» »

Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa)

Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa)

««
20 / 33
»»

PaX_MaN ::

Hm link od Novartisa pa ni ravno najbolj primeren imo.
[...]
samo koliko ljudi je pa imelo zarad tega lažje ali pa hujše zdravstvene probleme pa tud ne vemo.

Saj ti nihče ne brani najt linkov, kjer so - po tvoje - taprave cifre cepljenih s cepivi, ki vsebujejo squalene in z njimi povezanimi težavami/umiranju/karkoli (razen GWS, ker smo ga že obdelali).

Glede katerih cepiv to misliš?

Cepiv v EU.

Ja in to samo pri ameriških in kanadskih vojakih, pri franconskih pa ne.

Simptome GWSja pa za nameček še pri množici ljudi na Bližnjem vzhodu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

PacificBlue ::

Pandemrix has been authorised under 'Exceptional Circumstances'. This means that it has not been possible to obtain full information about the pandemic vaccine.


Sploh veš, da ta cepiva NISO bila testirana, ker EU je postavil 5 dnevni rok, pa so ga zamudili, pa so vseeno zaradi pritiska farmacevtskih podjetij naredili izjemo. Zdaj pa se vpraši kako odgovorno je to. In ja pandemrix vsebuje squalen.

PaX_MaN ::

In ja pandemrix vsebuje squalen.

...
All German swine flu vaccines, including Pandemrix include:
Celvapan ga ne.


Sploh veš, da ta cepiva NISO bila testirana, ker EU je postavil 5 dnevni rok, pa so ga zamudili, pa so vseeno zaradi pritiska farmacevtskih podjetij naredili izjemo.

Itak da so bili, tule za Pandemrix:
How has Pandemrix been studied?

Pandemrix was first developed as a 'mock-up' vaccine, using a H5N1 strain of the flu virus called A/Vietnam/1194/2004. The company studied the ability of this mock-up vaccine to trigger the production of antibodies ('immunogenicity') against this strain of flu virus in advance of the pandemic.

Following the start of the H1N1 pandemic, the company replaced the virus strain in Pandemrix with the H1N1 strain causing the pandemic, and presented data relating to this change to the Committee for Medicinal Products for Human Use (CHMP).

A study in 129 healthy adults aged 18 to 60 years of age is comparing the ability of Pandemrix H1N1 (as a two-dose schedule) to trigger an immune response with that of an experimental vaccine containing twice as much virus material and no adjuvant.

What benefit has Pandemrix shown during the studies?

The mock-up vaccine was shown to bring about protective levels of antibodies in at least 70% of people in which it was studied. In line with the criteria laid down by the CHMP, this demonstrated that the vaccine brought about an appropriate level of protection. The CHMP was also satisfied that the change of strain to the H1N1 strain did not affect the characteristics of the vaccine.

In the 61 subjects who received the marketed formulation Pandemrix, the vaccine was shown after the first dose to trigger immunity to a satisfactory level. The percentage of subjects who have a level of antibodies in their blood that is high enough to neutralise the H1N1 virus (seroprotection rate) was 100%.

Celotne opise postopkov najdeš na posamezni podstrani o cepivu.

PacificBlue ::

Pandemrix has been authorised under 'Exceptional Circumstances'. This means that it has not been possible to obtain full information about the pandemic vaccine.


Tole izpodbija dejstvo da so zdravstvene inštitucije in zdravniki dovolj obveščeni o samem cepivu oz informacij je premalo. Sploh nedoumljivo mi je, kako se lahko človek cepi z cepivom, o katerem ne ve skoraj nič, in za adjuvent še slišal ni, kaj šele za kaj drugega.

Pa še vedno nisem našel cepiva za H1N1 v Eu, ki ne vsebujejo squalena.

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

Tole izpodbija dejstvo da so zdravstvene inštitucije in zdravniki dovolj obveščeni o samem cepivu oz informacij je premalo.

Premalo? Če bi si prebral celotno stran, bi videl, da je to v bistvo enako cepivo kot za H5N1, le da je namesto le-tega deaktiviranega virusa noter deaktiviran H1N1 - tako kot cepiva za sezonsko gripo, kjer menjajo po istem kopitu - kar pomeni, da so bile sestavine že pretestirane podolgem in počez, zgoraj pa imaš tudi podatke, kako so spremenjeno cepivo testirali tudi na 60+ ljudeh.

Sploh nedoumljivo mi je, kako se lahko človek cepi z cepivom, o katerem ne ve skoraj nič, in za adjuvent še slišal ni, kaj šele za kaj drugega.

Ker so tepci. Pametni ljudje kaj poiščemo in preberemo, pobaramo zdravnika, ostali pa pač blejate - hehe - skupaj z nekimi imeinpriimekwontgetvaccinekuzitsaks.name, savethehumanitydontgetvaccined.com in podobnimi kekci.

Pa še vedno nisem našel cepiva za H1N1 v Eu, ki ne vsebujejo squalena.

WTF, mudel, že tretjič: Celvapan ga ne.

PacificBlue ::

Premalo?


Ja, tako.

