» »

Nov MSN

Nov MSN

tx-z ::

Lepo uporablam MSN in mi neki joka da je neka nova verzija in da nej upgrejdam, in sm dau pač lepo cancel in to je to. Zdej pa se je odprlo okno in je napisal da če se hočm prjavt morm upgrejdat, in pač k ni druge dam yes...In zj je to kr en čudn msn in hočm starga nazaj. A se to da? :P
tx-z

Lonsarg ::

ja na uradni strani ponuja Microsoft samo še MSN kot sklop Windows live Essentials, nisem vedu da se da iz starena na MSN iz tega paketa kar nadgraditi. Starejši MSN boš dobil bolj težko kje, pa tut ne vem kaj te moti? Sam klient je lepši in bolj pregleden, je pa res da so funkcijo ali dve ven dali, recimo skupna mapa(saj jaz je nisem našel) ampak če boš samo ti imel tastarega te funkcije tako ali tako ne boš mogel uporabljati, ker bodo ostali meli novega, kjer ta funkcija ne dela, tak da ne vidim razloga da bi ga imel, vsekako je nov preglednejši in bolj modern stil.

;-) ::

Nevem zakaj na tem forumu težite ljudem in jih prepričujete v obratno kar hočejo. Pa če bo en hotel met windows 3.1 pa naj ima, že ima razloge. In če vpraša če se da ga ni treba prepričat v to da ni kul.

Ravno sem probal in tudi meni negre se vpisat na 7.5 dobim opozorilo da je nova verzija na voljo, ne piše pa nikjer da negre se vpisat, ampak vpiše se pa ne.

Stare verzije pa ni težko dobit, google vse najde, samo uporabit jo je težje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Lonsarg ::

Jah potem je očitno Microsoft ukinil podporo tem klientu, oziroma ga prav onemogočil, kar mi je sicer čudno, ampak mogoče ima pa preveč zasedene serverje, pa je nova verzija bolj skopa z podatki kaj jaz vem:)

Saj najbrž se da to kako shekat, sam ni vredno truda,lažje naresti skin, da bo novi MSN bolj pdoben staremu, jaz sicer sploh nisem opazil vizualnih razlik, eni jih zlgeda v takem obsegu oh in sploh, da sploh ne marate novega, nenavadno...

aiko ::

1. deinštaliraš msn, ki imaš
2. downloadaš in zaženeš zapmessenger http://messenger.jonathankay.com/redir/..., da počisti sledi windows messengerja
3. pobereš win live messenger 8.5 http://messenger.jonathankay.com/redir/...

meni ne teži nič za upgrade. Za še starejšo pa bi morali probat... naj kdo javi, kako mu je ratalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aiko ()

bluefish ::

Slej ko prej se bo potrebno privaditi, če bo MS povsem ukinil podporo prijave za stare kliente.

tx-z ::

Sm pol še mau brsku po netu, pa je blo dost da sm sam odstranu un neki live essentials...Pa dau gor pol 8.5...Najbrž sm sicr prej meu še starejšo verzijo, ampak 8.5 mi je še clo bol ušeč :D Sam ta nova pa nism mogu niti 3minute met :D
tx-z

;-) ::

Čudno da meni v virtualcu na sveži inštalaciji xp, ki še slišala ni za live essentials ne dela 7.5

Lonsarg ::

Aja, torej samo 7.5 verziji in starejšim je prekinu support, se mi je zdelo čudno da bi prisilu da se gre na live essentials. Sam problem je k en hoče upgradat iz 7.5 vezije gre googlat in si naloži essentials, kar v resnici rabi je pa 8.5 verzija, ki je stara in ni več na uradni strani:)

Mavrik ::

Zakaj pa bi "V resnici rabil 8.5"? Windows Live Messenger 9.0 dela odlično.
The truth is rarely pure and never simple.

tx-z ::

9ka je že tačudna verzija ;)
tx-z

T-h-o-r ::

ja, meni je tudi danes zatežil :D

samo je bedno, da če stisneš ne, se več ne moreš v starega vpisat :-\
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

;-) ::

Ja čudno majo napisano napako glede na to da ponuja možnost da ne_preneseš nove verzije in se z staro itak nemoreš vpisat. Potem bi bilo bolje da bi delal kot xfire, bi se sam updejtal.

Mavrik ::

9ka je že tačudna verzija ;)


Kaj točno pa je čudnega na njej? Saj zgleda isto kot vse prej?
The truth is rarely pure and never simple.

bluefish ::

Če te motijo dodatne kategorije, informacije o spremembah ipd., je vse to možno spremeniti v nastavitvah in se ga lahko praktično priredi tako, da zgleda kot stare verzije.

aiko ::

Zakaj bi moral uporabljati novejšo??

