» »

cod2 fps

cod2 fps

samsung113 ::

Kako dobit čim več FPS v igri? Vertical vsync mam že na off pa je okoli 120fps.

__Devil__ ::

čim manjša resolucija 8-O ?

Just-1n ::

omg, ti pa si smešn

samsung113 ::

To ni to..

boogie_xlr ::

Enim pomaga če dajo rendering z DirectX 9 na DirectX 7 v igri sami.

Valvoline ::

Kako dobit čim več FPS v igri? Vertical vsync mam že na off pa je okoli 120fps.

In zakaj rabiš več k 120 ?
50+ je zadost za špilanje.

Urc ::



Ne moreš verjet - postom, kot jih piše Valvoline :\

rdecaluc ::

Jz s 50 fps sploh ne upam na kak server.. kaj šele da bi s tem igral cod2.
Est modus in rebus. ,typos

bleh ::

Če pa opaziš gigantske razlike med 50 in 120 si pa muha.

Če maš LCD maš "refresh rate" ponavadi na 60hz in ne boš mel več kot 60 slik pa če salto nardiš, fizično ni mogoče.

Drgač pa, nehi bit len in uporabi google:
Napisal sem COD2 tweak guide, in lej ga zlomka, kaj prva stvar, TWEAK GUIDE!

http://www.tweakguides.com/COD2_1.html

Valvoline ::



Ne moreš verjet - postom, kot jih piše Valvoline :\

?
60-70+ naprej itak ne boš opazil razliko.
Lahka maš 1000fps gledal boš le 60-70.
Če pade na manj k 50 se čuti lag,če je skoz več k 50fps se da povsem normalno špilat.

Zgodovina sprememb…

Urc ::

Glej. Lahko se nekaj zmeniva ? Bom jaz dal lock na 333 fps pa nekam skočil (lahko gremo tudi na jump mapo ali pa "le" Toujane). Ti boš pa dal lock na 60-70 fps pa boš skočil za mano ? OK ? Me zanima, koliko časa boš skakal in priznal svojo zmoto. Da se sploh ne menimo o tem, da s 333 fps dosti lažje igraš, hitreje streljaš in na sploh bolj "ownaš".

Dajte si že enkrat vbit v glavo, da v Unreal pogonu so razlike med fps in to zelo velike

Valvoline ::

Glej. Lahko se nekaj zmeniva ? Bom jaz dal lock na 333 fps pa nekam skočil (lahko gremo tudi na jump mapo ali pa "le" Toujane). Ti boš pa dal lock na 60-70 fps pa boš skočil za mano ? OK ? Me zanima, koliko časa boš skakal in priznal svojo zmoto. Da se sploh ne menimo o tem, da s 333 fps dosti lažje igraš, hitreje streljaš in na sploh bolj "ownaš".

Dajte si že enkrat vbit v glavo, da v Unreal pogonu so razlike med fps in to zelo velike

Eh,več k 100fps pa res ne rabiš.

DaVidQ ::

Slučajno kdo ve, koliko FPS-jev bi dosegu z Sapphire ATI RADEON HD 4890 ?
Ker je v kratkem pričakujem, pa ne bi rad bil potem negativno presenečen :|

Urc ::

Počasi se daleč pride. No ja, 100 ne. Recimo 125 konstantno, to je že ql ja =) Stopničke so 125, (250) in 333. Naprej od 333 je že brezveze, npr. če imaš 1000 fps konstantno je brezveze. Sploh ne moreš skakat, sam neki slajdaš potleh. ;((

Valvoline ::

Sm pa res ta foro lih sprobal cod1, res ni razlike med 75 in 200+fps. Sicer streljačine lih ne špilam prek neta(multiplayer) mogoče se res tam kaj pozna. Za SP več k 75fps ne rabiš.