Pandemrix has been authorised under 'Exceptional Circumstances'. This means that it has not been possible to obtain full information about the pandemic vaccine.


ostali pa pač blejate - hehe - skupaj z nekimi imeinpriimekwontgetvaccinekuzitsaks.name, savethehumanitydontgetvaccined.com in podobnimi kekci.


Ko veš, da z moje strani to ni res. Sicer me je pa nasmejalo k si mi prej dal link od prisonplanet.com:P

Celvapan ga ne.


Aja točno, zdaj sem se pa spomnil, to je tisto cepivo s katero bojo cepili elito, pa tud nemške vojake, pa menda tud Angelo Merkel..

Pa tistih 60+ testnih zajčkov je premalo, zato tudi EMEA zahteva izvajanje načrta za akrivno spremljanje morebitnih stranskih učinkov takoj po cepljenju..to verjetno zato, ker so cepiva bila izdana pod "Exceptional Circumstances"..Baxter se je menda zavezal da bo spremljal vsaj 9000 preiskovancev. Imo bi bilo bolj pošteno ustanovit kako neodvisno komisijo, ki bi se ukvarjala s tem. Ne pa da to počnejo farmacevtske družbe, ki lahko prirejajo rezulltate z lahkoto, če hočejo.

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

Premalo?

Ja, tako.

Pandemrix has been authorised under 'Exceptional Circumstances'. This means that it has not been possible to obtain full information about the pandemic vaccine.

Full = vseh, vsekakor pa ne premalo.

Ko veš, da z moje strani to ni res. Sicer me je pa nasmejalo k si mi prej dal link od prisonplanet.com:P

Se mi je kar zdelo, da me bo gugl v rit brez vazelina.:8) FDA link namreč pravi, da je noter na aluminiju baziran adjuvant ASO4 in ne AS03 v katerem je squalene. Torej ga res le niso odobrili.

Aja točno, zdaj sem se pa spomnil, to je tisto cepivo s katero bojo cepili elito, pa tud nemške vojake, pa menda tud Angelo Merkel..

Saj lahko pogledaš spisek stranskih učinkov. Jih ima ~31, Pandemrix ~25, Focetria pa ~13 (plus ~5 pri dojenčkih, otrocih in adolescentih). Še vedno misliš, da je varnejši? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

PacificBlue ::

Se mi je kar zdelo, da me bo gugl v rit brez vazelina. FDA link namreč pravi, da je noter na aluminiju baziran adjuvant ASO4 in ne AS03 v katerem je squalene. Torej ga res le niso odobrili.


In ravno zato me zanima zakaj v Zda squalen ni dovoljen.

Saj lahko pogledaš spisek stranskih učinkov. Jih ima ~31, Pandemrix ~25, Focetria pa ~13 (plus ~5 pri dojenčkih, otrocih in adolescentih). Še vedno misliš, da je varnejši?


Hudimana. Take velike številke.

Sicer me je pa tole zbegalo:

Celvapan should not be given to people who have had an anaphylactic reaction (severe allergic reaction) to any of the components of the vaccine, or to any of the substances found at trace (very low) levels in the vaccine, such as formaldehyde, benzonase or sucrose
However, it may be appropriate to give the vaccine to these patients during a pandemic, as long as facilities for resuscitation are available.

PaX_MaN ::

Hudimana. Take velike številke.

Niti ne.

In ravno zato me zanima zakaj v Zda squalen ni dovoljen.

Sem šel še enkrat gledat in v bistvu je:
Squalene is also found in a variety of foods (for example: eggs, olive oil (0.7%). cookies, yeast, meat),
cosmetics (for example: eye makeup, lipstick, baby powder), over-the-counter medications, and health
supplements. Squalene in olive oil may contribute to the low cholesterol levels of people who consume
Mediterranean-style diets (Smith, 2000). People can purchase squalene at health food stores. It is more
commonly known as "shark liver oil."

Samo uporabljajo ga neradi, ravno zaradi gonje okoli GWSja, ki je še vedno črni madež na njihovem ugledu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

PacificBlue ::

Hudimana. Take velike številke.

Niti ne.


OMG. Če bi bil jaz zdravnik, si ne bi upal predpisat tega, ni šans.

Pa tudi tuki sem naletel na tole:

Guillain-Barre syndrome (condition that causes nerve inflammation/damage - can cause weakness; loss of muscle function; abnormal sensation; numbness; and even paralysis)


What causes Guillain-Barre syndrome?:

No one knows exactly what causes Guillain-Barre syndrome or why some people get it and other do not. Most people who get Guillain-Barre syndrome do so after having a bacterial or viral infection. In some cases, it has been connected to certain immunizations, such as the flu vaccine, and can even occur spontaneously.


http://coldflu.about.com/od/flu/p/guill...

Guillain-Barre syndrome is an inflammatory disease affecting the peripheral nerves, with symptoms of weakness, numbness or tingling in the arms and legs. Loss of movement and feeling in the arms, legs, upper body, and face may also occur.

The condition "is usually triggered by infectious disease or vaccine," senior investigator Dr. Elyanne Gault told Reuters Health. "To date, influenza was associated with Guillain-Barre syndrome through vaccination, based on the report of a high number of Guillain-Barre syndrome cases during a mass vaccination campaign against swine influenza in the US."


