» »

Restartanje računalnika brez opozoril

Restartanje računalnika brez opozoril

Celjan94 ::

Pozdravljeni...
Imam problem z računalnikom, ko dela npr:3-4 urce se sam restarta (normalno) brez nobenih opozoril kot bi nekdo pritisnil tipko na ohišju za restart.Z avastom sem pregledal računalnik ni virusov.Imam računalnik
Intel Core 2 Duo CPU 2,2 GHz
Ram 2 GB
Grafična: nIVIJA 8600 512 MB
Napajalnik:500 W
Trdi dsk;: 400 GB
Prosim tiste ki vejo kaj o računalnikih in tiste ki so imeli podoben problem naj mi napišejo kako so rešili problem.
Tnx za vnaprej!!!!

bluefish ::

Operacijski sistem pa je?
Morda okvarjen RAM - poženi Memtest.

Celjan94 ::

A je mogoče tist update KB971033 ko ga je Windows dal gor na internet proti piratskim Win 7. Zdaj sem mal iskal po internetu pa je velik teh uporabnikov ko imajo iste težave...

bluefish ::

Imaš piratski Windows?

Celjan94 ::

Nwm ker sem ga dal na servis oni so mi naložili za 20 EUR Win 7 Ultimate. Imam ključ izdelka samo nwm če je to piratski..

bluefish ::

No, kakorkoli, tisti popravek najbrž ni kriv, ker ga pri nas ni nihče sploh videl. Sicer pa poglej v Windows Update pod histrory, če si ga prejel.
Torej, preglej RAM.

sosko1 ::

Da nimaš mogoče beta verzije windowsov naložene. Jaz sem imel beta verzijo in se je po 1. marcu začel računalnik resetirat na vsakih nekaj ur.

virtuality ::

Natančno izmeri na koliko časa ker vem da so 1x rekli da se bo računalnik na piratski verziji ugašal na 2 uri po nekaj mesecih pa na 1 uro. Ne spominim se čisto natančno

Celjan94 ::

Ka pa če izklopiš Update ka se bo....

bluefish ::

Da, RC verzija je potekla in se sedaj avtomatsko izklaplja na 2 uri, junija pa te bo ob zagonu pričakal le še črn ekran + izklapljanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Celjan94 ::

Ka si reko Da če izklopim Update ka se bo ugašal...

bluefish ::

Update tukaj nima veze.

Celjan94 ::

Ka pa ima internetna povezava...Kako bi se tega znebil

Xequerin ::

Se je tudi pri meni začel resetirat na 2 uri. Ali obstaja kakšna rešitev glede tega problema? Razen naložit končno verzijo sedmice. Druge kode verjetno ne pomagajo.

SynTax64 ::

Pa kaj je zadnje čase s temi RAM-i, crkujejo kot za stavo. Naj omenim svoj OCZ 2GB RAM ki je po treh tednih odšel v maloro.

bluefish ::

SynTax64 je izjavil:

Pa kaj je zadnje čase s temi RAM-i, crkujejo kot za stavo. Naj omenim svoj OCZ 2GB RAM ki je po treh tednih odšel v maloro.
V primerih omenjenih tukaj se gre za potek RC licence in ne crkot RAM-a.

SynTax64 ::

Ok na hitro prebral, my bad.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne pridem v BIOS - NOV PC - GA-EG41MF-S2H

Oddelek: Pomoč in nasveti
131034 (828) solatko
»

Menjava rama

Oddelek: Strojna oprema
101498 (1336) Mohič
»

Nakljucno resetiranje racunalnika (asus p45, hd 4870...)

Oddelek: Pomoč in nasveti
332110 (1265) Mordecai
»

RAM problem

Oddelek: Strojna oprema
10969 (824) Poly007
»

DDR ram z Samsung TCCD chipi! (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61134629 (19047) Tilen

Več podobnih tem