
4g rama z rebrami hladilniki kingston

windows 7 32bit
AMD Phenom x3 720
650w napajalnik
asus matična
Ati HD 5750 GRAFIKA itd.

techfreak :) ::

Rdeča lučka ponavadi ponazarja aktivnost diska.

Spike Edin ::

Živjo!

Testiraj disk, vsaka firma ima svoj diagnostični software, najboljše je če poiščeš na uradni strani proizvajalca.
The PC Doctor

micho123 ::

Torej sem testiral disk iz proizvajalceve strani in test je pokazal da disk dela super brez napak...ccc

Me zanima ali je napajalnik lahko povezan s to napako?

Mitch ::

Malo verjetno... Razlog raje išči v virusih, slabo napisanih programih, gonilnikih...

micho123 ::

Torej spucal sem tudi viruse s spyware doctorom nevem zakaj bi bili gonilniki vzrok tu problem je edino da ne morem testirat rama enostavno ko dam ob zagonu not cd mi zažene test ramov ampak ko se zacnejo procenti seštevat se enostavno resetira nevem kaj sen naredil narobe. Bom probal se enkrat posnet ramtest!?

micho123 ::

Torej spet se malo oglasam no le mi je uspelo narediti ram test in rezultat je zelo dober 0 errors torej rami NISO krivi!
Zdaj me že pa pošteno moti to štekanje vsakih 15 ali 25 minut štekne kar do 45 sekund tudi do minute potem pa spet vse ok nevem kaj naj se krivim naj poskusim res še enkrat nove windowse gor nalozit?
Pa da vidim potem pa bo kaj bo....
Ce je kaka idej prosim pomagajte lep pozdrav!

ttommy ::

RegCure,SpeedUpMyPC,CCleaner,TuneUpUtitles......
Gamer

subby ::

Skoraj sigurno je kriv disk. Sem imel v zadnjih nekaj mesecih kar dosti primerov, kjer je tako proizvajalčev, kot kateri 3rd party test kazal, da je ok. Poskušal z drugim podatkovnim kablom, drug napajalnik, rami, ponovno nalaganje sistema,... še vedno je zmrzovalo in hd dioda je konstantno gorela. Na koncu je stvar rešila samo menjava diska.

micho123 ::

mislim da si me preprical subby ker res nevem kaj bi bilo drugo bomkupil nov disk pa ko bo vse ok javim ce pa nebo pa spet muka naprej hehe

hvala vsem se cujemo ko menjam disk

ModriN96 ::

ni mus da je disk...loh je kontroler na plati mal načet al pa celo sama plata, loh je tut ram....točn kaj je, je u tem primeru zlo težko rečt...

če ti ni odveč, dej še1x vse na nov gor ampak iz drucga dvdja oz drugo kopijo winsov...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
495476 (4937) CyberAD
»

Računalnik se kar naenkrat ne zažene več, ni slike, lucka na ekranu utripa - pomoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
2410094 (7877) Tac20
»

Računlanik ob zagonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
201169 (1054) Dahakka
»

Problem z RAMi

Oddelek: Pomoč in nasveti
141304 (1008) shany
»

rami!

Oddelek: Pomoč in nasveti
351448 (919) patriot10

Več podobnih tem