Gault concluded, "Although the occurrence is rare, it is by far more frequent than that following influenza vaccine...The benefit of large-scale influenza vaccination should also be considered as a means to protect against Guillain-Barre syndrome."


http://www.reuters.com/article/healthNe...


In ravno zato me zanima zakaj v Zda squalen ni dovoljen.

Sem šel še enkrat gledat in v bistvu je:
Squalene is also found in a variety of foods (for example: eggs, olive oil (0.7%). cookies, yeast, meat),
cosmetics (for example: eye makeup, lipstick, baby powder), over-the-counter medications, and health
supplements. Squalene in olive oil may contribute to the low cholesterol levels of people who consume
Mediterranean-style diets (Smith, 2000). People can purchase squalene at health food stores. It is more
commonly known as "shark liver oil."

Samo uporabljajo ga neradi, ravno zaradi gonje okoli GWSja, ki jim je še vedno kol v riti.


Točno. Ampak ali je razlika med delovanjem squalena, ki pride v organizem z cepljenjem ali tistim ki ga zaužijemo kot hrano?

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

imagodei>> "Zakaj nekateri proizvajalci uporabljajo neke spojine, drugi pa ne, je tudi zanimiva debata. "

PacificBlue> "Absolutno, če vemo, da squalen in tudi SVINEC, ki je dodan cepivo nista nujna sploh za izdelavo cepiva."

Kaj zdaj selektivno citiraš in se izogibaš odgovorom na zastavljena vprašanja? Če ti je težko odgovorit, pol tudi ni treba trgat mojih izjav iz konteksta in nanje "premeteno" odgovarjat.

Pri človeku samo še utrjuješ občutek, da še sam ne veš, kaj bi verjel. Če bi, bi verjetno že odgovoril na zastavljena vprašanja.
- Hoc est qui sumus -

PacificBlue ::

Kaj zdaj selektivno citiraš in se izogibaš odgovorom na zastavljena vprašanja?


Na katera vprašanja?

tudi ni treba trgat mojih izjav iz konteksta in nanje "premeteno" odgovarjat.


Hotel sem ti rečt, da nekatere snovi ali elementi ki so v teh različnih cepivih, niso sploh nujne za izdelavo le tega. To je vse, če misliš da sem ti s tem naredil škodo se ti pa opravičujem. Samo ravno v tistem času sem bral članek in sem vmes vrgel uč na tvoj post. Nič drugega.

Pri človeku samo še utrjuješ občutek, da še sam ne veš, kaj bi verjel.


Ni to religija. Zanimajo me podrobnosti,nit zgodbe mi je pa že dolgo znana. Če te pa kaj specialnega zanima pa samo vpraši.

Če bi, bi verjetno že odgovoril na zastavljena vprašanja.


Še enkrat, na katera? :)Zdaj mi daješ tak občutek, kot da me hočeš zasut z desetinami neodgovorjenih vprašanj, ki se jih pa res žal ne spomnim, pa tud mislim da jih ni.

hamax ::

Torej cepiva so boljša in slabša, z več stranskimi učinki in manj, dražja in cenejša.
Kje je tu bioterorizem?

imagodei ::

PacificBlue> "Na katera vprašanja?"

Na desni strani na vrhu strani imaš funkcijo Posebni izpisi. Tam za avtorja izberi imagodei in pritisni gumb prikaži. Poglej nekaj zadnjih sporočil in poišči posebej zastavljena vprašanja. So precej očitna in tole sprenevedanje je, milo rečeno, nevredno mojega časa.
- Hoc est qui sumus -

PacificBlue ::

Torej je zdaj vaša najnovejša trditev ta, da so vsa cepiva strupi?


Jaz ne trdim tega. Zakaj posplošuješ?


Opustimo cepljenje proti otroški paralizi, mumpsu, ošpicam, rdečkam, hepatitisu? A predlagaš, da se vrnemo kakih 100 let nazaj v preteklost in davico in tetanus zdravimo s čajčki in obkladki?


Ne,potrebno je samo izdelati nova boljša zdravila z nič ali zelo malo stranskimi učinki.

A želiš povedat, da so dodatki, ki jih najdemo v cepivih, del svetovne zarote za zmanjšanje števila populacije?


Da. Ampak ne v taki obliki da bi zdaj ljudje začeli umirati takoj. Cepivo je samo eno izmed orodij s katerim nam škodijo.

In, ali želiš povedat, da naj zaradi stranskih učinkov cepiv opustimo cepljenja?


Sem ti že odgovoril.


Še kaj?

imagodei ::

imagodei>> "A želiš povedat, da so dodatki, ki jih najdemo v cepivih, del svetovne zarote za zmanjšanje števila populacije? "

PacificBlue> "Da. Ampak ne v taki obliki da bi zdaj ljudje začeli umirati takoj. Cepivo je samo eno izmed orodij s katerim nam škodijo. "

Aha, OK. :D To sem želel vedet.

In potem praviš, naj te ne mečem v isti koš, kot dokaz1 in ostale teoretike zarote? :\

No ja, vsaj jasno si (si) odgovoril, kakšna stališča imaš.
- Hoc est qui sumus -

XsenO ::

Dober del teh "inkriminiranih" snovi uporabljajo že najmanj enih 20 let(večino tudi že več let). Velika uspešno pri iztrebljanju populacije indeed.