- Ker zasede več (preveč za en k**** chat)?
- ker porabi več resorsov?
- ker večkrat zatrokira?
- ali le zato, ker je nova??

NI vse novejše tudi boljše.

Rotaidal ::

Zakaj bi moral uporabljati novejšo??

- Ker zasede več (preveč za en k**** chat)?
- ker porabi več resorsov?
- ker večkrat zatrokira?
- ali le zato, ker je nova??

NI vse novejše tudi boljše.



- pri tb diskih se to res pozna
- pri 4gb+ se to res pozna
- zatrokira? kaj je to? Meni še nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

T-h-o-r ::

vau car, ker mamo vsi 4gb rama
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

aiko ::


- pri tb diskih se to res pozna
- pri 4gb+ se to res pozna
- zatrokira? kaj je to? Meni še nikoli.


- moj prenosnik nima tb diska (pa tudi, če bi imel, ne dam 100 MB za en chat proggy)... pač eni poskušamo obdržat sistemske particije "light"
- nimam 4 gb+ rama na prenosniku..
- nova verzija zabrejka, če imaš odprte 3+ chate in ti vsi odpišejo v razmaku 1-2 sec, ti pa vmes preklopiš med okni

Rotaidal ::

Thor, na trenutne cene ga je težko imet ne?

Ja prenosnik je pa druga zadeva.

nova verzija zabrejka, če imaš odprte 3+ chate in ti vsi odpišejo v razmaku 1-2 sec, ti pa vmes preklopiš med okni


Si ziher,da nimaš kaj narobe nastavljeno? Ker nimam teh problemov.

nejcek74 ::

ti s svojo zgodbo povem zakaj starega: imam prekrasen router (netgear FVS124g, tako da niti ni samo ena poceni škatla). Star 2 leti, ampak že end of life (torej, garancija še velja, ni pa več suporta, novih firmwearov itd). Microsoft spremeni MSN tako, da sesuje router v trenutku ko se poveže.
Netgear se zaveda problema, ampak sporoči, da je bila sprememba na strani microsofta, da je router EOF, ter da je edina rešitev nakup novejšega modela ali neuporaba MSN. Microsfota nisem kontaktiral, verjetno se strinjate, da nima smisla.

amigo_no1 ::

je že par takih tem:

rešitev za novo verzijo:
MSN live messenger

Lonsarg ::

Hm nova verzija večja? O kaki verziji pa to govorite? Jaz sem naloćil ta live essentials in je bilo pol stvari odrezanih, nova verzija je windows7 proti vista, ki je stara verzija. Stara je bla zmazek potraten. No uportabljam pa MSN itk samo na mobitelu, nekaj kar vas bo večina šele čez 10 let, eni smo pač bolj zgodni z novatarijami :)

;-) ::

pa tud šteka ne nič.

Double_J ::

Saj dela tudi stara verzija. Odkljukajte win2000 compatibility mode.
Dve šivanki...

šernk ::



- pri tb diskih se to res pozna
- pri 4gb+ se to res pozna


moj PC še dolgo ne bo videl TB diska in 4GB rama...dokler ne bo nujno ne dam nanj niti centa.

MS s tem spet vsiljuje neko stvar, ki je mnogi nočemo.

Sam klient je lepši in bolj pregleden, je pa res da so funkcijo ali dve ven dali


spet odvisno kaj pomeni zate pojem lepši in bolj pregleden. meni pojem lepši ne pomeni popolnoma nič...oz kar je mnogim lepše...je meni nepotrebno izgubljena desetinka sekunde...ki mi po stotih klikih postane močno nadležna.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

energetik ::

Uporabljam verzijo 8.5, ker mi je mnogo bolj pregledna in uporabna kot novejša. Je pa nadležno, ko vsakič napiše, da je na voljo nova verzija..
Sicer pa če se z 7.5 ne da več vpisati, potem se na Win 2000 ne da več uporabljat Mesenđerja, ker mislim, da novejša ne gre gor.

Lonsarg ::

Kaj ne da uporabljat, pa kaj misliti da je od Microsofta klient edini? OBstaja še ene 100 klientov za MSN, ne rabiš ravno Microsoftovega uproablat... Še za Windows Mobile jih imam 5+ na izbiro, sam pač od microsofta je najbolši:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSN blokira povezave do thepiratebay

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
398425 (6302) mirancar
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675515 (16156) tilinho20
»

Izšel Windows Live Essentials 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
8019463 (16274) Tilen
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479399 (4972) Zoro3
»

Nujnost instaliranja Windows Live Messengerja ob prijavi v MSN Messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
123687 (3064) jakal

Več podobnih tem