» »

Pomoč Django projekt

Pomoč Django projekt

gpetrov ::

Pozdravljeni,

zanima me, če ima kdo izkušnje z Django projekti? Imamo spletno stran narejeno z Django in bi radi stran objavili na streznik hostgatora, ki podpira gostovanje Django projektov. Ima kdo iskušnje s tem in bi bil pripravljen to namestiti? Nadzorna plošča gostovnja pri hostgato-ju je cpanel. Pripravljeni smo tudi plačati konfiguracijo. Kontakt na georgi@pande.si

lp
Georgi
sonce luna mars

Gandalfar ::

Si preveril, da hostgator sploh ponuja django/python/fcgi/wsgi hosting?

Ocitno tole: http://docs.google.com/Doc?id=dhhpr5xs_... + ssh dostop moras zaprosit

Zgodovina sprememb…

gpetrov ::

Gandalfar hvala za pomoč.

Sem našel rešitev gostovanje bom zakupil pri podjetju Siel, d.o.o. kjer imajo Django Gostovanje http://www.django.si/gostovanje/osnovni/
sonce luna mars

MrBrdo ::

gpetrov: To sem že večkrat napisal pa bom še enkrat - slovenski hostingi so ponavadi nateg, tudi tale ni nobena izjema.
Za primerjavo: http://www.intovps.com/
VPS Start
RAM: 512MB/1GB burst (5-10x več)
Disk: 20GB (100x več)
Nobenih omejitev (glede št. domen itd). 10 USD + DDV (= okrog 9,5EUR).

Edino kontrolno ploščo si moraš sam namestit in Django naštimat, ampak tudi če tega sam ne znaš je to enkratni strošek. Konkretno ta VPS se nahaja v Romuniji, imaš pa tudi Hostineuro ki jih imajo v Nemčiji in na Nizozemskem, cene pa so podobne. Za manjšo protivrednost ti lahko tudi jaz to uredim, lahko pa ti ponudim tudi na mojem VPSu ekvivalentno zadevo kot jo ponuja tale Django.si vendar cenejše, prvi mesec zastojn da sprobaš in račun na firmo. Če te zanima pošlji ZS.
MrBrdo

noraguta ::

eh ti ne rabiš pommoći , temveč izvajalca.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Gandalfar ::

Meni je webfaction vsec za managed hosting Djangota. Ko se ti ne da ukvarjat se z VPS-jem pa ti ze v osnovi dajo vse kar hoces: single click Trac install, Postgresql ali MySQL, static nginx, django in apache etc. Za 5-10 dolarjev al kolk hocejo na mesec.

realmojo ::

Webfaction uporabljam intenzivno tudi jaz, odlična ponudba.

Dobre izkušnje sem imel tudi z Slicehost-om, kjer dobiš svoj košček z root dostopom.

Google App Engine je meni zelo zanimiva storitev, kjer lahko laufaš Django projekte na Googlovi infrastrukturi, in to zastonj (dokler nimaš preveč prometa). Zanimivost GAE je, očitno, BigTable. To je baza od strica gugla, ki je ne-relacijska, tako da ima Django z njo nekaj težav. Je pa izredno elegantna v smislu, da lahko nov atribut dodaš brez da bi moral ganjat "manage.py syncdb".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

What, why & when - py frameworks

Oddelek: Programiranje
61190 (935) Mavrik
»

Python web development

Oddelek: Programiranje
81420 (1195) kr?en
»

Spletno gostovanje

Oddelek: Omrežja in internet
426754 (5860) techfreak :)
»

Web hosting ali domači mini server za spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
475502 (4058) krho
»

PHP ASP

Oddelek: Izdelava spletišč
352879 (2204) MrBrdo

Več podobnih tem