» »

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

««
33 / 69
»»

Nikec3 ::

Nova epizoda V sploh ni bila tako katastrofalna, kot sem se bal da bo. Še vedno so dialogi slabi, ter igralci ne znajo igrat, predvsem črnec. Scenaristi so ugotovili, da niso dovolj dobri, da bi lahko delali resno serijo, zato so seveda med glavne osebe dodali 20 letnega pokovca, da bo le komedija. Vsi V-ji razen Anne so še naprej izjemno butasti, prav tako so butasti naši človeški junaki, ki najprej ubijejo sledilca, nato pa gredo chillat v laboratorij ter čakajo novega sledilca. Ampak potem so V-ji še bolj butasti in ne pošljejo novega sledilca. Ah, zato so verjetno scenaristi krivi, kar pomeni, da so scenaristi butasti, ali pa mislijo, da so gledalci, ki to gledajo butasti?! :D. Je pa dobro pri tej epizodi, da končno vemo zakaj je Tyler V-jem tako pomemben. Še vedno je pa najboljša stvar nadaljevanke Lisa. 8-)

Lion29 ::

lisa aka supergirl :d

mah...

1. A MOREM SPET OPOZARJAT NA NESRAMNE SPOILERJE?

2. SPOILERS
meni je serija dokaj kul... do zdaj nisem opazil kake slabe igre, kot jo omenja nikec3... sem pa jo naprimer opazil v drugih serijah... predvsem v atlantisu...tudi BSG...

je pa par stvari takih, ki me zelooo, zeloo moti....
- muckajo... zakaj ne zavzamejo zemljo in grejo naprej
- neumnost Vjev... glede na to, da so kao tolko napredni, so neumni do amena....tipicni primer tega vojaka, ki je pripeljal to agentko in sina v tej epizodi na vesoljsko ladjo... da ne govorimo o teh bedarijah, da se nekdo lahko kar prikrade na vesoljsko ladjo in kr prosto krozi po ladji... ali pa ta princeska... kr prosto pregleduje po racunalnikih zaupne podatke... ali pa kr ujetniki (joshua) kr sami, nezasciteni... vsakdo lahko pride do njih.... oni pa tako razviti... in nimajo securitija pogruntanega v nulo? cammon...
- se enkrat dolgovezenje.... tipicni primer je iskanje 5th column.... po enis trani razlagajo kak so to hudi nasprotniki... po drugi strani, pa kr spustijo tega Vja nazaj na Zemljo, brez kake sledilne naprave ali kaj.... totalno nerealno..... da ne govorimo o zavlacevanju Chada.... ko pravi, da ne bo razkril svojih virov... in pol namesto da bi ana prebrala njegove misli ali mu dala kako sledilno napravo ali kaj... se kr prosto seta....BEDA
- kolk je svet majhen.... ker na svetu je tolk malo ljudi, da so delali poizkuse ravno na tej FBI agentki, ki se zdaj bori proti ....beda
- najbolj je pa bedasta pretveza, da so Vji brez custev... katastrofalno to prikazujejo.... custva so tudi jeza, razocaranje, sokiranost...to kar so Vji gor z Ano na celu je pravo nasprotje kakemu apaticnemu flegmatiku..... NAJVECJA BEDA

mah... kljub vsemu temu sranju, pa je se vedno gledljivo....


komaj cakam case, ko se bodo daliz raven res sposobni pisci in scenaristi in naredili eno zelo verjetno SCI FI serijo..... ki bo bila blizu popolnosti
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

@Lion29 strinjam se z vsem razen z slabo igro v BSG. BSG je znana po tem, da je imela najboljšo igro od vseh sci-fi serij v zgodovini. Kdo je po tvoje slabo igral v BSG?

