» »

Viktorji 2009

Viktorji 2009

mrTwelveTrees ::

Vaše mnenje o viktorjih 2009 ?

Mislim da se je voditelj trudil, in mu je deloma tudi uspelo, ampak ni bil tako dober kot lansko leto Slon in sadež.

Poleg tega pa dobitniki, kako je lahko RTV pobral vse POP-u ? razen Jureta in Bizovičarja.

Pa ne da Jure resno misli it na RTV ?

Bor H ::

Sem zdj pregledal zmagovalce (na koncu tega članka: http://www.rtvslo.si/zabava/druzabna-kr... ) in morem rečt da sem vesel za Bobovnika ker si res zasluži, eden redkih voditeljev, ki se ne pusti vodit politikom
siddharta spet...no comment, od kje sta se znajdla Romih in Na zdravje je pa jasno, čeprav rahlo bebavo, zdi se mi da tudi Zrnec in Bizovičar bi se lahko počas umirila, ker nista nič novega spacala od prvega A s' ti tut not padu naprej

Samo izvedbo bom pa preveru ob kaki ponovitvi

Wox ::

Bulič jim je lepo povedal. Bulič je vesoljc.:)

BALAST ::

Duhomorno in nepikantno vodenje, preveč besed in malo štosov. Nagrajenci so si zaslužili razen Siddharte in val202 za posebne dosežke mi ne gre v glavo kako so to izbirali. Bulič je dal malce vedeti da imamo tudi "kič" izvajalce, pa jih nikoli ne povabijo. :)) nevem zakaj si on zamišlja Viktorja kot Grammija "isti kič-firič"

Okapi ::

Bulič je imel najslabši zahvalni govor ever. Najprej je publiko prosil za standing ovation, ko so samo ploskali, potem se je hvalil, kako je v formi in kako pošten je (in to ne samoironično), potem je pa še čisto brezveze spljuval Plavi orkestar. Konec koncev je Loša AFAIK slovenski državljan.

O.

LordTado ::

S tem so še dodali da nimajo idej za vodenje...
To pa je verjetno zato ker kadrovanje poteka po vezah namesto po strokovnosti.Potem pa pride tak projekt ven kjer ne vidiš drugega kot balkanski humor pa dretje na ves glas...

Bor H ::

kolega tado:
si bil kdaj v kakšni slovenski gostilni? samo dretje
si opravil geografijo v gimnaziji ali osnovni šoli? do kje je balkan?

Tody ::

haha ampak res odkar so mobiteli tok popularni se lepo kaže, kako muzko posluša slovenija.

Ema, vemo kdo je zmagal
Naj Lokalna TV -- TV golica, vemo kaj predvajajo 90%
Naj TV oddaja -- Na Zdravje!

Hja zanimiv ni kaj :)

Wox ::

Pa ne samo v muziki. Kot že lep čas opažam tule gor na forumu, folk več sploh ne razume, kaj prebere ali mu je bilo povedano. Zadeve si kar po svoje interpretira. Lahko da gre za neznanje, kar je zaskrbljujoče ali pa namerno ignoranco, kar je še bolj zaskrbljujoče.

__Devil__ ::

Tadej Toš je car :P.

zee ::

Gledal 5 minut, ugotovil, da se voditelj "duva" in hoce biti smesen (brez uspeha), prestavil na Xtreamerja in si pogledal en zanimiv film.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

PaX_MaN ::

Gdč. Roš je bila HAWT.
Gdč. Zgonc prekrižane roke na prsih ne pritičejo.
Voditelj je neki neznanec z ništrcem karizme, napaberkovan z naključnega avtobusa.
Gdč. Kovač je bila TURN OFF.
Plejbek Jonasa je bil FAIL. Besedni dvoboj, ki je sledil temu, se je izrodil v "WTF, na čem sta?". Neplejbek Zrneca PWNAL.
Neslišna harmonika neke lokalne TV je bila LOL.
Bulič je s svojo čezoceanko polno gnoja sfalil pristanišče.

mojsterleo ::

naj informativna oddaja: dnevnik, 24ur in odmevi. kaj pa vroci stol na info tv, pozareport, ter studio ob 17h na ra-slo1??? a tega pa noben ne gleda?
tolk o reprezentativnosti na nivoju slovenije. dejansko gre za cehovsko predrkavanje med rtvslo in poptv, ostali pa pobirajo drobtinice.

