» »

Nokia 5230 brez USB kabla ?

Nokia 5230 brez USB kabla ?

kratos ::

Torej ravnokar sem kupil Nokio 5230 in pogruntal da not ni USB kabla za povezat na PC, zdej me pa zanima kaj naj nardim, če grem nazaj na mobitel kjer sem telefon kupil in jim rečem da sem dobil mobitel brez usb-ja mi bodo verjeli na besedo ? ali bom mogu še to kupit posebej... ? ko je model na mobitelu zlagal in pregledoval stvari če je vse not ni nič rekel da kaj manjka jaz pa tut nisem videl da ni usb kabla... Torej prosim za pomoč kaj naj zdej nardim. Hvala in lp.

matejmesar ::

Še enkrat poglej, če je sploh na spisku priložene opreme?
Kolikor vem, ga ni...

LPM

kratos ::

hmm... sem gledal na mimovrste in res nič ne piše zraven da je USB kabel priložen, čudno...zgleda da bo treba it kupit. no hvala za pomoč :)

matejmesar ::

Če si iz ljubljane, povprašaj pri techtrade za USB -> microUSB tip B

kratos ::

Ne, sem iz novega mesta, po vsej verjetnosti bom šel spet na mobitel kjer bi to mogli met.

js osebno ::

5320 je zelo borno opremljena, saj še stylusa ne dajo zraven...
EDIT: original kabel je Nokia CA-101, pri drugih bo Ovi suite zajebaval...

Zgodovina sprememb…

kratos ::

Da ne odperam nove teme mam še 1 uprašanje, nikakor mi ne uspe pogruntat kako delujejo glasovni ukazi... Grem pod glasovne ukaze, jih kliknem in mi napiše naj izgovorim "glasovni ukazi" da se odpre ta aplikacija, bolj kot tulim na mobitel manj me sliši... sem že brskal po internetu in nism nč najdu kako naj bi ta stvar funkcijonirala, če kdo ve bi bil vesel odgovora :) hvala in lp.

js osebno ::

emm. držiš zeleno tipko, potem pa lepo kultivirano poveš kar hočeš. Ampak pri touchscreenu te funkcije še nisem uporabil...

kratos ::

Hvala thejan ! tiščiš zeleno tipko 2 sec pa poveš in dela bp :D

js osebno ::

da. drugače pa nevem zakaj rabiš to funkcijo... osebno kakršnokoli zadevo naredim hitreje s prsti...

kratos ::

Vem, ampak je še vseeno zabavno se mal poigrat s tem :) + prav pride če maš velik folka v imeniku in sam izgovoriš ime in ti ga vrže, sm kar presenečen kako točno mi vedno vrže kar povem :)

js osebno ::

V imeniku imam okoli 200 kontaktov. Da pridem do njega preko touch screena traja cirka 3 sekunde.

Ti pa najprej 2 sekundi pritiskaš na tipko, nato pa šele začneš govoriti ime.

Nvem.

muscleup! ::

Ali ve kdo kakšen naslov spletne trgovine, kjer bi lahko dobil USB kabel za nokio 5230?
oz. Ga kdo prodaja?

A. Smith ::

V N5230 paše micro usb kontakt.

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnisk...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

muscleup! ::

hvala lepa!

RokX ::

Tu imaš kabel za 5EUR. Preizkušeno dela z Ovi suite in nokia suite ampak ne moreš polnit baterije preko njega (nevem če telefon to sploh podpira ali je kabel kriv).

http://www.svetkomunikacij.si/izdelek_U...
Kdor kuha ta nekaj zakuha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RokX ()

kmetek ::

na ebayu ga imate za 1EUR mimogrede, đaba ptt :))

renato ::

Tehnomarket u Ljubljani ga ma za 4,00 EUR. Preverjeno dela.

RokX ::

A ti ga slučajno tudi polni?
Kdor kuha ta nekaj zakuha

CleanPower ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4043365032 (4794) hoodaudrey
»

Navigacija za Nokio 5230

Oddelek: Mobilne tehnologije
324745 (4535) Mehmed
»

Nokia 7230

Oddelek: Mobilne tehnologije
131705 (1379) MobiMan
»

Ovi maps download kart preko telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
183747 (3155) mojsterleo
»

MicroUSB kabel?

Oddelek: Kaj kupiti
52497 (1792) RokX

Več podobnih tem