Morda malo provokativno vprašanje, toda zakaj "teoretiki zarote/iskalci resnice" (ali kakorkoli se hočete imenovati) vedno iščete najbolj zakoplicirani sistem/način/razlago?
1 + 1 = 1

TESKAn ::

OMG. Če bi bil jaz zdravnik, si ne bi upal predpisat tega, ni šans.

Potem bi bil dober kvečjemu za zdravilca. Vsa zdravila imajo stranske efekte.

Sicer me je pa tole zbegalo:...

Je jasno, da če je človek alergičen na nekaj, se mu tega ne bo dajalo?

Hotel sem ti rečt, da nekatere snovi ali elementi ki so v teh različnih cepivih, niso sploh nujne za izdelavo le tega.

Imaš kompetence, da lahko tako določaš, kaj je potrebno in kaj ne?

Ne,potrebno je samo izdelati nova boljša zdravila z nič ali zelo malo stranskimi učinki.

Izvoli. Boš hitro nemarno bogat, če boš naredil zdravilo, ki bo učinkovito in hkrati ne bo imelo stranskih učinkov.
Ni tako preprosto, kot si nekateri domišljajo - pa čeprav si multinacionalka z šitload keša.

Da. Ampak ne v taki obliki da bi zdaj ljudje začeli umirati takoj. Cepivo je samo eno izmed orodij s katerim nam škodijo.

Pred cepivi so ljudje zaradi nekaterih bolezni, ki jih danes praktično ni več, cepali ko muhe. Bolj bi nam škodilo, če cepiv ne bi bilo.

Zaka nekateri ne premislite, kako zanič načrt imajo "illuminati", če nas zaradi cepiv, ki naj bi zmanjšala populacijo, čedalje več preživi?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PacificBlue ::

Aha, OK. :D To sem želel vedet.

In potem praviš, naj te ne mečem v isti koš, kot dokaz1 in ostale teoretike zarote? [:\]

No ja, vsaj jasno si (si) odgovoril, kakšna stališča imaš.



Čaki malo, nekateri so trdili, da bo izključno cepivo pomorilo par miljard ljudi. No jaz tega ne trdim, jaz pravim da je samo eno izmed orodij, ki pripomore k temu. Eno izmed mnogih orodij, ki vpliva na zdravje ljudi.. da ti grem še naštevat ostale stvari, kot je hotel bluefish, pa se mi zdi v tej temi nepomembno.

bluefish ::

da ti grem še naštevat ostale stvari, kot je hotel bluefish, pa se mi zdi v tej temi nepomembno.
Par vrstic o tem, kaj je zate neposredno in kaj posredno, ne bi škodilo.

PacificBlue ::

Izvoli. Boš hitro nemarno bogat, če boš naredil zdravilo, ki bo učinkovito in hkrati ne bo imelo stranskih učinkov.
Ni tako preprosto, kot si nekateri domišljajo - pa čeprav si multinacionalka z šitload keša.


Moje mnenje je, da bi proizvodnja zdravil morala preiti v državne roke. Na zdravju ljudi služiti se mi zdi nemoralno,vsaj tako kot se to dogaja zdaj.

da ti grem še naštevat ostale stvari, kot je hotel bluefish, pa se mi zdi v tej temi nepomembno.

Par vrstic o tem, kaj je zate neposredno in kaj posredno, ne bi škodilo.


Eno izmed mnogih orodij, ki vpliva na zdravje ljudi..


Iz tega lahko potegneš več zaključkov, upam da si jih zmožen.

Zaka nekateri ne premislite, kako zanič načrt imajo "illuminati", če nas zaradi cepiv, ki naj bi zmanjšala populacijo, čedalje več preživi?


Ta vojna pro0ti človeštvu ne poteka samo na fizični ravni, zato je zadeva tudi tako komplicirana in je tudi ne razumete.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

zato je zadeva tudi tako komplicirana in je tudi ne razumete.
Ti pa seveda jo? Enlighten us.

XsenO ::

Moje mnenje je, da bi proizvodnja zdravil morala preiti v državne roke. Na zdravju ljudi služiti se mi zdi nemoralno,vsaj tako kot se to dogaja zdaj.


Nismo par strani nazaj pravili, da so državne ustanove tudi del zarote?
Anyway good luck with it, sam poglej kakšne težave ima Obama z reformo o zdravstvenih zavarovanij.
1 + 1 = 1

TESKAn ::

Ta vojna pro0ti človeštvu ne poteka samo na fizični ravni, zato je zadeva tudi tako komplicirana in je tudi ne razumete.

Eh, standardni argument verskih fanatikov. "ti tega ne razumeš". BS. Ni kaj za razumet, ker ni nobene zarote proti človeštvu s strani "illuminati" oziroma katere koli trenutno "krive" organizacije.
In zanima me, kaj porečeš na to, da smo prav zaradi cepiv, prav zaradi teh "zarotniških" farmacevtskih podjetji zmeraj bolj zdravi in zmeraj dlje živimo?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PaX_MaN ::

Na zdravju ljudi služiti se mi zdi nemoralno,vsaj tako kot se to dogaja zdaj.

