» »

Ionizatorji zraka

Ionizatorji zraka

Arto ::

Doma imamo ionizator ionex, ker ga je moja mama dobila nekje zastonj (sem jo že okregal zakaj kupuje stvari, za katere ne ve kaj delajo). Že od začetka sem bil precej skeptičen, ker se mi zdi da stvar sploh ničesar ne počne, potem pa sm v reviji zasledil še naslednji oglas:

oglas



Vse skupaj samo neko nabijanje o negativnih ionih in stresu.

Zdaj me pa zanima, če kdo mogoče ve, ali ti ionizatorji dejansko čemu služijo, ali so samo kup plastike z lučko?
  • zavarovalo slike: gzibret ()

donfilipo ::

Služijo zmerni molži naivnih:) Tako kot tahioni. So prodajali že vse mogoče. A največji profit, vsekakor prinese človeška naivnost. Naj bo prevara še tako nespretno zamaskirana. Kava trezen, mojster Gurilo, isometrični zdravilec in ropar pošt, ki je doma pozabil pištolo, a je vseeno prestrašil uslužbenko:)

Pa me vseeno matra, kaj hudiča so ljudje odnesli iz obvezne osnovne šole, da ne govorim o vseh ostalih silnih izobrazbah, ki jih imamo tako slovenci, da o američanih ne govorim:)

Po drugi strani pa. Doktor socioloških znanosti recimo, včasih ne zna zamenjati žarnice, skuhati goveje juhe in na koncu z vso svojo slavo ne samo povedati, ampak dopovedati ljudem, da so budale:) Na splošno. In da je ionizator še najmanjše zlo, pravzaprav blažev žegen, v primerjavi z drugimi nategi.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

msjr ::

Molža na svetovnem nivoju: The Negative-Ion Myth


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sobni Ionizator / Filter zraka

Oddelek: Loža
115230 (4801) Mare2
»

Čistilec, ionizator, osveževalec zraka...

Oddelek: Loža
125490 (4857) Malajlo
»

Ionizator zraka?

Oddelek: Znanost in tehnologija
169927 (9504) antonija
»

Ionizatorji?

Oddelek: Loža
112151 (1910) trillian
»

Ionizator..al neki podobnega (da prah popada po tel)

Oddelek: Loža
204589 (3883) matias

Več podobnih tem