» »

Ustvarjanje animiranih sličiš - MSN

Ustvarjanje animiranih sličiš - MSN

racunalnicar ::

Lep pozdrav!

Rad bi izdelal animirano sličico, v katero bi vključil 3 slikce.

1. vprašanje: Kam MSN sploh shranjuje te simbole, ki jih uporabljamo za npr. :P ... ?
2. vprašanje: S katerim programom bi lahko odprl vse tri animirane slike in jih postavil skupaj, vmes še kaj napisal... Z Adobe Photoshop se ne bo dalo, ker ne podpira teh vrst datotek. Verjetno bi se jih dalo odpret s tistim programom, s katerim se dela take smeške, samo nwm s katerim se dela?

Hvala in LP

alexxxx ::

klik
V msn pa jo dodaš tako da greš v meni -> čustveni simboli -> ustvari

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alexxxx ()

racunalnicar ::

To vem, sam nwm kam jih MSN shranjuje. Eden je mel 3 lepe slikce, pa sem si jih dodal, zdej bi pa iz teh treh rad sestavu 1 - vse 3 bi dal v 1. Pa sploh nwm kam jih MSN shrani, da bi jih lahko odprl in uredu.

bluefish ::

če se gre za le tri slikice, ki jih želiš združiti v eno, potem je na netu polno online orodij, ki to skombinirajo skupaj.
Za lokacijo pa malo uporabi google oz. se mi zdi, da je možno nastaviti v nastavitvah.

racunalnicar ::

No, pot, kjer so te datoteke shranjene sem že našel. Če še koga zanima:
C:\Documents and Settings\[user]\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger\[msn_naslov]\ObjectStore\CustomEmoticons

So pa te datoteke v nekem čudnem formatu - ID2. Zanima me, če kdo pozna kakšen konventer, ki bi znal iz tega formata sličice pretvoriti v gif?

dejanslo ::

Obstaja nek programček, ki ti vse emotione, zvoke in vse ostalo poišče in shrani v poljubno mapo. Nekaj-Steal se mu reče. Če ga boš uporabil, bodi pozoren na spyware. Za združevanje pa ne vem. Verjetno gre urejat z Image Ready.


PS: seveda, to kar shrani, je v formatu .gif etc
There`s More Than One Way To Do It

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejanslo ()

racunalnicar ::

Za združevanje že imam program.
A ta program bi mi potem iz te mape pretvoril v .gif te emocije in mi jih shranil npr. na namizje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

.XML to .PDF ali .doc

Oddelek: Programska oprema
133316 (3157) bluefish
»

MSN smeški

Oddelek: Omrežja in internet
1615095 (13338) dOlOres
»

Problem pri izdelavi prve strani

Oddelek: Izdelava spletišč
231225 (906) Michaelosz
»

shranjevanje čustvenih simbolov v MSN??

Oddelek: Programska oprema
51729 (1648) jurre
»

ImageReady

Oddelek: Programska oprema
111060 (939) cartman1

Več podobnih tem