Valvoline ::

Slučajno kdo ve, koliko FPS-jev bi dosegu z Sapphire ATI RADEON HD 4890 ?
Ker je v kratkem pričakujem, pa ne bi rad bil potem negativno presenečen :|

A to pr cod2 ??
Ziher 200,mogoče 300fps+

$%&/() ::

Eh, 4870 in E8400 na 4GHz - Toujane skoraj nikoli ne pade pod 500, če pogledaš v zrak pa 1000, s tem, da imam 1680x1050, 4xAA in DX7.

Valvoline ::

Eh, 4870 in E8400 na 4GHz - Toujane skoraj nikoli ne pade pod 500, če pogledaš v zrak pa 1000, s tem, da imam 1680x1050, 4xAA in DX7.

Kaj pa če daš dx9(če podpira,ne vem) ?

samsung113 ::

Kak ste nekateri pametni logično je več FPS boljša igranost in ne trdite tu z nekimi bedastimi izjavami češ itak ni razlike,itak se neopazi in ta bulšit.
Postavil sem uprašanje kako dobit čim več fps in nisem dobil odgovora zatorej bom raje uporabil googla!

DaVidQ ::

Eh, 4870 in E8400 na 4GHz - Toujane skoraj nikoli ne pade pod 500, če pogledaš v zrak pa 1000, s tem, da imam 1680x1050, 4xAA in DX7.


No, jst mam Q9650, zdaj pa še grafo pričakujem :) Igrav bom pa vrjetno pod resolucijo 1680x1050, v glavnem gre se mi, da bi mi 333 držalo konstantno...

$%&/() ::

Eh, 4870 in E8400 na 4GHz - Toujane skoraj nikoli ne pade pod 500, če pogledaš v zrak pa 1000, s tem, da imam 1680x1050, 4xAA in DX7.

Kaj pa če daš dx9(če podpira,ne vem) ?



Večinoma 250.

rdecaluc ::

Lejte že 8800gt je meu skor skos 250 na dost močnih nastavitvah.. tko da ziher bo tekoče teklo vse skupi.

Sicer pa pri cod2 več fps k maš bolš je.. pri warih se to dobr vid, ker če maš ti mal fps in strelaš enga k ma vlik.. kr nau hotu crknt tkoj.. pa ni lagu server.
Est modus in rebus. ,typos

st0jko ::

Na žalost je še vedno preveč otrok na cod sceni, ki mislijo da so fps-ji najpomembnejša stvar pri online igranju... celo bolj kot taktike in teamplay. 125 je res fajn če maš konstantno, če pa kdo resno misli da bo z 250 bol ownal kot z 125 pa lahko takoj zbriše cod in gre nazaj travian igrat. 333 pa je itak že nekaj časa prepovedano, ker se te v določenih primerih sploh ne sliši pri hoji(cod2)ipd...
keks?

ZuPk0 ::

/r_multigpu 1 (mam 1 grafično pa mi poveča fps za 20-30)

rokyyy ::

večinoma dobrih tujih igralcev ma lockane na 125.zakaj pa presodite sami.

bluefish ::

Kak ste nekateri pametni logično je več FPS boljša igranost in ne trdite tu z nekimi bedastimi izjavami češ itak ni razlike,itak se neopazi in ta bulšit.
Postavil sem uprašanje kako dobit čim več fps in nisem dobil odgovora zatorej bom raje uporabil googla!

Bi ga lahko že na začetku. Sploh pa si že dobil konkreten odgovor:

Drgač pa, nehi bit len in uporabi google:
Napisal sem COD2 tweak guide, in lej ga zlomka, kaj prva stvar, TWEAK GUIDE!

http://www.tweakguides.com/COD2_1.html

Heh, namesto da bi to storil takoj si raje čakal tri dni. Svašta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Kristjan15 ::

Kako dobit čim več FPS v igri? Vertical vsync mam že na off pa je okoli 120fps.


v igri pojdi v options (možnosti) in graphics (grafika), tam pa nastavi tako:
Resolucija: čim manjša je, več maš fps, npr: 800x600
Filter tekstur: nastav na bilinear
Antialiashing(mehcanje robov) nastav na off (izklopljen)
Nacin izrisa (Rendering method reference) dej na directx 7
optimiziraj za SLI (optimize for SLI) nastavi na Yes (da)
in nastavitve tekstur(texture quality) nastavi na low (nizko)

LP!

