» »

Top Gear - Kateri je vaš najljubši trenutek?

Top Gear - Kateri je vaš najljubši trenutek?

Step2en Wolf ::

Top Gear se vrača na male zaslone to nedeljo. Tukaj je že reklamni spot za 14 sezono: You Tube.

Upam, da bo poravila letošnjo bero. Minula sezona 13, je bila milo rečeno, bolj med "umirjenimi". Navkljub temu se šepeta, da bo "konkurenčna oddaja" (pravzaprav so to 'ta stari Top Gearovci') FifthGear ukinjena. Avstralski Top Gear še vedno teče... za Ruskega nisem preveril.

Tu je že dalj časa tudi You Tube Top Gear Channel.

In vprašanje, kateri vam je najljubši Top Gear trenutek?

JayKay ::

Sezona 9, epizoda 3: Redneki v Alabami na pumpi.

djordjevic ::

Tisto je bilo priceless, ja. Če po pravici povem, je bilo toliko mega trenutkov, da bi težko postavil katerega na vrh. Nekaj posebnega je bil recimo polar cap special. Pa dirka od HQ do Osla. Pa 'razkritje' Stiga. Pa drugo gostovanje Jay Kaya. Pa amfibijci part II. Eh, ima toga puno. :-)
No grave is deep enough to keep us in chains.

d0rK ::

Sedma sezona, tretji del, Audi test do Škotske, test Ascarija, vsi Hammond & May vs. Clarkson cross-country izivi.


Se vid da sm vse dele pogledu vsaj sterkrat.

ABX ::

Meni je bil najboljši Vietnam Special[S12E08].

Sezona 9, epizoda 3: Redneki v Alabami na pumpi.


LOL


@05:00
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

jRk0 ::

v clarksonovem Duel dvdju od letos so prisli tudi fifth gearovci zraven malo :D
drugac pa, pogledal sem vse top geare in je cust prevec trenutnko, da bi izbral najljubsega=) challengi so vsi kul. pa koncno bo v HD baje :o
You fuck up once, you loose two teeth.

ABX ::

Ta duel me je razočaral.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Super Sonic ::

Step2en Wolf :)

tehnično zanimivo je bilo videti McLaren F1 vs Veron, in pa Verona na Top Gear stezi. Pa tudi, kako težko je voziti F1 dirkalnik!

Smešnih epizod je pa ogromno, meni je v spominu ostala zadnja sezona:
1. Ko so peljal Korejce borznim posrednikom (umru od smeha - Perodua Myvi :)),
2. Vietnam izziv (umru od smeha večkrat),
3. pa mogoče še vedno zelo, zelo smešen Top Gear Pacific Rim

in še bi se lahko naštevalo...
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

JanezekNovak ::

Amfibijska vozila 1. del, sem se smejal praktično od začetka do konca epizode!
http://www.euroairsoft.com/

PaX_MaN ::

Tam, ko se Hemstr napol ubije v dragsterju. Škoda, da se ni nacelo.
Bi vsaj skensali lažnivo kurčevino od Brainaca. (?.?)

gzibret ::

Stepni - ena dobra novica... he he.. Se spomnim, da so mi bile nedelje dosti lepše, ko sem lahko zvečer na BBC gledal top gear.

Eno vprašanje za poznavalce TG. Pri testu Yugota so rekli, da je "second worst car in human history". Mene zanima, kateri pa je "the winner" oz. the worst car in human history. A so to povedali?
Vse je za neki dobr!

jRk0 ::

mislim da ni vedno isti. Bil je ta stari Nissan Sunny kao najslabsi dolgo nazaj, pol je Clarkson kupo en mali avto pr dealeru (pozabo ime) pa ga pred firmo razbil s kladivom (dober trenutek, ja:D), pa se en angleski (moris marina al kak ze), ko ga vedno razstrelijo al pa kako drugace unicijo:D pa se kak verjetno
You fuck up once, you loose two teeth.

Skyman ::

dobra je bila una k so se preizkusl v vlogi šoferjev tovornjakov k so kr avtomobile zbil k so se vozil s tovornjaki

Keyser Soze ::

Tam, ko se Hemstr napol ubije v dragsterju.

Hammond je car. SPLOH v Brainacu.
OM, F, G!

Super Sonic ::

Skyman - odličen del! :)

Pa ko so šli nazaj v ZDA in niso smeli biti smešni, tista epizoda je tud super!
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

jericho ::

Najbl smešna mi je bla una k so zgonjene alfe gonil, k ja Hamond pumpo na spiderci na roko gonil, potem so se pa šlepal in se je Hamond skoz u May-a zabijal.
Najboljši moment mi je bil pa na Japonskem, ko je skyline prehitel bullet train.
Itak so pa vsi deli svetovni!

