» »

Dodaten zaslon - out of range

Dodaten zaslon - out of range

sebas4 ::

Imam laptop dell inspirion1520, dodaten monitor acer (15 col) 1024x768, Geforce 8600M GT, Vista ultimatum. Uporabljal sem acer monitor kot dodaten zaslon priklopljen na laptop brez problemov. Potem pa sem priklopil novejši 19 col monitor. Tudi to je delovalo brez problemov. Ko sem nazaj priključil acer pa dobim črn zaslon na laptopu in črn zaslon na acru s sporočilom

attention out of range
please change signal timing

pa še neke številke so zraven (vertikala, hirizontala)

Ima kdo rešitev, kako bi laptop zaznal spet moj stari monitor? Poskušal sem vse, vendar je problem, ker če je monitor odklopljen potem ne morem spreminjat nastavitev zanj, ker ga praktično ni. Ko pa ga priklopim, imam 2 črna zaslona in ne morem delat.

Hvala

Timmah ::

preveri frekvenco in resolucijo na kateri deluje acer in nastavi na grafični, bi moralo delovat potem
donde esta francesca

sebas4 ::

Frekvenco imam na 60Mhz, resolucija pa je verjetno ostala od 19 monitorja, vendar jo ne morem spremeniti. Ko v prilagoditev, izberem zaslon, ne morem izbrat in nastavit dodatnega zaslona, ker ta ni priključen. Če ga priključim, pa imam oba zaslona črna (laptopov glavni in acer dodatni). Je u registru ali kaki datoteki možno resolucijo dodatnega zaslona editirati, npr v notepadu? Mislim da je nekje dodaten monitor shranjen kot 19 col, in sedaj ko priklopim moj stari dobim "out of range".

Poet lahko malo bolj natančno napišeš kako lahko to storim?

Hvaležen vsaki ideji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sebas4 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik za na FRI (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10921695 (10882) galu
»

Prenosni računalnik in dodatni zaslon

Oddelek: Zvok in slika
123012 (2754) Žiga127
»

prenosnik in VGA priključek

Oddelek: Zvok in slika
71470 (1268) BorutK-73
»

miška na drugem-dodatnem zaslonu ne funkcionira

Oddelek: Strojna oprema
61097 (1059) Tim10
»

Laptop in zunanji monitor

Oddelek: Pomoč in nasveti
134144 (3944) ant

Več podobnih tem