» »

Zoisova (korupcija?)

Zoisova (korupcija?)

1
2
»

Kostko ::

/me too 8-)
Human stupidity is not convergent, it has no limit!

mirage ::

MMM kaj to si pismo dobil?

Kostko ::

mirage:
ja ucheri smo eni dobil pisma od zavoda za zaposlovanje, da smo dobl zoisovo štipendijo in da mormo she eno dokumentacijo prnest... drugac pa nich ne skrbi, sj ne dobijo pošte vsi na enkrat ;)
Human stupidity is not convergent, it has no limit!

Matek ::

Ja, jaz sem danes dobil pismo pa en obrazec pa piše še da moram nekaj prinest.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Ziga Dolhar ::

Kdaj pa kej izvemo študentje? (Oz. oni, ki se nam pouk prične oktobra.)

fictionel ::

be patient ziggga...

niti še usi dijaki (ki imamo pouk od 2.septembra) nismo dobl pošte....

tko, da če sklepamo, boš(boste) dobil pošto tam nekje novemnbra.. :\

Dafri ::

jaz sem dubu pismo... pa so mi tam rekli da sem odlično pisal teste pa k mam zlatga iz angle da bi dubu... pa ne bom. Zakaj? Ker sem pač hrvat in moram uredit eno dokumentacijo. Naj bi jo uredil čez ene 3 m esce oni pa hočjo da jo čez 1 mesec. To ne bo mogoče tako bom mogu biti zdej bit prav dober da jo bom meu nasledn let.

mirage ::

Jaz sem jo tudi dobil, pa moj twin bro tudi.:D

whatever ::

A bi lahk kdo povedal kaj je ta en "še neki moramo prnest". Potrdilo o državljanstvu ali o stalnem prebivališču mogoče? Aja, vi ste novi štipendisti, sem spregledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

jRk0 ::

Meni pa gre zelo na k****, da je tote fuckign stipendije 11-12k v osnovi:)v prvem letniku ne mores vec dobit kot to:) pol v drugem komaj lahko mas okoli 18k...
mislim, 11k, to je malo bolsje kot nic...s tem si se dve knjigi naprimer za matematiko tezko kupis...pa bi to naj blo kao za take stvari naprimer.

jaz sem lani sicer mel 34k sit (se za odlicni uspeh dodatek pa potni stroski, ampak vseeno je tistih 12k osvone zelo malo se mi zdi...)

pa kaj ce mas en predmet 2 zalkjucen ti jo zamrznejo?? niso rekli, da je glavno da si najmanj dober, da jo obdrzis in da mas vec kot pol predmetov pac 3...
You fuck up once, you loose two teeth.

Gandalfar ::

jrk0: tud ce mas dva predmeta 2 ti ne zamrznejo. Moras pa seveda imeti dober splosni uspeh.

Sicer pa - si ti vsak mesec kupis dve knjigi za matematiko? Na koncu leta jih bos potem imel ze cez 20 :))

fictionel ::

dons sm slisov, da gres (baje) lohk na zavod pa prašaš če so ti jo odobril, da ne čakaš na pošto?

a kdo kj več ve?
fak... kolk je že cajt... se bo treba it ucit :8)

bosstjann ::

mene zanima kako izgedajo test intelektuane nadarjenosti

p.s.: sem četrti letnik ekonomskega tehnika in jih grem juter pisat

Matek ::

Mo smo jih pisali na koncu oš, ampak bi znali bit enaki.

Vem da je ena naloga da maš neke like 4, pol pa moraš zbrat tretjega, ki nadaljuje zaporedje, recimo:

p pp ppp pppp .....

A)ppppp B)ccccc C)zzzzz D)ppppp

Pol je bla pa druga naloga da moraš delat primerjave, npr.

..... je proti hiši, kar je ...... proti glavi

A) streha B) uho C) okno D) klobuk

In pol pač vstaviš da je streha proti hiši kar je klobuk proti glavi. Mogoče zgleda izi, sam pol maš pa klešče so proti korenju, kar je televizor proti fotelju al pa kaj takega brezveze ;).

Mi smo mel sam ti dve nalogi, pa je blo pri vsaki velik primerov. Aja, pa če ne rešiš vseh nalog, skor 1005 ne dobiš štipendije, po izkušnjah.

Bolje ispasti glup nego iz aviona.

jRk0 ::

Jaz sem pisal samo en test. in tgea smo pisali vsi v razredu. Naloge so pa ble cisto drugacne kot je reseval MMMato.neke racunske pa kolko pijev napises v dlocenem casu pa take...in sploh nisi mogo vsega resit, ampak pac cimvec in to prav seveda:)

sem pa reso najvec nalog pa napisal najvec pijev v razredu:)
You fuck up once, you loose two teeth.

bosstjann ::

fictionel ::

oglasa se vam novi ponosni lastnik cojzove.. :8)

sm ucer dobu posto, itak sm su pa ze u petk na zavod, kjer so mi povedal da jo mam!

JUPIIII!!!!!

zaj_tam ::

Neucakanec:P

Matek ::

Ja, jrk0, tudi mi smo to pisali najprej vsi in je blo isto tako, računske pa piji pa to, sam to je blo na začetku, pol smo bli pa eni zbrani za naprej, pa nas je par še ta drugi nivo pisalo, vsi ki so bli predlagani, in drugič je blo več cajta.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

jRk0 ::

Vidis, jaz pa teh drugih nisem pisal pa sem dobil stipendijo. Se mi zdi pa da moji sosolci eni so pisali to, nisem ziher...
You fuck up once, you loose two teeth.

blue96 ::

ko je ze ravno naslov delno tudi "korupcija".
o tem je blo ze tolk razprav da bo vsakemu dovolj, da je v tem šitu poln koš podkupovanja. mam izkušnje (ja pa dokaze tud če smo že pri tem),...
.

[MYTiX] ::

Jst sm jo tudi dobu:))

Juhej.

Kolko pa je na mesc? tam na pismu nč ne piše.

Ziga Dolhar ::

V petek sem reševal teste -- izvem v ponedeljek... Upajmo da bo :].

fictionel ::

to ti bojo pa zračunal kolk jo boš mu!

glede na avtobus, pa nevem kva še!

jRk0 ::

drzimo pesti Zitriga. Pa itak da bo:)
You fuck up once, you loose two teeth.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1917477847 (17575) History
»

Zlati maturantje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5614632 (6142) jype
»

Štipendije (Zoisova in morebitne druge)

Oddelek: Loža
395388 (3940) Volta
»

Obdržim štipendijo?

Oddelek: Šola
374009 (3067) Invictus
»

Zoisova štipendija (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8012430 (10582) alum

Več podobnih tem