Skyman ::

iz 13 sezone je bla pa carska una k so se mogl spremenit v 17letnike al kak je ze blo k so si vsak svoj avto zdrihtal :D

JayKay ::

najboljše pri tej episodi je del ki so bli v pisarni. Poglej ta del še enkrat, pa boš videl kak se norca delajo. Piramida zlata, Stig se fotokopira, slike na mizi,... hudo

Step2en Wolf ::

Vsem skupaj - vidim, da je moj črvivi spomin že preveč stvari pozabil.. ali sem pa nekaj delov spregledal, tam na začetku :(

jRKo - Jeremy Clarkson sam ni tako zabaven, kot vsi trije na kupu. Tudi prvi del Top Geara v novi izvedbi pod taktirko Clarksona, ko še ni bilo James Maya, ni bil tako "hilarius".

gzibret - tisto o Yugotu je Clarkson izjavil še v ta starem Top Gearu (v katerem so bili tudi Tiff, Vicky, Ford... sedanji Fifth Gearovci, oz. tudi že bivši FG, ker ga tudi že baje ukinjajo..)

Jeremy Clarkson pa je neverjetno zabaven, ko ga bereš. O avtomobilih razpreda na: Times online. Ti njegovi opisi so sicer ponavadi 3/4 ali več o neki na videz nepovezani stvari, potem pa to tako čudovito in božjastno smešno poveže v test vozila. Noro.

Malo jih tudi ve, da piše tudi kolumno, ki ni o avtomobilih, pa je prav tako noro smešna. Pod pogojem, da veš dovolj o Britaniji, njeni zgodovini in trenutni politični situaciji. Tudi na Times online.

Tudi dokumentarci mu gredo od rok: Speed, Car years, Inventions that changed the World... (v bistvu James May, kasneje, v svojem 20 century pride do istega zaključka)

P.S. Spisek njegovih raz"žalitev" se najde tudi na Wikipediji :)

James May, tudi piše o avtomobilih za konkurenčni Telegraph. Še posebno je zabaven del, kjer razloži, kako je Clarksona uspel nategniti, da se oranžen Lamborhini res poda k njegovi osebnosti :)

Snema tudi dobre dokumentarce... o igračah in igračah njegove sestre... 20th century, o pohodu na luno... in nenazadnje, kako zgraditi pravo pravcato hišo iz Lego kock in potem 2 dni zares živeti v njej. Ta slednji dokumentarec še pride.

James May in \"njegova\" hiša iz Lego kock


Hiše žal nihče ni hotel kupiti in so jo razbili nazaj v kocke :(

Ko je Hamster zapustil Brainiac, je le ta postal popolnoma beden.

V bistvu vsi trije ustvarjajo veliko gradiva. Pisnega in multimedijskega.. in ne pomnim prav dobro, da bi kakšen del prišel na našo svetlo nacionalko..
Pri čemer lahko z gotovostjo rečem, da je en, najbolj dolgočasen del Top Geara, bolj smešen, kot celotna povojna slovenska humoristična produkcija. Pa Top Gear sploh ni humoristična oddaja!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

JayKay ::

odličen Clarksonov dokumentarec je seveda tudi "The Greatest Raid of All Time"

PaX_MaN ::

Ko je Hamster zapustil Brainiac, je le ta postal popolnoma beden.

Prej je bil tudi lažniv.

Keyser Soze ::

Ko je Hamster zapustil Brainiac, je le ta postal popolnoma beden.

V bistvu vsi trije ustvarjajo veliko gradiva. Pisnega in multimedijskega.. in ne pomnim prav dobro, da bi kakšen del prišel na našo svetlo nacionalko..
Pri čemer lahko z gotovostjo rečem, da je en, najbolj dolgočasen del Top Geara, bolj smešen, kot celotna povojna slovenska humoristična produkcija. Pa Top Gear sploh ni humoristična oddaja!

Ok, če se mičkeno oddaljim od teme, ampak še vedno ostanem pri Hammondu. UK "WipeOut", ki ga vodi Hammond, je pa tak "dizaster", da glava peče. Sem pogledal en del, pa me je imelo, da umrem. Ne vem v čem je bil problem, ker načeloma mi UK humor ne dela težav, samo original "WipeOut" je bomba, sploh napram Hammondovemu. Dizast'r.:|
OM, F, G!

JayKay ::

Ja, jaz sem istega mnenja. Je pa bil Engineering Connections vsaj zanimiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

innerspace ::

moris marina al kak ze

...and a falling piano from nowhere...

dela ::

Jaz sem se najbolj režal, ko je Clarkson izustil, da en škatlast japonski avto (se ne spomnim imena) izgleda kot glava Sophie Ellis Bextor, in ko je povzel izgled Sarah Jessice Parker. Take nepričakovane kratke predrzne izjave imam najraje. :)

Step2en Wolf ::

Dober je tudi mix Clarksonovih nenavadnih "šumov" ob testiranju avtomobilov: Clarkson Beatbox
Čeprav je vrhunski le pri testrianju Ariel Atoma :)

Drugače se je pa vrnil tudi "Black Stig".