Lion29 ::

Nikec3 je izjavil:

@Lion29 strinjam se z vsem razen z slabo igro v BSG. BSG je znana po tem, da je imela najboljšo igro od vseh sci-fi serij v zgodovini. Kdo je po tvoje slabo igral v BSG?


cammon, r u kidding me?
razen (pismo sem danes slab z imeni).... no razen tega doktorja, ki je mel skozi te privide in te blontne, ki je bila v njegovih prividih, je bila igra porazna...

po slabi igri so pa najbolj izstopali:
sin od admirala
admiralova desna roka, aka vesoljski pijancek
sef mehanikov
tudi ta kitajka ali karkoli ze je, sicer lustna a slaba igralka...
tudi ta glavna blontna pilotka, razen na redke trenutke... te kao ljubavne scene z admiralovim sinom so ble res pateticne
una crnka z zelenimi ocmi, ki igra tudi v seriji persons unknown..... bad, bad, bad
uni mulo, kako glavni pomocnik predsednice (do nevem kjere sezone)... katastrofa...

mah sploh ni vredno zgubljat besed
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

OK, če je takšno tvoje mnenje. Ampak se ne šalim, BSG je s strani kritikov in gledalcev sprejeta kot najbolje igrana znanstveno-fantastična serija vseh časov.

BSG je pobral kar nekaj nagrad v igralskih kategorijah.
http://www.imdb.com/title/tt0407362/awa...

Naj te opomnim še, da je Edward James Olmos (stari Adama) bil za igro v enem filmu že nominiran z Oskarjem, Mary McDonnell (predsednica) pa je dvakratna nominiranka za Oskarja. Recimo da se strinjam glede povprečne igre Boomer (Azijka), medtem ko je Katee Sackhoff (blontna pilotka) dobila nagrado za najboljšo igralko v stranski vlogi.

Za primerjavo, lahko povem, da je bila v seriji "V" za igro nominirana samo Morena Baccarin (Anna)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Nikec3 ::

V se je vrnil s slabo gledanostjo, kar je bilo za pričakovat, saj je bila serija podaljšana samo zato ker na ABC niso želeli prekinit vseh njihovih serij v enem letu. To je zagotovo zadnja sezona, zato upam da bodo naredili nek zaključek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Lion29 ::

sej ti pravim...

nastel si ravno tiste, ki so bili sprejemljivi....

ta blontna pilotka je bila povprecna... vcasih slaba, vcasih povprecna, vcasih pa kr ok....
adama sr. je bil v povprecju, malokrat pod povprecjem in malokrat nad povprecjem
enako velja za predsednico, malenkost bolje kot adama vseeno

uni (pismo grem prav chekirat ime)...Gaius Baltar.... on je res dobro odigral vse njegove drame...

tudi Tricia Helfer (number six) je odigrala zelo vredu, v deep blue recimo me pa ni prepricala....

pac tejle so meli tolko vidno vlogo, in tolko minut, da lahko reces, da je bila serija (po casu) igrana OK, po stevilu igralcev, pa je bila podpovprecna
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

OK, ampak če je Adama starejši igral povprečno, potem beseda ki bi opisala igro v "V" sploh ne obstaja. Moje mnenje.

Lion29 ::

Nikec3 je izjavil:

OK, ampak če je Adama starejši igral povprečno, potem beseda ki bi opisala igro v "V" sploh ne obstaja. Moje mnenje.


povprecna.. nic posebnega...

adama sr. ima karizmo, ima fris....ze samo zaradi tega ima potencial.... in zaradi tega me je razocaral... njegovi govori, njegovo vzpodbujanje... se mi je zdelo nekam medlo...

po karizmi in stasu me mocno spominja na Ian McShane-a, ki je v seriji Kings igral kralja Silasa, ki pa je vlogo poglavarja nedvomno veliko bolje opravil.... skoda da je bila serija axe-ana...