Pol je treba skenslat vsaj fakultete za:

    kemijo
    farmacijo
    biotehniško
    zdravstvene vede
    elektrotehniko
    računalništvo

Ker, kdo misliš, da "dela" zdravila?

imagodei ::

XsenO> "Nismo par strani nazaj pravili, da so državne ustanove tudi del zarote?
Anyway good luck with it, sam poglej kakšne težave ima Obama z reformo o zdravstvenih zavarovanij. "


Hja, veš kako je fino bit teoretik zarote... Ni treba dvakrat govorit isto, glavno, da nasprotuješ uradni različici. Ali pa - saj je vseeno, če se dva teoretika ne strinjata, ali hoče cel svet iztrebit Rockefellerjev inštitut ali pa Bliderbergovci; ali bodo pobili 1 milijardo ali pa raje 5 milijard ljudi - glavno da smo skupaj proti uradni verziji, ker to se pa itak ve, da mediji in mainstream znanost zavajajo.
- Hoc est qui sumus -

PacificBlue ::

Ti pa seveda jo? Enlighten us.


Imam svojo resnico ja, ki ni absolutna seveda, samo je pa precej razumljiva glede na dogajajnje po svetu. Kako že pravijo, pomagaj si sam in dobil boš pomoč..

Eh, standardni argument verskih fanatikov.


Nisem veren, nisem fanatik. Sem samo oseba odprtega uma, ki ima mogoče malo višje zaznavanje sveta okoli sebe, kot večina. Čeprav se nimam zaradi tega za boljšo osebo, kvečjemu samo breme modrosti je težko.


In zanima me, kaj porečeš na to, da smo prav zaradi cepiv, prav zaradi teh "zarotniških" farmacevtskih podjetji zmeraj bolj zdravi in zmeraj dlje živimo?


Samo pomisli, koliko ljudi je odvisnih od zdravil proti psihičnim težavam, poglej si podatke za zda, pa tudi za ostali svet. Vedno bolj in vedno več...in ja zdravi smo, od znotraj pa gnijemo kot stare hruške.

Ker, kdo misliš, da "dela" zdravila?


Imaš prav ja, samo malo več odgovornosti pa tud ne bi škodilo. Kdo pa služi pa je tud drugo vprašanje.

Nismo par strani nazaj pravili, da so državne ustanove tudi del zarote?
Anyway good luck with it, sam poglej kakšne težave ima Obama z reformo o zdravstvenih zavarovanij.


So elementi, ki so prišli v državne ustanove in se zdaj izdajajo kot da delajo v dobrobit človeštvu, delajo pa ravno nasprotno. Obama je eden izmed njih.

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

Samo pomisli, koliko ljudi je odvisnih od zdravil proti psihičnim težavam, poglej si podatke za zda, pa tudi za ostali svet. Vedno bolj in vedno več...in ja zdravi smo, od znotraj pa gnijemo kot stare hruške.

...
Kako že pravijo, pomagaj si sam in dobil boš pomoč..

Torej, ti pomaganje sebi s "svojo resnico, ki je pa precej razumljiva glede na dogajanje po svetu", je dobro, pomaganje z "zdravili proti psihičnim težavam, od katerih si odvisen" je pa apriori slabo?

Imaš prav ja, samo malo več odgovornosti pa tud ne bi škodilo.

Kdo? Komu? Pred kom? Pred čim? Zakaj?

Sem samo oseba odprtega uma, ki ima mogoče malo višje zaznavanje sveta okoli sebe, kot večina.

Sorči, izmišljevanje o nečem, o čemer itak nič ne veš:
Ja kaj pa če so si prizadevali? Ne moreš vedeti.

- is pure lies.

So elementi, ki so prišli v državne ustanove in se zdaj izdajajo kot da delajo v dobrobit človeštvu, delajo pa ravno nasprotno. Obama je eden izmed njih.

In kako _točno_ to počno?

Mipe ::

Ne pozabite folijastih kapic.

PacificBlue ::

...


...

Torej, ti pomaganje sebi s "svojo resnico, ki je pa precej razumljiva glede na dogajanje po svetu", je dobro, pomaganje z "zdravili proti psihičnim težavam, od katerih si odvisen" je pa apriori slabo?


Jaz ne jemljem tablet.


Imaš prav ja, samo malo več odgovornosti pa tud ne bi škodilo.

Kdo? Komu? Pred kom? Pred čim? Zakaj?


Eee..o čem se že pogovarjamo?

Sorči, izmišljevanje o nečem, o čemer itak nič ne veš:


Pišem na način, da ne bi vas preveč razburjal. Meni je velik jasno. Ne vse, ampak dosti pa.

In kako _točno_ to počno?


Z hegelijansko dialektiko.

PacificBlue ::

Švicarske zdravstvene službe so sporočile, da bodo za določene skupine omejile cepljenje proti novi gripi s cepivom pandremix proizvajalca GlaxoSmithKline.

V službi za zdravila Swissmedic so pojasnili, da ne bodo cepili nosečnic, otrok in oseb, starejših od 60 let, saj ni bilo opravljenih ustreznih raziskav o stranskih učinkih cepiva pri omenjenih kategorijah oseb. Nekateri opozarjajo, da navadno cepivo ni primerno za otroke in nosečnice, saj naj bi imelo preveč stranskih učinkov.


http://www.rtvslo.si/zdravje/svica-nose...

