» »

Keri fan bi bil najbolj primeren za v3 3500 ?

Keri fan bi bil najbolj primeren za v3 3500 ?

Filo ::

Zadeva se streže tako.... Danes je bil ful brezvezn dan pa sem se odloču da se malo poigram z mojim vudujem. In kaj sem naredil termalno diodo sem vzel dol iz procesorja in jo namontiral na vuduja. To sem naredil da vidim koliko stopinj doseže grafična. He he 65.......Ajde uredu to bo zato ker je rac navit iz 450 na 600 (p3)( in valda se s tem navitjem avtomatsko poviša temperatura cpu-ja in GPU-ja). Ql ane. Ja no sej prej sem imel en zmodificiran vent in sicer originalen ventilator za p3 slot procesorje ( zdaj je na procesorju Golden Orb ), fora je k sem zdej ta vent posodu frendu ker on na svojmu compu nima fana. Še dobr da sem ga tako zmodificeru tako da je uporaben še za proce za katere je bil namenjen he he.

Uglaven po dolgem prologu se mi poraja vprašanje ker fan bi pasal na to grafično.....Naj pa še opozorim, tiste, ki mogoče ne vejo, da ima v3 3500 tv tuner, naj to vzamejo v razmislek, kajti že hladlna rebra so temu primerne oblike in sicer kakor, da bi pravokotniku odvzel en vogal. Se pravi je problem kakšne velikosti je vent.

uf uf...en mal večji oreh..he he:D

Filo ::

Mislm a bi bil blue orb zmožen pa če bi bil a je ful glasen?

Alec999 ::

Jst sm mel blue-orba na voodoo3 2000@3000 pa sm bil razocaran nad njim ... glasn je bil full jst sm ga pol kr na 7V dou pa je bil pol tih.


lp,
Alec999

Filo ::

A pol k si mu znižu voltažo je dobr hladil?

Filo ::

aja pa še to temperatura ko ni pod obremenitvijo je 52 stopinj..uf talk about eggs and bejkn:D

Dami ::

Js sn na 2000@3000 dal on črn hladilnik od starega celerona 400. Je bil mal glasn sam je hladil ok. Po moje dost bolš k bi blueorb. Nasploh mislim da sta ta blorb in crystalorb eno sranje. Zej mam blorb na gf2ti in se tak pregreva da ni za zdržat. Ne vem zaka ne morejo en večji cooler gor dat, pa tud če zasede dodaten PCI.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

the_unborn ::

Probaj crystal orb, meni je ohladil navit GF3 vsaj na 40° ali se manj (na otip hladno/mlacno)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za s939/754? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10623520 (19417) svetetko
»

hladilnik za Athlon 1.2?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201355 (994) Yurko
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604179 (3429) miguell
»

Blue Orb

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171843 (1592) MaJsTeR
»

V3 3k Vroc kot le kaj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201832 (1623) alien-w

Več podobnih tem