Aham, pa se nekaj, full se mi zdi neumno primerjat serije po gledanosti med seboj... to ne more biti nobeno merilo.... ker serije so na razlicnih TV psotajah ob razlicnih casih.... postaj v ZDA je veliko in ratingi so zelo razlicni med njimi.... ce se primerja prime time za vsako psotajo... so odstopanja ogromna...

serija je lahko super, pa je predvajana na slabi postaji, pa bo zaradi tega imela vleiko manjso gledanost, kot kaksna druga, bolj crappy serija na zelo popularni TV postaji
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Gledanost "V" je trenutno slaba in bo v naslednjih epizodah verjetno padla na katastrofalno. "ABC je network channel", kjer je povprečna gledanost nekje 12 milijonov. Ta epizoda pa je imela dobrih 6 milijonov v najbolj gledanem terminu.

Lion29 ::

ma nisem zdaj ravno o Vju govoril :D


drgaci pa ravno gledam eno zlo obetavno serijo :D

imenuje se Insecurity, mislim da je kanadskega izvora na CBC... sicer ni SCI FI, je pa kriminalisticna komedija :D... malenkost me spominja na krod mandun, rekel sem malenkost :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Jst ::

Za BSG se bi šel pa jaz skregati do smrti. SEdaj grem na zadnji sprehod s psom, ampak samo tole: RDM ni je*al zahtev The Hiše in je vse, tudi s pomočjo Writers Strike, naredil. Zraven so za učinke dajali ideje tudi ljudje, ki so jih dejansko delali/risali. Recimo v zadnji bitki, ko so naši Cyloni novi, na Hubu pa Cyloni iz stare BSG. Ladijski pijanček in slaba igra? Please do tell kdo bi bolje zaigral zajedljivega pijanca. Sploh ko je organiziral The Resistance in suicide bomberje.

Ne rečem, da so vsi blesteli, so bili bedni momenti, posiljene scene, neposrečene filler epizode, ampak za BSG Reimagened si lahko vzamejo za zgled vsi bodoči producenti sci-fi.

But I'll settle to agree to disagree...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Gregor P ::

A tale Nasin ZF seznam filmov smo že kje predelal?:)

Bad Science
(voted by NASA)

Worst Sci-Fi Movies

1. 2012 (2009)
2. The Core (2003)
3. Armageddon (1998)
4. Volcano (1997)
5. Chain Reaction (1996)
6. The 6th Day (2000)
7. What the #$*! Do We Know? (2004)

Most Realistic Films

1. Gattaca (1997)
2. Contact (1997)
3. Metropolis (1927)
4. The Day the Earth Stood Still (1951)
5. Woman in the Moon (1929)
6. The Thing from Another World (1951)
7. Jurassic Park (1993)


Guardian: Nasa names 2012 most absurd science-fiction film of all time
Ramascreen: NASA Names 2012 The Most Absurd Sci-Fi Film! GATTACA Is The Most "Realistic"
The Australian: NASA silliest film award goes to 2012

Nasina stran
2012 - A Scientific Reality Check

Tudi zanimiva stran na to temo: http://www.scienceandentertainmentexcha...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

LuGi ::

Tody ::

ZF pojem pa realistični filmi ne gre lih skupaj. ZF filmov pa res ne gledamo zato ker hočemo realističen prikaz dejstev. Men je bil CORE čist hud film :)

Dami ::

Tody je izjavil:

ZF pojem pa realistični filmi ne gre lih skupaj. ZF filmov pa res ne gledamo zato ker hočemo realističen prikaz dejstev. Men je bil CORE čist hud film :)

+1 (tudi za CORE)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Nikec3 ::

Kako za koga, jaz zelo uživam ob ogledu realnega sci-fi ja, medtem ko me nadnaravnost v sci-fi ju moti. (potovanje skozi črne luknje itd. )
Drugače pa je po mojem mnenju Core poden od filma, medtem ko je Gattaca mojstrovina, Contact pa je tudi zelo dober film. Ostalih žal nisem gledal. Jaz bi med najbolj realne dodal še Space Odyssey 2001.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Jst ::

OMG!!!! Včerej sem se (spet) predstavil kot fanatični oboževalec BSG Reimagened, danes pa dobil iz Amazona kolekcijo, ki sem jo naročil iz božičnega nakupovanja! In zraven dobil modelček Cylona! (Škoda, bi rajši Viperja ali Cylon Raiderja, ampak sem tudi s tem zadovoljen!)

