» »

Xbox 360 vprašanja...

Xbox 360 vprašanja...

T.A.D.E.J ::

Živjo!

Sem nov uporabnik xbox-a 360 zato me zanima nekaj vprašanj. Sem že iskal po forumih, pa nič kaj pametnega nisem našel...

- Kaj sploh predstavljajo te Xbox Live kards (Gold...) dostop do česa vsega imaš?
- zanima me igranje preko neta? A se moraš naročit preko neta?:|
- Igro sem posnel na disk, tako sem naredil z vsemi 7. ki jih trenutno imam in nobene ne morem igrat (mi napiše da morem vstavit dvd) What's that about?? 8-O
- ko vplopim UTP kabel v konzolo se ne zgodi nič. Kako se sploh povežem na iternet?;((

Ni smešn...
Imam Xbox360 Premium 60gb, Jasper verzija...modificiran.

Prosim za pomoč!

XsenO ::

- Kaj sploh predstavljajo te Xbox Live kards (Gold...) dostop do česa vsega imaš?

To so predplačniške kartice z 3, 6 ali 12 meseci naročnine na gold. Omogočajo ti online igranje (multiplayer) in hitrejši dostop do določenih demo iger.

- zanima me igranje preko neta? A se moraš naročit preko neta?:|

Kupiš gold kartico in lahko igraš(priporočam ti nakup v kakšni spletni trgovini za kartice s paypalom saj boš prišel skozi za 50% ceneje)

- Igro sem posnel na disk, tako sem naredil z vsemi 7. ki jih trenutno imam in nobene ne morem igrat (mi napiše da morem vstavit dvd) What's that about?? 8-O

Razen v dveh ali treh primerih, ti posnemavanje na disk občutno zmanjša nalagalni čas v igrah. Vseeno moraš pa imeti vstavljen DVD za igrat.

8-O
- ko vplopim UTP kabel v konzolo se ne zgodi nič. Kako se sploh povežem na iternet?

Greš v sistemske nastavitve in poženeš setup in nato test (ali obratno se ne spovnem zdej), če še vedno ne dela povej kje se blokira. Ena možnost pa je, da si kupil ban-ano konzolo...
1 + 1 = 1

T.A.D.E.J ::

Uuuu @XsenO ti si car!

Nisem vedel, da bom tako hitro dobil odgovor in to prav na vse :P
Konzola je bila kupljena v Mullerju...bom popoldne pogledal če si lahko nastavim povezavo z internetom.

Hvala za vse :)

kratos ::

najbol se ti splača če misliš prek neta igrat kupit 12+1 gold kartico ki jo dobiš že za 30+ eur.

T.A.D.E.J ::

najbol se ti splača če misliš prek neta igrat kupit 12+1 gold kartico ki jo dobiš že za 30+ eur.


Kje pa se ta dobi za tako ceno?

kratos ::

mal pobrskej na netu (bolha, ebay,...) dobiš za 30-40 eur max.

XsenO ::

http://cheapxboxlivecodes.com/ zelo dobra stran pravijo, sam pa jo bo poskusil upam naslednji teden ko mi porihtajo viso.
1 + 1 = 1

T.A.D.E.J ::

aha...ja za 40€ jih najdem za 30 pa nisem nobene, zato sem vprašal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534282 (23477) Pesimist
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110361 (7725) GLAVNI
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777415 (5117) brecoboy
»

Xbox360 ali Wii

Oddelek: Kaj kupiti
251836 (1504) B_Weeed
»

X360 net

Oddelek: Konzole
14937 (749) LuGi

Več podobnih tem