» »

HTC Tatto zaklep

HTC Tatto zaklep

Me_Jerry ::

Pozdrav!

Sem nov na tem forumu. Vsepovsod sem že obupal sedaj pa še vas vprašam ki imate mogoče več izkušenj glede tega:).
Stvar je takšna, imam mobitel omrežje in sedaj bi si rad kupil mobi HTC Tattoo pri simobilu. Kupil bi ga preko prijateljice, ker ima še v dobrem en nakup. Zanima me če je HTC Tattoo res zaklenjen na simobil omrežje. Sem pri frendu dal svojo sim (mobitel) v njegov tattoo (simobil) in je sim sprejelo, pokazalo omrežje mobitel. Vendar na simobilu pa trdijo da je zaklenjen. Imate vi mogoče kaj izkušenj glede tega? V primeru da je zaklenjen, kam ga lahko dam kvalitetno odkleniti?

Prosim za pomoč. Zahvaljujem se vnaprej za odgovore :)

z3ro ::

odklenjen je na vsa omrežja...

Me_Jerry ::

Je to 100% potrjeno? Oziroma kako to veš? Nebi rad ga kupil, potem pa bil presenečen da je zaklenjen. Slišal sem tudi da modeli ki so bili na zalogi med prvimi so bili odklenjeni, sedaj pa niso. Mogoče veš kaj o tem?

z3ro ::

moj je odklenjen;)če si tud pri frendu probal mobitel kartico pa je delalo pol itak ni dileme...nism zej 100% da je odklenjen sam pomoje je če mobitelovo kartico lepo sprejme..

Me_Jerry ::

Kdaj si ga pa kupil? Da ni res fora tko kot sem napisal...da so prvi modeli bili odklenjeni, pol pa ne več.

Mogoče še kdo ve kaj o tem?

z3ro ::

kupil marca;)

Me_Jerry ::

To je že kr dobra novica :). A mogoče veš za vsak slučaj če se da htc tattoo odkleniti in kje?

Noben drug nima izkušenj :(?

LuGi ::

http://www.mobileunlocked.com/HTC/TATTOO

Plačas in dobis unlock kodo.. vpises in veselo telefoniras =)

Me_Jerry ::

Mislim na kakšno varianto v sloveniji ker nimam kartice da bi lahko plačal.
Še vedno pa me zanimajo izkušnje, če je Tattoo odklenjen ali zaklenjen pri Simobilu

blaz87 ::

Ma tattoo ti je odklenjen.

St235 ::

Windows mobile in andromeda telefoni so v 99% odklenjeni. Drugač pa se daju tudi zelo enostavno odklent. Mal poglej na xda developers.

Zorroslav ::

Tatto je sigurno odklenjen na vsa omrežja

Me_Jerry ::

Ok hvala za odgovore. Tudi jaz sem bral da naj androidi nebi bili zaklenjeni. Ampak zakaj pol na simobilu trdijo da so zaklenjeni? Sem klical in osebno šel povprašati, in obakrat sem dobil odgovor da so zaklenjeni

z3ro ::

Me_Jerry je izjavil:

Ok hvala za odgovore. Tudi jaz sem bral da naj androidi nebi bili zaklenjeni. Ampak zakaj pol na simobilu trdijo da so zaklenjeni? Sem klical in osebno šel povprašati, in obakrat sem dobil odgovor da so zaklenjeni

obdržat skušajo stranke ane:D

Pesimist ::

Kaj ni bilo receno da tatoo ni priporocljiv telefon za android? Ker ma kao premalo resolucijo in 90% aplikacij z stora ne deluje.

Androidi so definitivno zaklenjeni, sej ima frend Spica in je zaklenjen. Tatooji mogoce niso ampak who knows for sure.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Zorroslav ::

Moj ni bil zaklenjen.
Glede tattoo-ja pa je res kar si napisal da nima standardne resolucije ekrana kot drugi android telefoni in nekateri programi zanj ne obstajajo. Ampak, kolikor jaz opažam je na voljo vse več programov za tattoo-ja ravno zaradi njegove popularnosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Tattoo - Simobil (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24234900 (16055) errhec
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340555 (18675) Jazzie
»

Simobil--Odklep Iphonov 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
144340 (3821) KoMar-
»

simobil zaklep telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5213622 (9113) Entity
»

HTC Tattoo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5027016 (24379) PeternelG

Več podobnih tem