» »

Peticija za legalizacijo konoplje

Peticija za legalizacijo konoplje

««
25 / 25
»
»»

čigra ::

c3p0 je izjavil:

Slopek je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Seveda me zanima, zakaj zdrav mlad človek že leta vleče socialno, poha in dila, jaz pa mu to še plačujem.

Se s tem ukvarjaš poklicno, ali je to samo hobi? Vtikanje v druge namreč. Nekateri temu res namenite večino časa svojega razmišljanja, pa ne dojamete, da ste s tem popolnoma neproduktivni. Veliko manj kot nekdo, ki samo poha svojo robo, na svojem vrtu, v svojem svetu. Zgleda je pri njem lepše, da te tako vleče v njegov svet.
Pravim, ljudje, ki zares potrebujejo nek glas, pomoč soseda, pa ponavadi ostanejo sami, ker to nikogar ne briga. Pa tudi, če se iz stanovanja sliši kraval.
Poznamo primere, ko lahko že smrdi iz stanovanja, pa to sosedov ne briga dosti, da bi kaj storili. Tukaj se pa repenčiš in kot smo že povedal, zaman. Pohal se je, se in se bo, pa če se ti na glavo postaviš.
Raje postori kaj zase.


Boril se bom, da ne bo vsak papak pohal in živel na moje stroške. Saj je to še dovoljeno? Aja, dilal je tudi pred bližnjo OŠ, mu je bilo najbolj komot, še ga podpiraš? Ne vem če ravno učencem, definitivno pa tam. Podpiraš?


Debata z alkoholiki o konoplji je nesmiselna!

NuMaN ::

Saj, iver v očesu drugega vidijo, hloda pri sebi ne.

Slopek ::

c3p0 je izjavil:

Slopek je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Seveda me zanima, zakaj zdrav mlad človek že leta vleče socialno, poha in dila, jaz pa mu to še plačujem.

Se s tem ukvarjaš poklicno, ali je to samo hobi? Vtikanje v druge namreč. Nekateri temu res namenite večino časa svojega razmišljanja, pa ne dojamete, da ste s tem popolnoma neproduktivni. Veliko manj kot nekdo, ki samo poha svojo robo, na svojem vrtu, v svojem svetu. Zgleda je pri njem lepše, da te tako vleče v njegov svet.
Pravim, ljudje, ki zares potrebujejo nek glas, pomoč soseda, pa ponavadi ostanejo sami, ker to nikogar ne briga. Pa tudi, če se iz stanovanja sliši kraval.
Poznamo primere, ko lahko že smrdi iz stanovanja, pa to sosedov ne briga dosti, da bi kaj storili. Tukaj se pa repenčiš in kot smo že povedal, zaman. Pohal se je, se in se bo, pa če se ti na glavo postaviš.
Raje postori kaj zase.


Boril se bom, da ne bo vsak papak pohal in živel na moje stroške. Saj je to še dovoljeno? Aja, dilal je tudi pred bližnjo OŠ, mu je bilo najbolj komot, še ga podpiraš? Ne vem če ravno učencem, definitivno pa tam. Podpiraš?

Gotovo so ti že povedali, da si trdoglav? Verjamem, da bi bil dober borec :)))

c23po ::

NuMaN je izjavil:

Dvomim, da bo referendum o konoplji uspel.

Alkoholni lobi je enostavno premočan, takorekoč zapisan v DNK našega naroda.

Tudi tako in drugačno mešanje z drugimi narodi ne omili te problematike, ker gre verjetno za dominantne in ne recesivne gene, povezanih z alkoholizmom.

Zanimiva teza, ki izpodbija prepričanje, kako je alkohol strup. Strup, namreč, ne bi smel pozitivno vplivati na kvaliteto genetskega materiala, skozi toliko rodov pa sploh ne. Mogoče pa je enako s konopljo? Za potenco so že dokazali, glede genetike - kaj pa veš...?

Na svidenje čez naslednjih 1.500 let!
Računalniki nimajo spominov.

NuMaN ::

Do neke mere je strup.
Saj se je tudi pojavila teorija (mislim da pokojnega Marušiča), da "štalo" pri nas dela tudi madžarski gen, ki ni tako odporen na alkohol kot slovenski.
««
25 / 25
»
»»