PaX_MaN ::

Cepivo "pandremix" ne obstaja. Obstaja pa "Pandemrix".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Gandalfar ::



The rejection of hard-won knowledge is by no means a new phenomenon. In 1905, French mathematician and scientist Henri Poincaré said that the willingness to embrace pseudo-science flourished because people "know how cruel the truth often is, and we wonder whether illusion is not more consoling." Decades later, the astronomer Carl Sagan reached a similar conclusion: Science loses ground to pseudo-science because the latter seems to offer more comfort. "A great many of these belief systems address real human needs that are not being met by our society," Sagan wrote of certain Americans' embrace of reincarnation, channeling, and extraterrestrials. "There are unsatisfied medical needs, spiritual needs, and needs for communion with the rest of the human community."

Looking back over human history, rationality has been the anomaly. Being rational takes work, education, and a sober determination to avoid making hasty inferences, even when they appear to make perfect sense. Much like infectious diseases themselves -- beaten back by decades of effort to vaccinate the populace -- the irrational lingers just below the surface, waiting for us to let down our guard.


Consider: In certain parts of the US, vaccination rates have dropped so low that occurrences of some children's diseases are approaching pre-vaccine levels for the first time ever. And the number of people who choose not to vaccinate their children (so-called philosophical exemptions are available in about 20 states, including Pennsylvania, Texas, and much of the West) continues to rise. In states where such opting out is allowed, 2.6 percent of parents did so last year, up from 1 percent in 1991, according to the CDC. In some communities, like California's affluent Marin County, just north of San Francisco, non-vaccination rates are approaching 6 percent (counterintuitively, higher rates of non-vaccination often correspond with higher levels of education and wealth).


http://www.wired.com/magazine/2009/10/f...

jest10 ::

No v Ukrajini se je že začela fešta-epidemija prašičje gripe

jest10 ::

Dokaz1, kdaj bosta umrli moji ravnokar cepljeni sestri?
Prosim za odgovor.

imagodei ::

Zaradi gripe umrla kronična bolnica

Kaj, zdaj pa nobenega teoretika zarote ni več naokrog?

Gotov je bila cepljena, tale bolnica. Aja, wait... Ni bila, pravijo. Ti šment... Da ni cepljenje v določenih primerih vseeno koristno?

Iz 24ur
S pandemskim cepivom se ne smejo cepiti osebe, ki so imele resno alergično reakcijo na katero koli sestavino tega cepiva ali na katero koli snov, ki je lahko prisotna v cepivu v sledovih. To so jajčne in piščančje beljakovine, ovalbumin, formaldehid, gentamicinijev sulfat in natrijev deoksiholat. Cepljenje pa se odloži v primeru, ko ima posameznik akutno bolezen z visoko telesno temperaturo nad 38 stopinj Celzija.


In še:
Od danes naprej se je sicer mogoče cepiti, pomisleke pa je Strle zavrnil z naslednjo primerjavo. "Če bi cepili milijon ljudi, bi jih imela mogoče polovica ali četrtina blage bolečine na mestu cepljenja, če pa tega milijona ne cepimo, jih bo približno 25 odstotkov dobilo novo gripo, kar pomeni, da bodo imeli bolečine po mišicah nekaj dni," je poudaril Strle. Povedano drugače: Če ima po cepljenju en odstotek kratkotrajno vročinsko bolezen, to pomeni, da jo bo od milijona cepljenih dobilo deset tisoč, če pa ne bodo cepljeni, jih bo imelo 250.000 vročino, ki bo trajala pet do sedem dni, je razložil.

Prav tako se ne pričakuje, da bi zaradi stranskega učinka cepljenja kdo umrl. Če bo od milijona necepljenih zbolelo 250.000 ljudi, pa jih bo po dosedanjih predvidevanjih umrlo od 0,1 do 0,5 odstotka, kar pomeni od 250 do 1250 ljudi, opozarja Strle. Po njegovih besedah so tako koristi od cepiva velikanske.


(Poudarki na obeh linkih so moji)
- Hoc est qui sumus -

PacificBlue ::

Gotov je bila cepljena, tale bolnica. Aja, wait... Ni bila, pravijo. Ti šment... Da ni cepljenje v določenih primerih vseeno koristno?


Cepi se in se boš lahko sam prepričal. Ti je težko?


Prav tako se ne pričakuje, da bi zaradi stranskega učinka cepljenja kdo umrl.


V Švici mislijo drugače.


p.s

Pa še vedno nisem dobil odgovora zakaj je squalen v Zda prepovedan?

PaX_MaN ::


p.s

Pa še vedno nisem dobil odgovora zakaj je squalen v Zda prepovedan?

Kajdanisi.


Prav tako se ne pričakuje, da bi zaradi stranskega učinka cepljenja kdo umrl.

V Švici mislijo drugače.

Ne. V Švici 'mislijo' samo to, da ni bilo pri teh skupinah pri dotičnem cepivu opravljenih dovolj raziskav o stranskih učinkih. Pizda, še sam si šel navajat - in celo boldat točno to!

