» »

usb - sd kartica

usb - sd kartica

bmwwww ::

Pozdrav. Bi znal kdo to pojasnit in morda potencialno rešit problem:



usb ključ je 8GB velikosti, ta fajl ko ga kopiram pa 4.5..in ga ne spravim na disk oz. kasneje na micro sd kartico.
  • zavaroval slike: bluefish ()

LuGi ::

Formatiraj > NTFS

kixs ::

Problem imas v tem, ker gre za zelo veliko stevilo malih datotek in ti zasedejo cele clustre na kartici (pac tako je sformatirana).

Priporocam, da te datoteke skompresiras z Winrar. Ce imas res FAT32, potem daj tako, da se razdeli RAR na fajle po recimo 1GB. FAT32 ima omejitev velikosti ene datoteke na 4GB.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

bmwwww ::

Ce prav razumem naj zraram teh par map(in ostalih par tisoč) na 3 al pa 4 dele in to je to?

/edit1
sem formatiral ntfs in gre malo hitreje in boljše:) za 1x še laufa in kopira...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

bmwwww ::

Hm, določeno velikost datotek skopira komot, za ostale pa piše da rabi 8ur?! wtf? se da kak pospešit?

boogie_xlr ::

Kot rečeno zazipaš ali pa zararaš.

bmwwww ::

Ja zazipa al pa zararam:) Skopiram na kartico in potem da bom na kartici odpakiral :) rabi celo večnost:)

Zvezdica27 ::

zakaj bi rabilo celo večnost? Samo zazipaj/raraj skupaj, da imaš en file in ne en milijon filov.

Pa brez kompresije daj, da bo čimmanj dela za računalo pa bo. Razlike po moje sploh ne boš opazil, ven in not pa še vedno lahko kopiraš dodatne datoteke.

zz

bmwwww ::

Zvezdica27 je izjavil:

zakaj bi rabilo celo večnost? Samo zazipaj/raraj skupaj, da imaš en file in ne en milijon filov.

Pa brez kompresije daj, da bo čimmanj dela za računalo pa bo. Razlike po moje sploh ne boš opazil, ven in not pa še vedno lahko kopiraš dodatne datoteke.

zz


Rabi celo večnost kr je fajlov za popizdit v tolko mapah da popizdis in kopira z 2kb/sekundo

boogie_xlr ::

Kaj to rabiš na ključeku vsak file posebi? Formatiraj s čimmanjšo velikostjo clusterjev in potrpi da skopira gor.

bmwwww ::

Sej cakam pa kaj ko se ne premakne nikam.Rabim na SD kartici. Sem dal pakirat(rar) teh par zadnjih fajlov (1gb).. dela že zdaj 3ur 20min in se rabi 2uri 25min. :) Pa sej bo :)

bmwwww ::

No vi ki pravite da naj zapakiram v rar in potem kopiram:



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri usb kljuc (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6714174 (11749) knap
»

Težave z nastavitvami deljenja v omrežju

Oddelek: Pomoč in nasveti
184289 (4128) Grega_K
»

Replika ure skozi carino

Oddelek: Loža
247187 (6002) ales400
»

Težave z nastavitvijo layer-ja

Oddelek: Izdelava spletišč
231921 (1788) Bela01
»

Slo-Tech NEST 06 slike

Oddelek: Slo-Tech
358002 (4251) Good Guy

Več podobnih tem