» »

Navigacija na Sony-Ericsson

Navigacija na Sony-Ericsson

mblazi22 ::

Živjo
Ali mogoče kdo ve za kakšen soliden program za navigacijo na Sonyricssonih. Punca ima SE Yari, pa me je prosla če bi ji lahko to porihtal. Sem iskal po forumu pa nism nasu nobene teme kjer bi blo kaj več napisana, razen tega da bi mogu met telefon z operacijskim sistemom. Program bi verjetno mogu bit v javi.
Pa ce se je kdo ze ukvarjal s tem, kakšne so izkušnje?
Jaz mam nokio, pa sm si dau gor GarminMobile XT. Bi blo kaj podobnega za ta SE??

V naprej Hvala, za vsakrsno pomoč!

Gregor P ::

Katri operacijski sistem pa ima? Domnevam da nek prirejen symbian? Vsekakor ima GPS (A-GPS).

Berem, da naj bi imel ta telefon že nameščeno preizkusno WisePilot navigacijo (NAVTEQ karte); vendar naj bi bila naročnina kar draga, poleg tega pa naj ne bi lokalno shranjeval zemljevidov (torej dodatni stroški za prenesene podatke s spleta). Nameščen pa naj bi bil bojda tudi Google Maps.

Za druge rešitve pa ne vem:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

mblazi22 ::

Mislm da ima ta telefon nek operacijski sistem od proizvajalca, sigurno ni symbian, android al kaj podobnega. Ja iama A-GPS. Kolikor sm bral po netu bi mogu dobit aplikacijo v javi. Ja ta WisePilot je verjetno kr draga zadeva, sploh pa v tujini zaradi prenosa kart, prav tako tudi google maps...
V mislih sm imel kaksen program, ki bi imel karte ze prednaložene na telefonu. Mogoče tudi Slovenijo.

Z1g1smund ::

Kolikor je meni znano, navigacija ki bi lokalno shranjevala karte za ta aparat ne obstaja. Kot si že ugotovil obstaja WisePilot in mislim da je na telefonu možnost uporabe aplikacije brezplačno za obdobje enega meseca ampak aplikacija vedno vleče karte iz neta. Po enem mesecu je potrebno plačati naročnino.

Obstajajo še neke druge apliacije v javi vendar vse vlečejo karte iz neta, tko da dvomim, da boš našel to kar iščeš...

mblazi22 ::

Ok hvala za odgovore. Sej sm tud sam biu malo v dvomih glede tega, sm pa vprasu tle na forumu, ker ste bol v tem. Če bom pa slučajno kaj našu pa sporočim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GPS ne zazna položaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6014375 (11042) miha1135899
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482556 (40571) mailer
»

Navigacija na SonyEricsson ELM - Wisepilot

Oddelek: Mobilne tehnologije
104817 (2005) ducky
»

navigacija mobitelu

Oddelek: Mobilne tehnologije
182760 (2405) koro13

Več podobnih tem