Sedaj pa že gledam, kateri HDTV bi kupil, čeprav CES obljublja veliko predstavitev novih TVjev, ki jih utegnemo zagledati na policah letos... grrr... Dobro, da ima kolega 2 ter PS3 in upam, da mi ga posodi (vsaj obljubil je), da pogledam vse dobrote, ki so zraven na BluRayjih.


---

>potovanje skozi črne luknje

Treba ločiti Črne luknje (Black Hole) in Črvlje (črv) luknje (Wormhole), kjer skozi Black Hole res nimaš kaj potovati, ampak se časovno "ustaviti" na event horizonu le-te, medtem ko nekatere teorije/interpretacije einsteina pravijo, da obstajajo Traversable Worm Holes.


>Gattaca mojstrovina

Second that!

Dodal bi še The Thirtheen Floor.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nikec3 ::

Battlestar Galactica kolekcija v Bluray! To pa bo paša za oči8-). Jaz razmišljam, da bi si kupil SGU complete series ko pride ven, ampak ne vem kje si naj predvajam bluray, predvajalnika se mi pa ne splača kupit. Imam raje pretvornik, v katerega dam USB in že gledam 1080p!

Lion29 ::

jaz si bi kupil serije LOST, Breaking BAD in Friends, v bluRay kvaliteti in samo na disku... blurayev necem met
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

destiny ::

Friends v full HD? A da si boš lahko detajlno ogledal Jenniferina stegnčka ;D

Jst ::

Kakšna huda škatla je od BSG! Že sama škatla je izdelana full hudo, trdo. Bogi tisti, če bi mu jo vrgel v glavo. Na vrhu je plastičen pravokotnik, kjer vidiš modelček Cylona, ki je v velikosti dlani (s prsti vred). Potem moraš fajn pogledati, kako se odpre. Ploščki so v ful hudi "harmoniki... Jaooo ko me rajca, ker nimam kam vtakniti bluraye. Pri opisih imaš dostikrat napisano, da je epizoda dolga 55min, poleg seveda deleted scenes.

Res je, da nimam kje predvajati, ampak za božiča so bile različne akcije in ene par dni je bilo tako, da si dobil popust na najdražjo stvar, katero si kupil. Začel sem namreč kupovati Fundation serijo knjig od Asimova. (nekaj jih že imam, ki pa niso iz Foundation) Pa zastonj pošiljanje je bilo... no zato je pa tako dolgo trajalo verjetno.

To je prva "Collection's Edition" zadeva, katero sem kupil.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

destiny: anistonova mi je pa res najmanj vsec od vseh friendsov...
ma ne, pac da uzvam v kristalni sliki... sam dvomim, da se bom tega kdaj vcakal, ker ze posneto ni blo v kaksni boljsi kvaliteti, ker ce ne bi blo ze zuni
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Friendse so snemali na 35 mm filmski trak, tako da bi mirno lahko naredili HD.

Kot zanimivost, da ostanemo pri sci-fi - na disku me čaka legendarna serija UFO v HD. Samo se je skoraj ne upam pogledati, da si ne bi pokvaril spominov iz otroštva:)
http://ufoseries.com/hdtv/index.html

O.

lopov ::

@Okapi -- če bi to naredili z Blake's 7 bi šele bil hec :)

Blake's 7 @ Wikipedia

Mam nekje CDjih in najbrž je zadnji čas da naredim backup, dokler se še dajo brati.

