» »

nakup telefona

nakup telefona

Axl Rose ::

imam namen kupiti en telefon na touch screen, rabljen najvec dam zanj 150€. Predlaga kdo kaksen telefon?

koro13 ::

LG pop

Axl Rose ::

ne hvala :)!

DuleKrtola ::

HTC tattoo, Nokia 5800XM, samsung omnia

ZaLoMaT ::

...Samsung I5700 Galaxy Spica !

Axl Rose ::

tattoo mi ni všeč, za to nokio razmišljam že nekaj časa da bi ja :) omnia pa se mi zdi da ima bolj slab touch screen, sem jo že imel :)

ZaLoMaT: imaš spico?

Lonsarg ::

Jaz Touchscreen za tak denar tudi priporočam i5700, ali pa mogoče kaj podobnega i7500, HTC Wildfire, pa še kaj na tem področju bi se našlo mogoče, pomoje, kirga kupit je odvisno od ponudb, ki jih najdeš. Nokije 5800 ne bi, ima resistivni zaslon, tako kot prva Omnia(Omnij telefonov je ene 10), ali apa Tatoo.

DuleKrtola ::

Kje že dobim špico ali wildfire brez vezave za 150EUR?

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Rekel je rabljeno. Za nove pa res to kar si ti predlagal. Sam sm zdaj gledal sam spica pride v upoštev, wildfire je tudi rabljen več, ker je še dokaj malo časa nazaj vn prišel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

DuleKrtola ::

Rekel je rabljeno.


My point exactly.

Sam sm zdaj gledal sam spica pride v upoštev, wildfire je tudi rabljen več, ker je še dokaj malo časa nazaj vn prišel.

Tudi rabljeno spico težko dobiš za 150EUR

martincek1 ::

Na bolhi se en primerek prodaja za 160EUR, baje samo stestiran. Komot se scenkaš za 150 in je to to. ;)

Glede samega telefona ne morem povedati veliko, poznam pa 2 ki ga imata in sta zelo zadovoljna.

LP

Axl Rose ::

HTC Wildfire mi je kr ušeč ja sam je predrag... :) em spica pa so ubistvu res samo one iz simobila poceni ostalo je dražje :S

ZaLoMaT ::

Axl Rose je izjavil:

ZaLoMaT: imaš spico?
Da, 1teden. Prej sem imel BlackBerry-ija, ki mi je še vedno najboljši mobilnik, vendar za ceno 150e se mi zdi da je best buy spica.

Lonsarg ::

Jah spica je najceješi, še spodoben Android telefon. In to oba modela, dokaj podobna.

Axl Rose ::

ZaLoMaT je izjavil:

Axl Rose je izjavil:

ZaLoMaT: imaš spico?
Da, 1teden. Prej sem imel BlackBerry-ija, ki mi je še vedno najboljši mobilnik, vendar za ceno 150e se mi zdi da je best buy spica.


mja upam da najdem za 150€ kje

Lonsarg je izjavil:

Jah spica je najceješi, še spodoben Android telefon. In to oba modela, dokaj podobna.

katera modela?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Axl Rose ()

Lonsarg ::

Hm sory, Spica je samo ena, sem mislil da ma un tut spica v imenu, Galaxy i7500 sem mislil, sam malo drugačna verzija Galaxy i5700 Spice.

Axl Rose ::

aha ja se mi je zdelo da misliš to vendar nisem bil 100% :) za ono pa nevem kakšna je kaj... jo je kdo imel mogoče?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028713 (22876) leiito
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320685 (13196) Mrakw
»

HTC HD2 in Android (FroYo 2.2) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
574663 (2959) r0ks0n
»

Android 2.2 najbolj razširjena različica

Oddelek: Novice / Android
64055 (3463) Mare3
»

Kateri telefon naj kupim

Oddelek: Mobilne tehnologije
171450 (1069) Jebac18

Več podobnih tem