» »

Prepis iz faksa nazaj na srednjo šolo-je možno ?

Prepis iz faksa nazaj na srednjo šolo-je možno ?

;-) ::

Letos sem bil prvo leto vpisan na FERI, vse do sedaj sem delal redno. Zanima me če status obdržim tudi in če je to sploh možno če se spet vpišem v srednjo šolo? in kak je postopek.

Najprej sem naredil srednjo ekonomsko, sedaj sem bil vpisan na FERI-RIT in nič naredil, sedaj pa bi se vpisal srednjo frizersko pač, tu mi priznajo veliko predmetov itd. prakso imam urejeno tako da bi v 2h letih zaključil šolanje in se osamosvojil.

Je tole sploh izvedljivo pod rednim študijem da grem nazaj ali ne ?

Vikking ::

Potem imaš status dijaka in ne študenta. Čeprav te ne razumem kaj bi rad točno naredil, ti bi rad pavziral in ne izgubil statusa študenta?

;-) ::

Ne, nebi jaz pavziral, jaz bi samo rad nekak redno prišel do poklica frizerja. Ni mi važno kak status mam, samo da dobivam preživnino in da se redno šolam.

zee ::

Eh.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Isotropic ::

hahaha:))
postopek je tak, da se pac vpises v srednjo solo. naceloma lahko delas tudi oboje naenkrat, ne vidim nobenega problema razen v tem, da dvomim, da ti bo ratalo.
zakaj bos pa pustil RIT?

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

zakaj bos pa pustil RIT?
Beri prvi post - nič ni naredil, tako kot najbrž še frizerske ne bo, glede na odnos: "važno, da se šolam".

;-) ::

RIT sem pustil ker iz ekonomske (Vsaj naše iz Slov.Bistrice) ne moreš naredit. Prva 2 meseca sem hodil v šolo in nisem mogel dohajat matematike in programiranja (kljub inštrukcija fiat punto 1.2m), potem sem delal pa še samo predmete ki so me zanimali.

Torej samo na Frizersko grem, se dogovorim in prepišem ?

bluefish ni res, že od prvega dne kaj sem šel v ekonomsko sanjam o frizerstvu in sem siguren da je to poklic ki si ga želim in znam z njim uspet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Aljaz1980 ::

Dont feed the troll:P

techfreak :) ::

;-) je izjavil:

bluefish ni res, že od prvega dne kaj sem šel v ekonomsko sanjam o frizerstvu in sem siguren da je to poklic ki si ga želim in znam z njim uspet.

Zakaj si pa potem sploh šel na ekonomsko? Zakaj si pa potem še drugič isto napako ponovil in šel na RIT?

zee ::

Zato, ker v Sloveniji se ni solnin. Zato.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Isotropic ::

mah, ce sem se jaz naucil programiranja, pa sem strojnik...
v najslabsem primeru bi padel prvi letnik in orenk nadudlal koncepte programiranja pa je.

Invictus ::

Če hoče biti frizer, naj pač bo. Če pač noče tipkat programov, mu jih pač ni treba.

Najbolje da pokličeš na samo šolo, pa ti bodo najbolje povedali.

Tukaj bodo samo pljuvali po tei, ker pač nočeš biti računalničar ...

LP I.

vasquez ::

V parih letih bodo vse mašince za strižt programabilne. Takrat mu bo pa ta letnik računalništva zelo prav prišel + srednja ekonomska, ko bo kasiral denar. Fant ima vizijo.

zee ::

Glede na teme, ki jih odpira prav ta uporabnik odpira, nedvomno.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

49106 ::

techfreak :) je izjavil:

;-) je izjavil:

bluefish ni res, že od prvega dne kaj sem šel v ekonomsko sanjam o frizerstvu in sem siguren da je to poklic ki si ga želim in znam z njim uspet.

Zakaj si pa potem sploh šel na ekonomsko? Zakaj si pa potem še drugič isto napako ponovil in šel na RIT?


Zato ker mu je fotr dal sam za benz

Pesimist ::

zee je izjavil:

Glede na teme, ki jih odpira prav ta uporabnik odpira, nedvomno.


Glede na tvoje izjave si ti tudi genij ti. :)

Isotropic ::

;-) je izjavil:

RIT sem pustil ker iz ekonomske (Vsaj naše iz Slov.Bistrice) ne moreš naredit. Prva 2 meseca sem hodil v šolo in nisem mogel dohajat matematike in programiranja (kljub inštrukcija fiat punto 1.2m), potem sem delal pa še samo predmete ki so me zanimali.


a se kdo ne razume tega stavka najbolje?:D

techfreak :) ::

kljub inštrukcija+m, vmes mu je pa uspelo napisati še "fiat punto 1.2".

zagi123 ::

Na tvojem mestu bi šel za fotografa, imaš vso potrebno opremo - avto za prevažanje na fotošutinge, brezplačen bencin, DSLR in prenosnik :))

Bananovec ::

No no. Da ne bo šlo slučajno to v zaklep!
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Isotropic ::

ej 9k kdo si bil ti na jokerju?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva tuja jezika v osnovni šoli (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6910231 (8417) Scaramouche
»

Študij ali delo ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5911866 (10287) IceIceBaby
»

srednja in visoka šola?!

Oddelek: Šola
464622 (3837) jizzer
»

Iz ekonomske na frizersko

Oddelek: Šola
223051 (2281) Matev
»

Živlenje po šoli (nevem kaj me veseli)

Oddelek: Loža
73369 (2816) BigWhale

Več podobnih tem