Okapi ::

Blakovih 7 me ne gane pretirano, bi pa še enkrat pogledal Izgubljeni v vesolju. To je bila pa sploh prva sci-fi nadaljevanka, ki sem jo gledal, še v črno-belih časih.

Ne spomnim pa se, s kakšno zamudo so včasih pri nas predvajali nadaljevanke - vem samo, da smo gledali praktično vse zanimivejše.

O.

ziga1990 ::

pozdravljeni jaz bi pa rabil prevod tega:

"We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile."
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Lion29 ::

meki tazga

mi smo Borgi. Spustite ščite in predajte vaše ladje. Vaše tehnološke in biološke razlike bomo dodali k svojim. Vaša kultura se bo podredila naši, da nam bo stregla. Vsakršen upor je nesmiseln.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tody ::

BORG v ednini ker so kao eno bitje

ziga1990 ::

meki tazga

mi smo Borgi. Spustite ščite in predajte vaše ladje. Vaše tehnološke in biološke razlike bomo dodali k svojim. Vaša kultura se bo podredila naši, da nam bo stregla. Vsakršen upor je nesmiseln.




Tody je izjavil:

BORG v ednini ker so kao eno bitje


hvala obema sam pa si v težavah če jih srečas:)
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Gregor P ::

Gledal "V" in spoznal "mamo" he he8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nikec3 ::

Pogledal sem še drugi del. Naj se pljuvanje začne:

- Eden najbolj butastih dialogov vseh časov. Evans hoče, da mladec pogleda, sinovo kri. Mladec: "are you shure you want to go this path?" Evans: "if you were a kid, what would you do?"
- Še kar naprej so v laboratoriju in čakajo naslednjega sledilca.
- celotna V ladja je posneta pred zelenim zaslonom, kar izpade tako grdo, da je za bruhat
- najslabši način prehranjevanja v zgodovini tv serij (Anna in podgana (rima se:))))
- policaji so butasti, saj "father Landry" ve, kje je stanoval bombaš, medtem ko FBI tega ne more izbrskati
- glasba je cel čas enaka in ne pripomore nič k zanimivosti serije
- bombni napad na Chada Deckerja in razorožitev bombaša je izgledala slabše kot akcijske scene iz ST: TOS
- kakšen je že namen redsky-ja?
- zaslišanje na policijski postaji je slabo odigrano. (Evansova sprašuje po informacijah cel čas v istem tonu)

+ pogovor med anno in mamo (spet se rima) je bil še kar zanimiv, recimo, da nam je sedaj malo bolj jasno zakaj so V-ji na Zemlji, še vedno pa nam ni jasno, zakaj enostavno ne pobijejo vseh ljudi.
+ v pogovoru z očetom in mamo od njegove bivše je človek, ki igra Ryana spodobno igral (kar se redko zgodi)
+ boj med V in ljudje lahko postane religiozna vojna, kar je vedno zanimivo

Na splošno: Največji problemi V so, igra, scenariji, režija, posebni efekti, luknjasta zgodba in glasba. Vse ostalo je vredu >:D. Režiserji dobesedno nimajo pojma. Kako jim ni jasno, da prizori, kjer je kamera cel čas pri miru ali lepo počasi plava, kjer igralci govorijo z istim tonom in je glasba cel čas enaka ne morejo biti zanimivi!

Pri BSG jim je vse to uspelo imenitno združiti. Kamera je bila ob napetih prizorih cel čas v gibanju, igralci so odigrali zelo čustveno, glasba pa je bila naravnost fantastična. Pri SGU je bila igra fantastična, glasba je bila povprečna, režija pa tudi kar dobra. Pri V pa je vsak od teh treh elementov izveden tako slabo, da slabše skoraj ne more bit.

