» »

zunanje ohišje za trdi disk 2,5"

zunanje ohišje za trdi disk 2,5"

XImhotep ::

katero? kolikor se da poceni, pa da je kvalitetno :) klik klik klik klik klik klik Moj HDD je Hitachi Travelstar 5K320 in ga bom dal ven iz prenosnika, kupujem novega tega pa še mislim uporabljat. kakšni drugi predlogi za ohišje so dobrodošli :))
  • spremenil: XImhotep ()

Han ::

XImhotep ::

hvala :)

JayKay ::

XImhotep ::

Ali gre v to ohišje moj hdd? ker piše Parallel ATA, disk pa je S-ATA. Al je to isto?:O:))

2x'=2 ::

lambda ::

Ta teden dobil tole:
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

in je super.

XImhotep ::

:)) hvala

Mitja358 ::

Tudi mene zanima katero kvalitetno ohišje za 2,5" disk naj kupim, saj se mi je pri trenutnem razmajal USB vhod in prekinja povezavo.

RejZoR ::

Sam sem pristaš IcyBox ohišij. Ugodni, neverjetno lepo narejeni in če vzameš modele, ki imajo še silikonsko oblogo so verjetno tud precej trpežni če kdaj slučajno leti naokoli.

Tale recimo:
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Na sliki izgleda grd, ampak v resnici pa je ohišje belo in izgleda kot bi gledal nek Applov izdelek, okoli pa je rahlo transparenten silikonska srajčka. Sam imam belo in črno ohišje s to silikonsko srajčko in sta super. Hitrost prenosov je tud dobra in praktično vedno dosega max zmogljivost USB 2.0. Chipset podpira do 2TB kapcitete (če ga kje najdeš v 9,5mm debelini, zaenkrat so samo 1TB največji v tej debelini) kar sem izvedel od proizvajalca (čeprav na strani piše, da je 500GB max). Toplo priporočam.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mitja358 ::

Super, črno se mi dopade. USB priklop je pa polne velikosti al?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

disk notranji v zunanjega

Oddelek: Strojna oprema
12944 (794) care20
»

Ohišje za SATA disk z USB 2.0. PRIKLOPOM

Oddelek: Kaj kupiti
13660 (511) hmm23
»

ATA, SATA

Oddelek: Strojna oprema
161607 (1118) woman
»

Ohišje za trdi disk

Oddelek: Kaj kupiti
112648 (2011) seba-beba
»

Nakup ZUNANJEGA 2TB diska - katerega ?

Oddelek: Kaj kupiti
91667 (1412) plavko61

Več podobnih tem