//imagodei: popravljen link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

PacificBlue ::

Pa še vedno nisem dobil odgovora zakaj je squalen v Zda prepovedan?

Kajdanisi.


Ne seli se norca, ni to tapravi odgovor. Dej link od Fda , da vidimo če je adjuvant squalen dovoljen. Drugače pa utihni pizda.


Ne. V Švici 'mislijo' samo to, da ni bilo pri teh skupinah pri dotičnem cepivu opravljenih dovolj raziskav o stranskih učinkih. Pizda, še sam si šel navajat - in celo boldat točno to!


Nasploh ni bilo opravljenih dovolj raziskav.Tako za tiste starostnike, kot za ostale. a ti grem lepi linke, ki sem jih že par postov nazaj, v katerem se te farmacevtske družbe morajo kao obvezat, da bodo spremljale stanje tistih ki se cepijo. In ja veliko kdo še misli, da je vseeno PREVEČ stranskih učinkov.

imagodei ::

Takole... Komur bo v bodoče izpod prstov skočila beseda "pizda" ali kaka njena bližnja sorodnica, za katero ne bo povsem jasno, ali je zgolj medmet, ali pa gre za name-calling, bo celoten svoj prispevek bral v rdeči barvi. :)
- Hoc est qui sumus -

PaX_MaN ::

Ne seli se norca, ni to tapravi odgovor. Dej link od Fda , da vidimo če je adjuvant squalen dovoljen. Drugače pa utihni pizda.

Hm, v pdfu U.S. Food and Drug Administration, lepo piše, da ga lahko brez problema zaužiješ celo v hrani , ki jo, kot že ime pove (food), tudi regulira, pa to tebi ni zadostni odgovor?
(Lahko me pa hitro postaviš na laž, in sicer tako, da najdeš FDAjev link, ki izrecno pravi, da NI dovoljen. :P)

Tako za tiste starostnike, kot za ostale. a ti grem lepi linke, ki sem jih že par postov nazaj, v katerem se te farmacevtske družbe morajo kao obvezat, da bodo spremljale stanje tistih ki se cepijo..

Ni res:
This will include information on its side effects and its safety in children, the elderly, pregnant women, patients with severe conditions and people who have problems with their immune systems.

Za zdrave med 18-60 pa čist' dost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

PacificBlue ::

Hm, v pdfu U.S. Food and Drug Administration, lepo piše, da ga lahko brez problema zaužiješ celo v hrani , ki jo, kot že ime pove (food), tudi regulira, pa to tebi ni zadostni odgovor?


Ni problem hrana. Tudi jaz obožujem olivno olje, brez njega bi res težko zdržal:)

Tule je copy past iz nekega ne preveč jakega linka, ampak vseeno mogoče se bo dalo kaj potegnit iz tega:

"Dr Mercola explains:

"Novartis's proprietary squalene adjuvant for their H1N1 vaccine is MF59. Glaxo's is ASO3. MF59 has yet to be approved by the FDA for use in any U.S. vaccine, despite its history of use in other countries.

Per Dr. Nass, there are only three vaccines in existence using an approved squalene adjuvant. None of the three are approved for use in the U.S.

What Squalene Does to Rats

Oil-based vaccination adjuvants like squalene have been proved to generate concentrated, unremitting immune responses over long periods of time.[vi]

A 2000 study published in the American Journal of Pathology demonstrated a single injection of the adjuvant squalene into rats triggered "chronic, immune-mediated joint-specific inflammation," also known as rheumatoid arthritis.[vii]

The researchers concluded the study raised questions about the role of adjuvants in chronic inflammatory diseases.

What Squalene Does to Humans

Your immune system recognizes squalene as an oil molecule native to your body. It is found throughout your nervous system and brain. In fact, you can consume squalene in olive oil and not only will your immune system recognize it, you will also reap the benefits of its antioxidant properties.

The difference between "good" and "bad" squalene is the route by which it enters your body. Injection is an abnormal route of entry which incites your immune system to attack all the squalene in your body, not just the vaccine adjuvant.

Your immune system will attempt to destroy the molecule wherever it finds it, including in places where it occurs naturally, and where it is vital to the health of your nervous system.


There is virtually no science to support the safety of vaccine injections on your long-term health or the health of your children. Follow-up studies last on average about two weeks, and look only for glaring injuries and illnesses.

Autoimmune disorders like those seen in Gulf War Syndrome frequently take years to diagnose due to the vagueness of early symptoms. Complaints like headaches, fatigue and chronic aches and pains are symptoms of many different illnesses and diseases."

http://birdflu666.wordpress.com/2009/07...

PaX_MaN ::

Ni problem hrana. Tudi jaz obožujem olivno olje, brez njega bi res težko zdržal:)

Ti si samo rekel, naj najdem link, kjer piše, da je dovoljen squalene, nič o kje pa kako pa s čim. Lahko greva pa tudi na
cosmetics (for example: eye makeup, lipstick, baby powder), over-the-counter medications, and health
supplements
če češ - Biafine je že en tak.

There is virtually no science to support the safety of vaccine injections on your long-term health or the health of your children.

A little google power - 60 kliničnih testiranj, 12 let na trgu, 45 milijonov doz - in še to velikokrat večkrat zapored. Rezultat? Bupkus.

