» »

iPhone Touch in Jailbreak

iPhone Touch in Jailbreak

Fadil ::

Ker nameravam kupiti nov iPod Touch bi ga rad tudi Jailbreak-al. Je to velika znanost, ali je peace of cake? Lahko kaj zajebem? Če ne bom znal, je kdo iz Gorenjske, ki bi to zrihtal?

Lep pozdrav :)

noraguta ::

se zavedaš , da boš izgubil garancijo?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

KoMar- ::

Za 3. generacijo iPoda ne vem, ampak 2. generacijo je bilo nesramno lahko jailbreaknit :)

Mislim, da je na netu veliko vodičev o tem, tako da ne bo problem... predpogoj je seveda dobro znanje angleščine. Če ti pa kaj ne bo jasno, pa čim bolje formuliraj vprašanje v to temo in se bomo potrudili ti pomagati ;)

Fadil ::

Vidim da je tudi precej Free robe za Ipod Touch, zato se sprašujem, ali je sploh vredno jailbreak-at Ipod in s tem izgubiti garancijo!? Kakšne so vaše izkušnje in mnenja?

$%&/() ::

Kakor jaz vem, prodajalec na nikakršen način ne more ugotoviti, ali je bil iPod jailbreakan ali ne, če ga po jailbreaku restoraš na tovarniške nastavitve. Lahko pa, da se motim.

carzany ::

js pa mam ene probleme... =/
naložu jailbrake, vendar ko sem poskušal dati gor aplikacijo mi je ni hotel dati na ipod...

aleksander10 ::

JB še ne pomeni, da lahko kar katerokoli applikacijo namestiš.

Več si preberi tu: http://www.iclarified.com/ (v kotu imaš JB in Unlock)

Če žeiš namestiti ukradene appje moraš prej naložiti še "appsync for OS x" kjer je x tvoja različica iOSa.
Aleksander

"A friend is someone who gives you total freedom to be yourself. (J.M.)"

carzany ::

popravek =/ ... delal po korakih, še vedno se prikazuje v itunsu, da aplikacije ne morem naložit... =/

carzany ::

a bi se dal to mal bol pojasnat??


Če žeiš namestiti ukradene appje moraš prej naložiti še "appsync for OS x" kjer je x tvoja različica iOSa.
(kje se bi naj dalo to dobit?)

hvala!

LuGi ::

cydia

carzany ::

mam gor cydia... sam nism zihr da je to to kr mi niti na ikonci ne pokaže slikce sam ikona brez motiva ... a ko zaženeš cydia bi se mogl kj pokazat? men nč ne pokaže (tk ko da bi hotlo zalaufat cydia pa mi je noče) =/

jonynho ::

Odvisno kaj imaš za ios.

Jaz naprimer sem imel ios 4.1 in ga je brat po nesreči nadgradil na verzijo 4.2.1, sicer je jailbreak za to verzijo mogoč prek programa redsnow, inštalacija je sila preprosta še bolj kot na prešnjih verzijah ios-a, naloži ti cydio vse kar moraš narediti je da naložiš instalous ter program na pc-ju winscp.

vpišeš ip na katerem si povezan preko wifi ter root in geslo alpine, povežeš ipod ter v mapo downloads vtakneš aplikacije, greš v program instalous na iupodu ter tan v zavihku downloads naložiš aplikacije.

Ta zadeva je opisana na grobo saj še je treba postoriti nekaj malenkosti, vse si lahko ogledate na youtubu.

Problem pri verziji 4.2.1 in jailbreaku je da če ponovno zaženeš ipod ali iphone da se ti ne prižge oz. dalje od aple logoja ne gre, zato moraš z programom redsnow znova zagnati ipod/iphone.
Nevem mogoče je že kaj izboljšano da se ti zažene ampak jaz še tega nisem zasledil

z3ro ::

za 4.2.1 iTouch že obstaja untethered jailbreak (tudi če ga ugasneš, ga lahko brez problema in brez računalnika nazaj prižgeš).. najdeš ga tukaj: http://www.iclarified.com/entry/index.p...
aja pa če si na win 7 morš redsn0w pognati v kompatibilnem načinu za win XP..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jailbreak za iOS 7

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
1610112 (6710) Veron
»

iPhone 4s - install cydia

Oddelek: Pomoč in nasveti
61575 (1503) LuGi
»

Dan po izidu iOS 5 beta že odklenjen

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
65142 (3648) F22raptor
»

iOS 4.2 že razbit

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
73572 (2635) zee

Več podobnih tem