pocas mi gresta na organ tudi zrnec in bizovicar, kot da na tej medijski sceni ni nihce drug "smesen" kot samo ta dva kekca. mislim da bi dejansko morali omejit dostopnost teh viktorjev, ker nekateri so jih prav zdolgocaseno prisli sprejemat, kot tist "o, dobu sm se enga viktorja, ql ql". kot je nekdo omenil, je nastop dragana bulica povsem sfalil publiko, saj vecini sploh ni bilo jasno, o cem model nabija (tko kot tud jaklinova ne). me pa veseli vsaj to, da je debele riti prisilil v to, da so mu dali stojece ovacije. aja pa saso hribar je in ostaja vecni luzer te prireditve.

cattom ::

Draganov govor na koncu je bil jagoda na smetani. V parih stavkih je povedal svoje mnenje o oddaji, ljudeh, mentaliteti, vsemu...
Da pa folk ni vstal pri nagradi... je pa sramota za vso kvazi sceno, ki se svaljka po vseh rumenih tiskih. Čisto prav je, da jih je spomnil kako se to dela v tujini (če se že grejo neke kvazi zvazdnike).

cattom ::

Drugač pa je bila največja katastrofa Lucienne Lončina,in njena priredba komada stairway to heaven,poje na playback, zraven pa še besedila ne zna.In ta babura je v komisiji, kjer bo ocenjevala glasbene talente.To je možno sam pri nas,jebemti sunac!

MTm2H37rqt7B ::

moje mnenje o viktorjih: vrtec

Zoro3 ::

Toš majstore ;)

Wox ::

Res je. Vendar se piše Tosh, ne Toš.

LordTado ::

on je cool ja...slon in sadež sta v tistih 3 minutah povedala več kot napovedovalec...

Zoro3 ::

Wox je izjavil:

Res je. Vendar se piše Tosh, ne Toš.


http://www.facebook.com/pages/Tadej-Tos...

dela ::

Toš se mi je zdel kar dober, od začetka bolj tako-tako, proti koncu je pa imel dobre štose, tudi Jankoviča je dobro namočil. Slon in Sadež sta pa za moj okus itak tri klase nad vsemi. Vsekakor bi dal Tošu prednost pred Mavčevo, raznimi Flegoti, Polesi in podobnimi. Človek le ima nek smisel za humor, za razliko od naštetih vanilla-voditeljev. Bolje išta ...

Wox ::

Zoro3 je izjavil:

Wox je izjavil:

Res je. Vendar se piše Tosh, ne Toš.


http://www.facebook.com/pages/Tadej-Tos...

Tale ni pravi. Pravemu je ime Peter.

reptilia ::

heh kar se tiče voditeljev viktorjev jih lahko opredelimo le kot uni pred zrnecem in uni po zrnecem. tako je moje mnenje... močno se bodo mogli potruditi da ga bodo posekali
Forgive your enemies, but never forget their names.

Tr0n ::

A to se folk gleda?

Tody ::

Tron, ne tega noben ne gleda, tako kot noben ni gledal Kmetije in noben ne gleda Slovenija ima talentt :D

ToniT ::

Tadej se piše Toš, njegov brat pa se piše Tosh (je spremenil priimek):

Vajenc ::

Sem bolj na koncu ujel Viktorje, tako, da nisem videl kaj so imeli spet Slon in Sadež z Jurijem, po fotki v Delu zgleda zelo intimno ;p
 je še slona dvignilo

je še slona dvignilo

Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

opeter ::

Haha, kakšna sliki.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

galimim ::

Stairway to heaven je bil super in polom hkrati. Violine so opraule super delo! Ampak ženska je bla pa bog pomagej!!! Nimam pojma kdo ji je reku da zna pet.
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

Tody ::

in zakaj ta komad? Nima nič svojega ali vsaj slovenskega.

Hardstyle ::

Wrop ::

Dobro je, da voditelj ne bere iz plonk cegelca. To meni veliko pomeni, tudi če mu kaka fora ravno ne posreči oz. meni ni smešna.

LordTado ::

V filmu predmestje pa je pokazal svojega viktorja:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529704 (7764) simnov
»

Skupinska tožba zoper Apple v Južni Koreji zaradi sledenja lokacije v iPhonu

Oddelek: Novice / Tožbe
318994 (7847) 3furious
»

Prepisani, nadaljevanka vseh nadaljevank?

Oddelek: Sedem umetnosti
396570 (5387) guest #44
»

slovenske zabavne oddaje

Oddelek: Sedem umetnosti
383550 (2616) pivmik
»

Besedila: Slon in sadež

Oddelek: Sedem umetnosti
111880 (1643) Dr_M

Več podobnih tem