» »

Solo.si (vprašanje)

Solo.si (vprašanje)

ShiningStar ::

Zdravo, pred nekaj dnevi sem naročil Cooler Master 690 II Advanced ohišje, Mid Tower, črno

TUKAJ:

1


je bila cena še 86.90 EUR Sedaj pa je 98,90 EUR. Sprašujem zato, ker mi pod statusu še kar piše da "čaka na obdelavo". Da ne bojo slučajno oni to s to ta novo ceno mi to "obdelali". ?

In pa Kako dolgo se čaka na to obdelavo...? hvala.
  • zaklenil: KoMar- ()

bluefish ::

Glede na slabe izkušnje uporabnikov bo najbrž obveljala nova cena.
Raje na vse skupaj pozabi in naroči drugje, solotu pa pošlji mail z odpovedjo naročila.

ShiningStar ::

hvala za odgovor. Pravkar sem jim poslal sporočilo.

KoMar- ::

Ne pričakuj odgovora :P

ShiningStar ::

:'(

ka ne odgovarjajo?

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Niti ni važno. Preklical si naročilo in zate je zadeva zaključena - če kljub temu pošljejo artikel, potem na njihovo lastno odgovornost.

ShiningStar ::

ne, jaz sem to napisal:
Pozdravljeni


Zdravo, pred nekaj dnevi sem naročil Cooler Master 690 II Advanced ohišje, Mid Tower, črno

Številka naročila: xxxxx
Datum naročila: 05.08.2010 21:55:16
Skupaj: 86,90 EUR
Stanje: Čaka na obdelavo


Sedaj pa je 98,90 EUR. Sprašujem zato, ker mi pod statusu še kar piše, da "čaka na obdelavo". Zanima me, katero ceno boste pripisali pošiljki?

Če je cena ta nova, (98,90 EUR) potem bi odjavil naročilo.


hvala.


Sem gledal cene ostalih ponudnikov in so vse nad 96 EUR, zato se mi gre da bi bila tista stara cena :)

Zgodovina sprememb…

KoMar- ::

Po mojih izkušnjah na mejle ne odgovarjajo. Oni so tudi lastnik email.si, heh. To bi moralo dovolj povedat :P

ShiningStar ::

Dobil sem odgovor :))
Pozdravljeni,

Znesek računa bo enak znesku naročila.
Nova cena je za nova naročila :)

Torej, vaša cena bo kakršna je bila ob vašem naročilu.

Lep pozdrav,

SOLO


Jej:))

bluefish ::

No, vsaj nekaj pozitivnega. Sedaj le upaj, da bo dostavljeno v doglednem času.

Tarzan ::

bluefish je izjavil:

No, vsaj nekaj pozitivnega. Sedaj le upaj, da bo dostavljeno v doglednem času.


Sedaj le upaj, da bo dostavljeno. Sploh. :)

Meni so mencali več kot pol leta, potem sem naročilo storniral, je pa še kar ostalo v bazi, ko sem naslednjič gledal. Kot pravi Werner,... ne gane me, ne gane me... če pošljejo me nič več ne obvezuje, da robo prevzamem. Plačujem pa itak ničesar pri njih vnaprej. NO ja, plačujem pa itak ničesar pri njih. Sploh. :D

EWER115 ::

pri solo kupil zelo veliko stvari, vedno brez problema! Tako da ne vem kaj imate probleme tudi garancijami niso še nikoli protestrali, glede pošiljanje vedno v roku parih dni

ProGTX ::

Meni se zdi Solo najboljša trgovina - cene imajo ponavadi najnižje, osebni prevzem je enostaven, tam so prijazni (po telefonu nekoliko manj) ... Resda se tudi kaj negativnega najde, recimo prijatelj je naročil RAM, ki naj bi bil na zalogi, ob poteku naročila pa se je izkazalo, da sploh ni dobavljiv in je moral naročiti 30EUR dražjega (še vedno ceneje kot drugje). Zato pri njih zdaj gledam le takoj dobavljive zadeve.

KoMar- ::

Temo o Solo.si že imamo. Ta tu je bila namenjena zgolj vprašanju, na katerega je bil dan tudi odgovor, zato zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fedex " International shipment release - Import" problem

Oddelek: Loža
91837 (1660) kixs
»

Napačna cena (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8014671 (7412) stb
»

Leče za očala

Oddelek: Loža
165121 (4797) Primorec
»

Comp do 800EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
715087 (3790) novinec09
»

Abit AN7

Oddelek: Strojna oprema
9779 (714) Cosmo

Več podobnih tem