ModriN96 ::

in ko bo to naredu bo meu tok grdo grafiko da je vsen če si sam riše po monitorju...

Kristjan15 ::

grafika bo res grda, fps-jev bo pa 10 - 30 več

Beernarrd ::

A se da cod2 igrat po mreži, če imata dva isti cd?

samsung113 ::

Kak ste nekateri pametni logično je več FPS boljša igranost in ne trdite tu z nekimi bedastimi izjavami češ itak ni razlike,itak se neopazi in ta bulšit.
Postavil sem uprašanje kako dobit čim več fps in nisem dobil odgovora zatorej bom raje uporabil googla!

Bi ga lahko že na začetku. Sploh pa si že dobil konkreten odgovor:

Drgač pa, nehi bit len in uporabi google:
Napisal sem COD2 tweak guide, in lej ga zlomka, kaj prva stvar, TWEAK GUIDE!

http://www.tweakguides.com/COD2_1.html

Heh, namesto da bi to storil takoj si raje čakal tri dni. Svašta.

Matr bluefish kako si brihten!
Sem pozabil na to temo in zato nisem gledal od takrav več nič. Svašta.

bleh ::

A se da cod2 igrat po mreži, če imata dva isti cd?


Po mreži, ja.

selectiveD ::

Pozdravljeni, pred kratkim sem kupil nov računalnik: Intel core I7, 6GB ddr3, radeon HD 4890 1GB. Pri COD 2 dobim le med 150 do 200 FPS ali je to normalno? Nastavitve imam vse na največ in 1680 × 1050.

hvala za odgovore

macek17 ::

selectiveD s to komfiguracijo kompa je nemogoče met 150-200fpsjev... ziher maš na dx9!?

ttommy ::

Kako pa lahko ugotovim koliko FPS imam v igri COD2?
Gamer

st0jko ::

Ja. Cod2 je zelo grafično požrešen na dx9. Sam imam manj fpsjev (na najvišjih nastavitvah) v cod2 kot v cod4.
keks?

hojnikb ::

Kako pa lahko ugotovim koliko FPS imam v igri COD2?

Fraps
#brezpodpisa

hojnikb ::



Ne moreš verjet - postom, kot jih piše Valvoline :\

Vežda lahko.Za moje pojme je to vredi.Vse kar je pa 60+ je pa tak super.
#brezpodpisa

__Devil__ ::

Ja. Cod2 je zelo grafično požrešen na dx9. Sam imam manj fpsjev (na najvišjih nastavitvah) v cod2 kot v cod4.


Vežda pri men tut :D

selectiveD ::

selectiveD s to komfiguracijo kompa je nemogoče met 150-200fpsjev... ziher maš na dx9!?


Ja res imam na dx9 ampak sem mislil da je vseeno malo.

Hvala za odgovore

Zgodovina sprememb…

selectiveD ::

Ignorirajte ta post

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

jaz mam 1000 fps z mojo konfiguracijo spoda, če dam vse na max (24") pa omejitev fps na /com_maxfps 0, pa če pogledam gor mam 900-1000 fps, drugač pa ne pade pod 600-700. z dx9 pa je tut 150-200 fps ja.. sam je pa grafika tut zato lepša.

lp

ttommy ::

Meni pa COD2 lavfa z 80FPS+ zelo tekoče....
Gamer

detroit ::

jst pa drugih stvari ne razumem kakmo imam jst na 4200ti oz sem imel 500-1000fps če gledam mapo ne v luft, na novejših kot so: 8600gt, x1950pro, 9700xt in ostale istga ranga pa max 250:D (pa nimam lockan fps) je pa res da je blo to na različnih cod2 instalacijah in najbrž tud kakih nastavitvah.

