» »

Problemi z glasbenim stolpom Samsung!

Problemi z glasbenim stolpom Samsung!

Christian ::

Pozdravljeni! Imam eno vprašanje oziroma iščem vaša mnenja. Poceni sem kupil glasbeni stolp Samsung MAX ZL-82,nevem koliko je star vendar je dobro ohranjen.Zadeva zgleda zelo dobro,vendar obstaja ena napaka,katera se mi zdi malo čudna. To je njegova CD enota. Problem je v tem ,da dolgo prebira cd prej ko ga spozna in ga začne predvajat. Sem ga odprl in opazil ,da cd 3 krat zažene in če mu ga ne uspe zagnat se premakne na drugi cd. Dobro,verjetno je v okvari laser? Je pa finta v tem da včasih ga pa hitro najde. In ko cd res zažene ,potem niti malo ne preskakuje ali prekinja,potem dela tak kot mora ,pa tudi preskočiš na drugo pesem. Ko pa spet zamenja cd pa znova ista igra. Sem pa opazil ko ti predvaja vse cd-je brez prekinitve gre kar lepo skozi od 1 do 3 brez problemov. Bral bi naj tudi mp3,vendar zaenkrat brez uspeha. Imate kakšno idejo prijatelji?
Lep pozdrav!

Azrael ::

IMHO zaprašen laser (zadeva je bila verjetno v transportu in se je prah malo preselil) -> očisti

Ali slabša varianta iztrošen laser, imajo zelo kratko življensko dobo. Bo delalo vedno slabše, dokler bo delalo.
Nekoč je bil Slo-tech.

Christian ::

Koliko pa bi bil stošek tega laserja? Saj približno?

goranzaric ::

Dobi oznako laserja pa kontaktiraj http://www.media-trade.si/

tomko030 ::

Am, tole pa prvič slišim oz. berem - laser da se iztroši???
Ne verjamem, ker imam tudi Samsungov stolp že ene 15 let, pa še zmerom dela bp z rednim čiščenjem laserja seveda, pa ni bil stolp samo za okras ampak je konkretno nabral že nekaj glasbenih ur - včasih je šopal rock, dons pa otroške pravljice, s ploščki se pa tudi ni ne vem kako šparalo, moj mulc jih pa tud ne prime za rob tako da... iztrošen laser - ne verjemem, bi moral to slišati.

Azrael ::

Večnih sstvari ni, klik!
Nekoč je bil Slo-tech.

Spajky ::

Včasih pomaga (vsaj za nekaj časa) štelanje trimerčka za mirovni tok laser led/senzorja ... ponavadi je vse na eni mini tiskanini nad CD-jem ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Christian ::

Kaj mi lahko prosim razložiš kje "trimerček za mirovni tok"oziroma kaj to je?. In kaj moraš štelat? A lahko to poskusim sam?

Azrael ::

Klik!

Ampak res počasi.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
20950774 (17291) kiFni
»

GLASBENI STOLP - CD Player ne predvaja CD-jev

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
51297 (1243) Davidf1
»

Fuzija- brez "posode"

Oddelek: Znanost in tehnologija
252669 (2116) Luka Percic
»

[Hi-Fi] - Debata: original CD vs CD-R (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10110829 (8225) Quikee
»

Kopija CDja slabša od originala (AUDIO cd) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
595711 (4517) Trancedeejay

Več podobnih tem