» »

FERI - Se splača it na "pozdrav brucem"?

FERI - Se splača it na "pozdrav brucem"?

c0dehunter ::

Vpisan sem v 1. letnik na FERI in jutri je ob 9.00 pozdrav brucem, ki bo v avli (zaradi česar sem še posebej skeptičen, da bo kaj paetnega slišat). Zanima me, če dobiš tam kake pomembne informacije? Na vabilu piše tudi, da je po pozdravu poteka učni del kot je napisano na razporedu. A se ne začne faks 1.?!

Lp
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

koyotee ::

nam se začne 5ga :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Domina ::

Vpisan sem v 1. letnik na FERI in jutri je ob 9.00 pozdrav brucem, ki bo v avli (zaradi česar sem še posebej skeptičen, da bo kaj paetnega slišat). Zanima me, če dobiš tam kake pomembne informacije? Na vabilu piše tudi, da je po pozdravu poteka učni del kot je napisano na razporedu. A se ne začne faks 1.?!

Lp


hehe, učni del... ti kar pojdi :)

c0dehunter ::

Ja no, da prvi dan ne bi šel na predavanje je IMHO slaba popotnica za naprej in kaže na očitno nezainteresiranost študenta.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

c0dehunter ::

Bump.
Lahk kdo postreže s kako konkretno informacijo?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Tody ::

Več stvari ki se jih boš udeležil na faksu bolje bo.

Vsaj v prvem letniku, je fajn se z čimveč stvarmi ukvarjat in raznimi društvi na faksu, ker ti potem pridejo prav, ko potem brez problema dobiš kakršne koli info o faksu rabiš :)

Pol si pa že toliko zverziran da veš, kdaj lahko kej spustiš in na kere vaje je pametno hodit in kdaj so dobri žuri :D

Mavrik ::

Bump.
Lahk kdo postreže s kako konkretno informacijo?



Za FERI ti ne morem trditi, sam na FRIju so na "sprejemu brucev" dejansko nazaj podelili indekse, tako da se je samo zaradi tega splačalo it.

Drugače pa pejt gnjavit nove sošolce, vedno je kul meti ljudi od kerih lahko zapiske nosiš ;)
The truth is rarely pure and never simple.

c0dehunter ::

Js sm indeks dobil že par tednov nazaj, tak da ni straha :)
Za zapiske bom pa zagnjavil ";)", ker kolker vem gre tut na FERI :) Drugače se bom probal udeležit čimveč predavanj.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

AndrejS ::

Čez par tednov pa bo vprašanje : Se splača hodit na predavanja ?

gzibret ::

Tudi pri nas smo na pozdravu brucem dobili indexe. Če nisi bil tam, si moral iti index iskat v študentski referat, kjer te je prijazna referentka nadrla, da če misliš ne hodit na predavanja, ti sploh ni treba vzet indexa.
Vse je za neki dobr!

nimbix ::

Po mojih izkušnjah zna biti zabavno. Na našem pozravu je Welzerjeva, ki bi mora vse skupaj voditi in nadljevati za prodekanom, nenadoma nekam izginila in pustila reveža, da je pred vsemi moral kake pol ure na mestu improvizirati. Cel govor smo slišali kakih 3x. Bilo je zelo v stilu trenutkov iz serije "the office". :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matematika na FERIJU

Oddelek: Šola
395007 (3390) spegli
»

Študij

Oddelek: Šola
91167 (714) lebdim
»

vpis na FERi

Oddelek: Šola
436314 (3916) Dejan0
»

prepisovanje na maturi NEXT GEN - how to (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8812093 (8598) Pro
»

Kako izgleda študij?

Oddelek: Šola
337215 (5854) Gandalfar

Več podobnih tem