PacificBlue ::

Ti si samo rekel, naj najdem link, kjer piše, da je dovoljen squalene, nič o kje pa kako pa s čim.


Će se pa tle pogovarjamo o cepivu ne o hrani.



Lahko greva pa tudi na
cosmetics (for example: eye makeup, lipstick, baby powder), over-the-counter medications, and health
supplements
če češ - Biafine je že en tak.


Imo je razlika med cepljenjem in pudranjem.



A little google power - 60 kliničnih testiranj, 12 let na trgu, 45 milijonov doz - in še to velikokrat večkrat zapored. Rezultat? Bupkus.



Pa to je spet eno takšno mešanje dreka. Kje mi lahko ti potrdiš, da ljudje niso imeli problemov, kasneje v živjenju, zaradi cepiva? Da niso imeli takih problemov kot so:

autoimmune diseases that have been linked to squalene injections in humans--arthritis, fibromyalgia, lymphadenopathy, rashes, photosensitive rashes, malar rashes, chronic fatigue, chronic headaches, abnormal body hair loss, non-healing skin lesions, aphthous ulcers, dizziness, weakness, memory loss, seizures, mood changes, neuropsychiatric problems, anti-thyroid effects, anaemia, elevated ESR (erythrocyte sedimentation rate), systemic lupus erythematosus, multiple sclerosis, ALS (amyotrophic lateral sclerosis) also known as Lou Gehrig's disease, Raynaud's phenomenon, Sjorgren's syndrome, chronic diarrhoea, night sweats and low-grade fevers.

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

Dokaz1, kdaj bosta umrli moji ravnokar cepljeni sestri?
Prosim za odgovor.

Še vedno čakam na odgovor. Bo kaj?

PacificBlue ::

Dokaz1, kdaj bosta umrli moji ravnokar cepljeni sestri?
Prosim za odgovor.

Še vedno čakam na odgovor. Bo kaj?


Kaj bi rad sveče kupil? Daj ne teži s takimi vprašanji,ki niso potrebna sicer pa se bom dokaz1 že javil če se bo hotel.

jest10 ::

Dokaz1, kdaj bosta umrli moji ravnokar cepljeni sestri?
Prosim za odgovor.

Še vedno čakam na odgovor. Bo kaj?


Kaj bi rad sveče kupil? Daj ne teži s takimi vprašanji,ki niso potrebna sicer pa se bom dokaz1 že javil če se bo hotel.

Jasno da bom težil, če pa je večina teme polna nakladanja o gotovi smrti vseh cepljenih. Od vas "znalcev" pričakujem odgovor.

PacificBlue ::

Jasno da bom težil, če pa je večina teme polna nakladanja o gotovi smrti vseh cepljenih.


Ne pa ni. Če si ne bi vzel 1 min časa, tko kot zdaj bi si mogoče še lahk kaj zapomnil.

Od vas "znalcev" pričakujem odgovor.


"Think for yourself and question authority".

Pšenični ::

"Jasno da bom težil, če pa je večina teme polna nakladanja o gotovi smrti vseh cepljenih. Od vas "znalcev" pričakujem odgovor."

http://www.vrhnika.si/?m=news&id=8183

Sem iz Borovnice, dejstvo je da Vrhniški zdravstveni dom ni pobral niti 10 prijav za cepljenje. Občina ima kar lepo št. prebivalcev tam okoli 20.000

V glavnem jaz rajši guznem kot da bi se cepil s to nahitro narejeno žajfo.

PaX_MaN ::

Će se pa tle pogovarjamo o cepivu ne o hrani.

Oboje regulira FDA. Ki ga je vsaj v enem primeru - podanem - odobrila.

Imo je razlika med cepljenjem in pudranjem.

Samo način vnosa.

Pa to je spet eno takšno mešanje dreka. Kje mi lahko ti potrdiš, da ljudje niso imeli problemov, kasneje v živjenju, zaradi cepiva? Da niso imeli takih problemov kot so:

autoimmune diseases that have been linked to squalene injections in humans--arthritis, fibromyalgia, lymphadenopathy, rashes, photosensitive rashes, malar rashes, chronic fatigue, chronic headaches, abnormal body hair loss, non-healing skin lesions, aphthous ulcers, dizziness, weakness, memory loss, seizures, mood changes, neuropsychiatric problems, anti-thyroid effects, anaemia, elevated ESR (erythrocyte sedimentation rate), systemic lupus erythematosus, multiple sclerosis, ALS (amyotrophic lateral sclerosis) also known as Lou Gehrig's disease, Raynaud's phenomenon, Sjorgren's syndrome, chronic diarrhoea, night sweats and low-grade fevers.

Če bi dobro prebral, bi videl, da je to seznam simptomov GWSja, ki naj bi ga povzročal squalene, za kar smo že davno tega rekli, da ni res.
««
20 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Najprej ptičja nato prašičja kaj bo naslednje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17715492 (3358) Tr0n

GRIPA & cepljenje

Oddelek: Loža
393456 (1636) 5er-->
»

Novartis podkupoval zaradi podtikanja svojih cepiv in zdravil

Oddelek: Loža
242217 (1625) imagodei

Več podobnih tem