Zgodovina sprememb…

Steinkauz ::

Ko je Hamster zapustil Brainiac, je le ta postal popolnoma beden.

Prej je bil tudi lažniv.


Model, brainiac je čista zajebancija :\

Phil ::

Super Sonic ::

cman - huda epizoda, res, jokal od smeha...

Drugač pa eden najbolj posrečenih nastopov njihovih gostov: Michael Mcintyre on TG...
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Valvoline ::

Sam pa una faca iz Braniaca je pa res car :D

DOOM_er ::

najbolša je bla ko je en bralec težil zakaj ne delajo več kao regularnih cestnih testov avtomobilov. In pol nardijo enga s zeleno ford fiesto :)), vprašanje je pa bilo nekaj v tem smislu: Is fiesta good when you are chased by corvette in shoping centre? :))
Robots will steal your job. But that's OK

djordjevic ::

Ali pa ko se izkrcaš z britansko pehoto. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

JanezekNovak ::

Is it green?
Yes, very!

LOL
http://www.euroairsoft.com/

JayKay ::

USA Road Trip: "The engine has less power than Belgium, the suspension is softer than journalism in an inflight magazine."

Test yugota: "What they did with the Yugo is take the best bits out of the Fiat 125 and threw them away. Then they hired the top Yugoslavian stylist guru who came up with this amazing shape."

Communist cars: "40 year old italian design, improved by the russians and now made by a bunch of egyptians."

Ko se jih spomnim še već, jih napišem.

Step2en Wolf ::

Še malce o zgodovini Top Geara:
Clarkson suggested an anonymous masked driver who never spoke, like the Gimp in Pulp Fiction. Wilman approached racing drivers: "We'd ask, do you want to be this secret racing driver on Top Gear? They'd say, 'I'm on.' You'll be called the Gimp . . . They'd go, 'You can fuck off.'" So he and Clarkson relented: their "captive racing driver" would be called The Stig, the nickname for new boys at Repton.


Kot tudi bolj skritemu Top Gearovcu, kot je Stig: Andy Wilmanu producentu (Clarksonov sošolec, prijatelj in soustvarjalec šova).

Guardian: Top Gear: why we're mad about the boys

djordjevic ::

Top izjava pa je itak: How hard can it be? :-)
No grave is deep enough to keep us in chains.

JayKay ::

Homemade EVO in Limousine izziva sta bila tudi zakon :O

djordjevic ::

Homemade EVO in Limousine izziva sta bila tudi zakon :O


15-metrska Panda FTW. :P
No grave is deep enough to keep us in chains.

GLAVNI ::

Jeremy (GT-R) VS James&Richard (Bullet train)

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

JayKay ::

Vsi Cheap Car challenges in White Van Men.

dejanslo ::

rocket car :)

There`s More Than One Way To Do It

TESKAn ::

rocket car :)



Tole pa spada bolj med "the most epic TV moments".
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jRk0 ::

Koncno nova sezona in se v HD :O Romunija pa O_o kar orosijo se ti oci, ko vidis cesto
You fuck up once, you loose two teeth.

d0rK ::

Bl brezveze del, nazalost. Romunijo so pa spoliral s filtri, ni kej. Drgac je precejsen dump.

Sami ::

Moj najljubši del je bil ko je vozil in komentiral Yugota in pa lado:-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Step2en Wolf ::

Sodelavec ravno kupil 7-ko... zato je bilo v veliko veselje gledati May-ov test 760i biturbo. Še posebej del, ko ga je "limuzinsko" okoli vozil Stig. :)

ian wolf ::

Da malce osvežim...

Iz Bolivia special (S14E06):

Richard Hammond: Can't remember if I took my Malaria pill this morning... If I were a girl, I'd be pregnant a lot.

Jeremy Clarkson: We were in the Atacama Desert where there is no life at all. Not even on a celular level. Richard Hammond was the smallest living organism for miles.

Btw, kdo ve kdaj se začne nova sezona ??
Errare humanum est...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Grand Tour (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32149899 (989) velikBrokoli

Suspendiranje Jeremy Clarksona dobilo končni epilog (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10522646 (2865) zee
»

Novi Top Gear (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23644050 (21151) SuperVeloce

Jeremy Clarkson, Top Gear host, suspended by BBC after 'fracas' (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22946779 (33598) noraguta
»

[Top Gear/Jeremy Clarkson] - Best of (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7311683 (7837) Binji

Več podobnih tem