» »

Kateri player za mkv fajle

Kateri player za mkv fajle

1
2
»

T-h-o-r ::

hardware update
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Seti5000 ::

Preskusi bsplayer http://www.bsplayer.com , ima vse kodeke že vključene, meni igra vse mkv in ts fajle odlično, mogoče bo kaj bolje, ker naj bi bil primeren za low end sisteme.

shark_nm ::

+1 za bsplayer

Volk| ::

Fantje, dobra novica.
Danes dobil grafiko GTS 250.....in se predvaja tekoče, brez štekanja, brez zamika glasa. Končno lahko gledam fullHD
Edino zvoka prek hdmi še nisem sprobal, ker čakam na novi kabel.Upam da dobim kmalu.
Očitno je moja stara 6600 GT preživela svoj čas. Naj počiva v miru:D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

T-h-o-r ::

no, pa vendarle nisem butnil mimo, ko sem rekel, da je kamenodobska grafa kriva
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

pierch ::

Fantje, dobra novica.
Danes dobil grafiko GTS 250.....in se predvaja tekoče, brez štekanja, brez zamika glasa. Končno lahko gledam fullHD
Edino zvoka prek hdmi še nisem sprobal, ker čakam na novi kabel.Upam da dobim kmalu.
Očitno je moja stara 6600 GT preživela svoj čas. Naj počiva v miru:D

Se moje mnenje.
Zdaj ko mas NVidia GTS 250, ti CoreAVC uporablja CUDA-o za odkodiranje ali pa MPC-HC uporablja DXVA. Teh tehnologij pa GF6600GT ni podpiral.
Ce uporabljas MPC-HC ti bo za DXVA (DirectX Video Acceleration) pospesevanje tudi napisal spodaj v eno od statusnih vrstic (nekaj podobnega kot: Playing (DXVA) ), ce MPC-HC uporablja CUDO pa se ti CoreAVC tray ikona zeleno pobarva.

Vsekakor za boljse razumevanje priporocam tale blog (za DXVA in CUDA pospesevanje):
http://nunnally.ahmygoddess.net/watchin...
http://nunnally.ahmygoddess.net/watchin...
Pierch

Volk| ::

Točno, ikona se pobarva zeleno in napise NVidia CUDA in use.Vse špila ko urca, navdušen sem.

Malo me skrbi, ko bom dobil HDMI kabel in povezal z TV. Zvočno imam na PCI vodilu, in žal zvočna nima S/PDIF izhoda(Genius sound maker value 5.1), v navodilu grafike pa je napotek, da povežem z kablom s/pdif na matični in z grafo, da gre zvok zraven na HDMI. To sem tudi storil, vendar dvomim da bo delovalo. Verjetno bi delovalo, če bi imel vklopljeno integrirano zvočno. No, vseeno upam da bo zdaj tudi špilalo in da se motim. Bo treba počakat kabel.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

pierch ::

BTW: Kje si dobil interni s/pdif kabel? Ko sem se mel Nvidio sem ga iskal pa nisem nasel v nobeni trgovini.
Pierch

Volk| ::

Priložen je bil.

Edit:
Še adapter pretvornik iz hdmi na dvi je bil priložen, kar me je res presenetlo
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volk| ()

pierch ::

Priložen je bil.

Aha :)
Pierch

Volk| ::

Uf, kar pozabil na to temo :)
Samo da še povem glede HDMI kabla. Dobil, povezal zadevo in ....zvoka na tv ni!
To sem tudi pričakoval saj imam zvočno dodatno pa PCI vodilu, torej bi moral povezat to zvočno z vhodom na grafični. Zal pa je moja zvočna bolj za mali denar in nima kakih dodatnih konektorjev in ne morem povezat. Kot sem omenil, imam hišni kino, ki pa ima odličen zvok, pa nekako niti ne potrebujem dodatnega zvoka na tv(za katerega so mi rekli da tako ne bo dober in bi prihajalo do odmeva.). Tako da zaenkrat bom pustil tako kot je.
Toliko, če bo kdaj komu pomagalo moje igračkanje.

Imam še sicer integrirano zvočno(SoundMAX) pa so bili vedno problemi zato sem kupil novo. Mogoče bom kdaj sprobal. Tam bi pa povezava med matično in grafično morala delat. Ko se mi bo dalo bom sprobal.

P.S.
Transformers v FullHD 1080p je super za gledat na tv prek PC:D
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

T-h-o-r ::

changes the experience, doesn't it 8-)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

gibaj ::

Volk| je izjavil:

Saj meni tudi čisto malo...telko da je opazno. fak...nisem si mislil da mam prešfoh mašino. Pa sem še hotel obdržat kaki dve leti.
samo vseeno. zakaj pa pol ne dela z 100% ampak samo s 50%? Torej ni izkoriščen do konca.

Ker dela samo en procesor (na 100%).
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HD na PC-ju, minimalne zahteve?

Oddelek: Zvok in slika
456043 (3216) zavajon
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11117031 (9916) GrimReaper
»

Predvajanje 720p in 1080p posnetkov

Oddelek: Zvok in slika
173475 (2714) biasko
»

(ne)predvajanje HD 1080p mkv z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
152589 (2198) gujo14
»

Koliko Ghz CPU za .mkv ?

Oddelek: Programska oprema
403113 (3113) jan01

Več podobnih tem