Dajte mi nekaj milijonov, ter povprečne slovenske igralce, pa bom sam spisal boljši scenarij in posnel boljšo serijo kot je V. V je žalitev človeške inteligence. Iz protesta ne gledam več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

LuGi ::

Si sproti pises kaj te moti ko gledas? Ocitno ne znas uzivati v seriji in gledat "as is". Smilis se mi :(

Se dobro da mi ne gre vse v nos kot tebi ker ocitno lahko uzivas le v pescici filmov/serij.

Watch it or drop it. Simpl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Nikec3 ::

Da, sproti si pišem in s tem se mi ne zdi nič narobe. Imaš kar prav, da ne znam uživat v serijah, saj se mi zadnje čase zdijo serije ob katerih sem včasih užival vedno slabše. Od vseh trenutno uživam samo v Housu in SGU, pa še House se mi zdi to sezono povprečen. Škoda ker ni več Boston Legal. Še sreča, da je trenutno na voljo kar veliko dobrih, novih filmov.

Lion29 ::

prav transparentno je, da "vracas" milo za zajfo... kao mi smo bashali SGU, tiz daj bashas V...

saj ne, da imam kaj proti, ti kr, sam se mi zdi smesno

drgaci pa:
- Eden najbolj butastih dialogov vseh časov. Evans hoče, da mladec pogleda, sinovo kri. Mladec: "are you shure you want to go this path?" Evans: "if you were a kid, what would you do?"


eeeeeee.... wrong...

Evans: "if IT WERE your kid, what would you do?"

zdaj malo bolj logicno, ne??

red sky so tudi razlozili... in se bodo
danes mi je kapnlo zakaj ti ryan slabo igra... TELE.... saj mora tako igrati... neizrazno, brezcustveno, cold... ravno zato te tako moti in ti mislis, da ne zna, v bistvu pa je to ravno njegova vloga...

mah meni je ta serija en velik FAIL (pa ne zaradi igre in kamere ter efektov, ki so po moji osceni velik boljsi kot pr SGU) ampak zaradi debilne zgodbe...

en izmed najvecjih failov mi je, da kr celi svet govori, da so to VI in se najbolj smesno mi je, da VI sami sebi pravijo VI :D:D:D

pol ta dance med ocetom zafrustrirancem in chadom dekkerjem... mi je prav smesen... pateticno smesen... ces kao on ze ni 5th column etc, etc... BEDA

pol tole s spominom Joshue :D

Pol tole z duso :D:D:D

edino kar ne stekam in mi gre na jetra je, zakaj hocejo zatreti custva... wtf? zakaj se pocutijo tolk ogrozene s temi custvi?


pa LOOOOOOOOOOOOOOL, mislim 5th column iscejo identiteto ze ne vem kolko let... a tele bruderje so pa vsi nasli takoj v 5ih minutah :D

BEDA

have I mentioned the soul? :D:D:D

mah...sam ne vem zakaj, se vendo se mi zdi gledljivo... kar mi recimo sGU niti pod razno ni, pa sem velik fan SG fransize :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Jst ::

Nikec: Imel sem že napisana dva odstavka, kako je ta del najslabši, pa sem raje zaprl tab, ker se mi ni zdelo vredno posta. Strinajm se s tabo v 98%, razen tam, kjer si se malo zmotil.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ali3n ::

vidim da nebi bilo slabo pogledat staro serijo (1984); iskanje po klasičnih pašnikih ne obrodi sadov; kak namig?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Gregor P ::

... in to ni edina njegova napaka; recimo, kaj pa tale:

Nikec3 je izjavil:

zakaj enostavno ne pobijejo vseh ljudi.

... pa prav lepo so razložili, zakaj ne;((

... človek se vpraša, če smo gledali isto epizodo:8)

... tudi meni ni serija prav nič posebnega, ampak če že res hočeš nekaj spljuvati, počni to korektno:|

ali3n je izjavil:

vidim da nebi bilo slabo pogledat staro serijo (1984); iskanje po klasičnih pašnikih ne obrodi sadov; kak namig?