awa 4200ti and rip:(
Skero

opfor ::

jas sm normalno imel 60-70 FPS z cfg sem dobil 300 FPS z največjo resolucijo

DiaMonDer ::

Ok na hitro še jaz neki vprašam.
Imam isto težavo s FPS samo ne mi zdej prosim odgovarjat pa k jih nimas dost pa kaj hočeš več... hočem vedet samo praktičen razlog... tako torej.

Moje komponente so:
Procesor: AMD Phenom II X6 1075T 3,2 - 3,5GHz, 6 MB + 3 MB AM3
Osnovna Plošča: N68-S UCC, GF 7050PV/630a, SB, VGA,NET
Grafična Kartica: Asus GeForce GTX 460, 1 GB
Ram: 4GB DDR2 PC6400 A-DATA
Disk: 1TB SATA2, 32/7200 -F3- (HD103SJ)
DVDRW: NEC AD-5240 DVR-RW
Ohišje: LC POWER 7011b
Napajalnik: LC Power LC6550GP2-14cm V2.2 Silent Giant

V igrci dosežem s temi komponentami pribložno od 300 pa skoraj do 400FPS na resoluciji 1280x1024 drugače mam pa config ko naj bi ti dvigno fpsje se pravi z razlicnimi nastavitvami...

Ampak moj prijatelj ima računalnik s temi komponentami:
procesor Intel Core i3 540 3,06 GHz, 1156
matična plošča ASUS, I5, LGA1156, I55H (P7H55-M SI)
grafična kartica GIGABYTE ATI 5770HD (GV-R577UD-1GD)
pomnilnik (RAM) 4 GB DDR3, 1333MHz
trdi disk WD 1024 GB SATA2, 7200 obr/min
napajalnik 450W

In mi doseže tudi do 900FPS !!!!!!!!!!
Se pravi nekej mi ni jasno al sem jaz tako čorov pa je od prijatelja komp res tolkrat bolši in ima res tolk dobre komponente ali ne in je neki pač narobe. To sm zato objavu tle ker bi to zadevo rad raziskal vi pa ste kle mal bol pametni kot jaz.

PS: Je mogoče FPS odvisen od ekrana ker moj frend lahko doseže resolucijo 1600x....
Jaz pa samo do 1280x1024

Pa še to poglejte si grafično kartico tukej:
http://www.mimovrste.com/artikel/263009...

Malo preberite od grafične opis spodaj pa vam bo vse jasno da je nek PROBLEM ker kolikor je zmogljivap pomojem nekaj ne deluje vredu.

HVALA.

Katapult60 ::

Ej kje bi lahko dowlandu wallhack samo brez virusov prosim če mi pošljete link. :D hvala.

Piggykiller ::

Na kreten.si imaš najbolše.

oemdzi ::

racinoto ::

eno uprasanje -.- kak cfg je najbolsi? mislm nastavitve grafa pa to? :) za jumpanje ?*
koncno sm nasu taprav forum :P

v cm je fora teh maxpacketsou ?. a je bols da mam directx 7 al 9 pa 333 fps? in ce to ne odpravi problema kaksen cfg priporocate :P hvala za odgovor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: racinoto ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cod 2-------->fps-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8117298 (9568) DiaMonDer
»

Ati radeon 5850 in inter core 2 E7500 2.93

Oddelek: Pomoč in nasveti
463753 (3426) aljosa555
»

8800GTX.. cod2 problem

Oddelek: Strojna oprema
422674 (2000) 823483
»

8800GTX Ultra ne dela kot bi morala

Oddelek: Strojna oprema
392158 (1213) ;-)
»

GeForce 7600 GT

Oddelek: Kaj kupiti
432533 (1316) Being cool

Več podobnih tem