... potrudi se bolje;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

ali3n ::

thnx; najdu 1994; 19 delov; moram iskat še kaj?

zgleda da tale mama ni od muh...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

krho ::

@ali3n: DA. Najprej je miniserija 2 dela, potem je še ena miniserija the final battle (3je deli), potem je pa še 19ep kot Sezona 2
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

Blazz ::

prihajata 2 novi sci-fi seriji: Falling skies in Terra Nova

pri obeh ima prste vmes Steven Spielberg in pa Brannon Braga pri Terri. Tako da veliko pričakujem.

@lion29 govoriš o slabem igranju v BSG obenem pa so ti Friendsi všeč.. ne vem kaj naj si mislim no... Verjetno ti je najbolj všeč Joey, ki je nato zelo uspel še z istoimensko nanizanko ane...

drgače pa je zame letos najboljša serija 100% Boardwalk empire, vendar pa je to že offtopic...

Lion29 ::

Blazz je izjavil:


@lion29 govoriš o slabem igranju v BSG obenem pa so ti Friendsi všeč.. ne vem kaj naj si mislim no... Verjetno ti je najbolj všeč Joey, ki je nato zelo uspel še z istoimensko nanizanko ane...


meni je veliko serij vsec... friendsi mi niso vsec zaradi igranja ampak zaradi zabave. ce bi od 6ih mroal izbrati mojga favorita ga nebi mogel, tudi najslabsega ne... redkokdaj lahk kaj takega reces za serijo, kjer je vec leadov...

v seriji je recimo veliko drugih stvari bolj pomebnih kot igranje... ceprav je seveda igra zelo pomebna.... recimo ravno dajem skozi veronico mars, kjer je serija dokaj kul... kristen bell zlo simpaticna in sexy punca.... ampak obupna igralka.... serija pa je klub temu se gledljiva
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

PARTyZAN ::

A lahko o friendsih kje drugje razpravljate? :P

Nikec3 ::

kao mi smo bashali SGU, tiz daj bashas V...


NE bo držalo. Za BSG menim, da je boljši od SGU, mi je pa SGU tudi zelo všeč. Všeč mi je tudi House, soliden mi je tudi The Walking Dead. Tako da bi težko rekli, da basham ostale serije, ker so ostali SGU. Je pa res, da sem utemeljil zakaj mi ta epizoda ni bila všeč in tudi pri SGU sem velikokrat našem kakšne slabosti. Pri V jih je pač malo več. Pa da ne bo kdo rekel, da basham V, ker je pač V. Pilot serije se mi je zdel odličen. Glede tistega butastega stavka pa se opravičujem.

Lion29 ::

PARTyZAN je izjavil:

A lahko o friendsih kje drugje razpravljate? :P


sure :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Gregor P ::

... ko sem jaz v razpravi enkrat omenil Knight Riderja me je mod takoj brisal LOL pa je šlo za ZF8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Lion29 ::

Gregor P je izjavil:

... ko sem jaz v razpravi enkrat omenil Knight Riderja me je mod takoj brisal LOL pa je šlo za ZF8-)



still holding the grudge? :D

sicer pa je to blo verjetno takrat ko je tema bila nmenjena le SGU :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Gregor P ::

... nikoli ne bom pozabil:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Starodavni ::

Terra Nova, kje je šele.

http://www.imdb.com/title/tt1641349/ - Komaj leta 2012

Falling Skies pa bo letos.

globoko grlo ::

ma kaj ti nucajo nove serije, če jih posnamejo 10, pol pa skenslajo zadevo

kr neki, sami nateguni povsod
««
33 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126790386 (14995) Barakuda1
»

Battlestar Galactica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
43146722 (12058) vostok_1
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510966 (8397) Jst
»

Battlestar Galactica: Blood and Chrome (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5511977 (10132) yoco
»

Caprica (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8112232 (9412) Brane2

Več podobnih tem